Moze li da uspe ljubav na daljinu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

andrija-st

Početnik
Poruka
13
Treba mi iskljucivo zensko misljenje!!!!!! Kako bi se osecale da vam je decko, voljena osoba, simpatija......... negde daleko....recimo oko 500 km odaljen od vas. Da li bi bile vernr ili ako bih vam se ukazala neka povoljna prilika pristale na nju? Jednostavno kako bi se ponasale u ovom slucaju?
 
ih, pa tebi jos i nije toliko lose!! sta bih trebala ja da mislim kada sam udaljena od decka 8ooo milja!!?

koliko sam ja razumela interesuje te da li je neka mala prevara ok? naravno da jeste! ali mala prevara meni spada samo u kisseve, a niposto sex.

sto se mene TICE, niko ne moze da mi kaze i ubedi da ovaj moj nije bio sa nekom dok smo udaljeni, dakle, sasvim je normalno da ces i ti imati neku malu avanturicu....nije to toliko lose!

kada mogu muskarci (a mi dobro znamo ko su oni :wink: hehe) mozemo malkice i mi da se opustimo....

SO, TO ME...sve se moze kad se hoce!!!
nadam se da te je to barem malkice utesilo
xoxo
 
Pa pazi, ne verujem da iko razmislja tipa: "E, super, sad cu da iskoristim priliku! Iz ovih stopa idem da trazim potencijalnog ljubavnika" :D :D :D

S druge strane, mislim da i devojke kao i muskarci, pocinju vremenom (posebno ako im je decko odsutan duze vreme, npr vise od 6 meseci) lagano da se upustaju u "bezazleno" flertovanje sa suprotnim polom, sto naravno otvara i mogucnost casual sexa.

A to, da li ce devojka pristati na tajne veze i vezice, iskljucivo zavisi od nje same, kao i od okolnosti tipa da li je pocela da se zaljubljuje u osobu koju je upoznala, da li je zadovoljna vezom u kojoj je itd...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top