...MrZiiiM ihhh!!

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
devojke koje traze muskarce koji imaju papire i lovu....uuhhh, premlatila bih svaku takvu!!!!

npr. na pocetku sve lepo, a posle kad je odvede iz srbije odredjuje mu sta i koliko da kupi, koja kola da vozi, kupuje poklone samo njenima kada se vrati kuci a muz joj nema ni cele, celcate gace (kad moram tako)....prevede brata sa sobom, izbaci muza iz NJEGOVOG kreveta i sobe, da bi ona mogla da spava sa bratom i bebom ....a muz na kaucu dnevne sobe...prostakusa!!!..............ma bre SRAMOTA!

pa da li je ovo normalno?? kako ovo izdrzati kada takvoj seljandzuri ne moze nista??

:cry: :cry:
 
Ne kapiram sto se time uopste opterecujes. Bitno je da ti nisi takva. Kada bih se ja zamarala i nervirala zbog raznih ljudskih blesavih osobina, zavrsila bih zna se gde...Heehehe.
Lepo je sto si ti toga svesna, jer ce to verovatno od tebe uciniti bolju osobu.Pozdrav.
 
Alisa u zemlji cuda:
Ne kapiram sto se time uopste opterecujes. Bitno je da ti nisi takva. Kada bih se ja zamarala i nervirala zbog raznih ljudskih blesavih osobina, zavrsila bih zna se gde...Heehehe.
Lepo je sto si ti toga svesna, jer ce to verovatno od tebe uciniti bolju osobu.Pozdrav.

pa kako da se ne opterecujem kada se radi o nekome ko je meni jedan od najdrazijih osoba na svetu??..arrrrr
 
Radi se o tvom bratu ili najboljem prijatelju, to je jasno.A zasto je on ozenio tu seljancuru?
A ,da ,zavrtela mu mozak...
Izvini, ali ne verujem u manipulaciju nad pametnim i svesnim ljudima.
Ukoliko on to nije-pretpostavljam ovo drugo, svaka skola se placa...
Tu lekciju mora sam da nauci, a ti mozes samo da budes uz njega i sad i tad.
 
carrie:
Radi se o tvom bratu ili najboljem prijatelju, to je jasno.A zasto je on ozenio tu seljancuru?
A ,da ,zavrtela mu mozak...
Izvini, ali ne verujem u manipulaciju nad pametnim i svesnim ljudima.
Ukoliko on to nije-pretpostavljam ovo drugo, svaka skola se placa...
Tu lekciju mora sam da nauci, a ti mozes samo da budes uz njega i sad i tad.
Pravo kazes,ma uopste ne zalim takve ljude,sam je sebe "zeznuo" ako vidi,a ako ne vidi onda je konjina teska ili mu je ta neka vestica. 8)
 
bebidoll:
devojke koje traze muskarce koji imaju papire i lovu....uuhhh, premlatila bih svaku takvu!!!!

npr. na pocetku sve lepo, a posle kad je odvede iz srbije odredjuje mu sta i koliko da kupi, koja kola da vozi, kupuje poklone samo njenima kada se vrati kuci a muz joj nema ni cele, celcate gace (kad moram tako)....prevede brata sa sobom, izbaci muza iz NJEGOVOG kreveta i sobe, da bi ona mogla da spava sa bratom i bebom ....a muz na kaucu dnevne sobe...prostakusa!!!..............ma bre SRAMOTA!

pa da li je ovo normalno?? kako ovo izdrzati kada takvoj seljandzuri ne moze nista??

:cry: :cry:
veruj mi ovo sve shto si napisala to sam i ja dozivela sa svojim bratom ne bash to ali slicno i sve dok nije pokazao zube bilo je malte ne po njenim ali sad nema vishe i opet vishe mu znaci njena familija nego njegova ali shta da radi on je to tako izabrao i neka tera kako hoce,mene vishe iskreno receno bash briga i nije dete valjda zna sam shta radi :roll:
 
a takve bi ja uuuuuuh neznam shta bi im radila ,razumem te podpuno.Ja sam se bila sa ovom od mog brata posvadjala i to zestoko jer ja nemam dlake na jeziku,shta mi smeta to ti kazem direktno u faci a ti se ljuti koliko hocesh :!: :!:
 
bebidoll:
a ti se ne bi "zeznuo" da nemas para i da te nece svaka u gradu?? nego bih bas od svih tih silnih devojaka nasao pravu?? ma daaaajjj, molim te

:x
A koliko godina je imao tvoj brat kad se "zeznuo",
pa se ozenio seljancurom ?
A zatim se opet "zeznuo" pa sad sa istom ima dete?
Pa valjda covek ima neki svoj sistem vrednosti i kriterijume po kojima je odabrao zivotnu saputnicu?
 
carrie:
bebidoll:
a ti se ne bi "zeznuo" da nemas para i da te nece svaka u gradu?? nego bih bas od svih tih silnih devojaka nasao pravu?? ma daaaajjj, molim te

:x
A koliko godina je imao tvoj brat kad se "zeznuo",
pa se ozenio seljancurom ?
A zatim se opet "zeznuo" pa sad sa istom ima dete?
Pa valjda covek ima neki svoj sistem vrednosti i kriterijume po kojima je odabrao zivotnu saputnicu?

34....vidis to je jako cudno!! "A zatim se opet "zeznuo" pa sad sa istom ima dete"....dok je on bio u yugi ona je ostala u francuskoj..a kad je dosla, posle nedelju dana mu je saopstila da je trudna...pa ti sad nemoj meni ^^^
 
...drugo - danasnje devojke znaju da budu i previse slatkorecive a cinjenica je da kad se konacno 'docepaju' necega odmah okrenu ledja i rade po svom.

jedino mi je krivo sto on ne moze nista da uradi jer beba ima samo 2 godine....

jednostavno ne moze da izadje sa njom na kraj!!!

pa koja je to snaja kada moze ispred njegove maje da kaze '****** te majka' i da baci sve sa stola u kuci njegovih roditelja, cisto zato sto je 'nervozna'


ps. i ne radi se o mom bratu jer je on tek u 5 razredu :!:
 
bebidoll:
...drugo - danasnje devojke znaju da budu i previse slatkorecive a cinjenica je da kad se konacno 'docepaju' necega odmah okrenu ledja i rade po svom.

jedino mi je krivo sto on ne moze nista da uradi jer beba ima samo 2 godine....

jednostavno ne moze da izadje sa njom na kraj!!!

pa koja je to snaja kada moze ispred njegove maje da kaze '* te majka' i da baci sve sa stola u kuci njegovih roditelja, cisto zato sto je 'nervozna'


ps. i ne radi se o mom bratu jer je on tek u 5 razredu :!:

Vidi,ja pokusavam ,na neki svoj nacin, da ti pomognem.Ne vredi da se trosis oko stvari koje ne mozes da promenis, bolje ih prihvati.
BTW ja ne bih potcenila tu snajku, ocigledno je jako dobro odigrala i bila vise nego slatkoreciva kad je toliki prostakluk uspesno prikrivala dok ga nije "upecala".
O.K.,nije tvoj brat u pitanju ali je neko do koga ti je stalo.Bitno je da on iz svega toga izadje sa nekom poukama.34 nije malo ali svakako da ima vremena da sretne tu "pravu".Ti treba da budes ,kao sto rekoh ,uz njega i da ga podrzis.
 
bebidoll:
devojke koje traze muskarce koji imaju papire i lovu....uuhhh, premlatila bih svaku takvu!!!!

npr. na pocetku sve lepo, a posle kad je odvede iz srbije odredjuje mu sta i koliko da kupi, koja kola da vozi, kupuje poklone samo njenima kada se vrati kuci a muz joj nema ni cele, celcate gace (kad moram tako)....prevede brata sa sobom, izbaci muza iz NJEGOVOG kreveta i sobe, da bi ona mogla da spava sa bratom i bebom ....a muz na kaucu dnevne sobe...prostakusa!!!..............ma bre SRAMOTA!

pa da li je ovo normalno?? kako ovo izdrzati kada takvoj seljandzuri ne moze nista??

:cry: :cry:
Vidi, meni je taj njen brat, jako sumnjiv.
 
bebidoll:
carrie:
E da i ovo "danasnje devojke"
zvuci totalno bezveze.
I kao izraz i kao kategorija.

zasto zvuci bezveze?? nije ti valjda prvi put da cujes tako nesto??
Sta znaci "danasnje devojke" ???
Naravno da sam cula za isti, od vremesnih gospodja, pa jos dodaju "kako je u njihovo vreme bilo drugacije..."
Mislim da je prostakusa i "takvih k'o sto je "snajka""
bilo oduvek.
Forma se menja, ali sustina ostaje ista, zar ne?
 

Back
Top