Sta mislite o mojoj novoj masini....i drajverima???

Nema to veze sa drajverima sa originalnog cd-a...cesto se desava da drajveri nisu sertifikovani microsoftovim standardom...mozda su samo malo stariji drajveri...Nije mi nesto mnogo poznat taj model 250gts ali pretpostavljam da je rec o geforce-u iz ove nove serije kartica...Idi na nvidia-in sajt i skini najnovije drajvere za tu seriju grafickih( imas posebno da biras za svaku geforce seriju drajvere - za seriju 8xxx,9xxx itd.) ...Koliko bita ti ima graficka i sa kojim igrama si imao problema? Jedino sto moze jos da bude po nekoj mojoj pretpostavci je malo redja stvar ali moze da ti zagorca zivot-nekompatibilnost amd-a i geforce...poznato je da se ponekad ploce sa amd-ovim procesorima i geforce graficke ne slazu bas najsjajnije...
 
Nema to veze sa drajverima sa originalnog cd-a...cesto se desava da drajveri nisu sertifikovani microsoftovim standardom...mozda su samo malo stariji drajveri...Nije mi nesto mnogo poznat taj model 250gts ali pretpostavljam da je rec o geforce-u iz ove nove serije kartica...Idi na nvidia-in sajt i skini najnovije drajvere za tu seriju grafickih( imas posebno da biras za svaku geforce seriju drajvere - za seriju 8xxx,9xxx itd.) ...Koliko bita ti ima graficka i sa kojim igrama si imao problema? Jedino sto moze jos da bude po nekoj mojoj pretpostavci je malo redja stvar ali moze da ti zagorca zivot-nekompatibilnost amd-a i geforce...poznato je da se ponekad ploce sa amd-ovim procesorima i geforce graficke ne slazu bas najsjajnije...
:ok::ok::ok:
na ovoj masini bi trebalo svaka igrica da ide na max
 
7750+
MA-GA700 UD3
2GB RAM 1066MHZ
GTS 250 GAINWARD 1024MB
640GB WD
................itd.


Instalirao sam neke igre i lose rade.
Kontam da je do drajvera koje sam instalirao sa originalnog cd-a.
Ti drajveri nisu sertifikovani od Microsofta WHQL???

Da li ovo moze biti problem???

Da li si dobro napisao tip ploce? Pretpostavljam da si mislio na 770 ili 780. Ako je tako imamo istu plocu, procesor i hard. Kod mene je za razliku atijeva 3850 grafika sa 512 ddr3 i imam 4 Gb rama.Sve radi perfektno i brzo, a tvoja grafika bi trebalo da je dosta jaca. Greska je negde u instaliranju OS ili drajvera.
 
Most wanted je prestara igra.
Kupi još 2 GB rama uz tu novu mašinu, instaliraj 64 bitnu Vistu, nove drajvere i trebalo bi da leti sve.
Probaj Crysis

Instaliraj XP, mozes i josh 2 GB rama da ubacis i ima da leti...

Ne slušaj ih, slušaj mene.
Instaliraj windows 7. Uz dobru mašinu ide i dobri operativni sistem.

Vistu i XP ćeš morati da platiš
ili da skineš sa neta, ali takve uvek imaju neke bagove... Ili piraterija na ulici...

Windows 7 se dobija BESPLATNO.
Sve što treba da uradiš je da skineš sa majkrosoftovog sajta i oni ti šalju kod, sve regularno, čisto.
I zakonito je, legalno, according to :rtfm:.
 

Back
Top