Рехабилитација Димитрија Љотића и Милана Недића!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kazaki

Primećen član
Poruka
640
Данас, на годишњицу страдања великог Димитрија Љотића постављам питање...
Када ће он, заједно са Миланом Недићем, добити заслужено место у српској историји?

Ова два српска јунака су положили свој образ за биолошки опстанак српског народа!

Доста је више блаћења њихових имена!


Пре пар дана добио сам казну од јединог (назови) патриотски настројеног модератора на Крстарици, Донкихота.:roll: Разлог: ФАШИЗАМ.

Образложење: Недић и Љотић су фашисти и забрањено је помињати њихова имена, осим ако се помињу у негативном контексту... :roll:

Ако су то ,,патриоте", шта да очекујем од оних који отворено говоре да то нису?!

Нека се ти (назови) Срби, који пљују по Недићу и Љотићу, запитају мало колике су и какве заслуге ова два човека!
Морају да знају да Љотић и Недић нису сарађивали са окупатором због себе, већ због српског народа, и да већине вас сада не би ни било да се нису прихватили тог, нимало лаког, задатка!

Вечна слава Димитрију Љотићу и Милану Недићу!
 
Данас, на годишњицу страдања великог Димитрија Љотића постављам питање...
Када ће он, заједно са Миланом Недићем, добити заслужено место у српској историји?

Ова два српска јунака су положили свој образ за биолошки опстанак српског народа!

Доста је више блаћења њихових имена!


Пре пар дана добио сам казну од јединог (назови) патриотски настројеног модератора на Крстарици, Донкихота.:roll: Разлог: ФАШИЗАМ.

Образложење: Недић и Љотић су фашисти и забрањено је помињати њихова имена, осим ако се помињу у негативном контексту... :roll:

Ако су то ,,патриоте", шта да очекујем од оних који отворено говоре да то нису?!

Нека се ти (назови) Срби, који пљују по Недићу и Љотићу, запитају мало колике су и какве заслуге ова два човека!
Морају да знају да Љотић и Недић нису сарађивали са окупатором због себе, већ због српског народа, као и то, да већине вас сада не би ни било да се нису прихватили тог, нимало лаког, задатка!

Вечна слава Димитрију Љотићу и Милану Недићу!

bullet_from_revolver_1.jpeg
 
Pod HITNO rehabilitovati ova dva srpska spasitelja .. jer kako rece Nikolaj
Mi u Drugom svetksom ratu imasmo 3 viteza DRAZU LJOTICA I NEDICA !!!!!!!!!!!!!

Pogotovo bih ja licno izdvojio Nedica mislim da nema mrlje u biografiji

a sad te price saradjivali sa ovim i sa onim

pa cetnici su saradjivali sa Englezima pa su ovi par puta bombardvali Beograd za vreme rata
sa Amerikancima pa nas izdase na kraju
partizani sa SSSR definitivno zlocinackom drzavom
diskutabilno je dal su odabrali pravu stranu ... ali neporecivo da su cinili sto su mislili da je dobro
ja imam uvjerenje i argumente da su imali tesku ulogu i nimalo izbora
ali Nedic i Ljotic su velike licnosti srpske istorije !!!
 
Каква је политичка визја Љотића била, говори чињеница на који начин је скапао.
Наиме имао јеличног возача са јако слабим видом, -11 и у Словенији возач није видео ... да недостаје мост.
Удавили су се к`и пацови.
 
Pod HITNO rehabilitovati ova dva srpska spasitelja .. jer kako rece Nikolaj
Mi u Drugom svetksom ratu imasmo 3 viteza DRAZU LJOTICA I NEDICA !!!!!!!!!!!!!

Pogotovo bih ja licno izdvojio Nedica mislim da nema mrlje u biografiji

a sad te price saradjivali sa ovim i sa onim

pa cetnici su saradjivali sa Englezima pa su ovi par puta bombardvali Beograd za vreme rata
sa Amerikancima pa nas izdase na kraju
partizani sa SSSR definitivno zlocinackom drzavom
diskutabilno je dal su odabrali pravu stranu ... ali neporecivo da su cinili sto su mislili da je dobro
ja imam uvjerenje i argumente da su imali tesku ulogu i nimalo izbora
ali Nedic i Ljotic su velike licnosti srpske istorije !!!

`Леба ти, како су вас, Србе из Требиња спашавали Недић и Љотић!?
Да вам ниеј било четника и партизана, поклале би вас усташе све до једног.
 
Каква је политичка визја Љотића била, говори чињеница на који начин је скапао.
Наиме имао јеличног возача са јако слабим видом, -11 и у Словенији возач није видео ... да недостаје мост.
Удавили су се к`и пацови.

i sad je to duhovito ???? ... Ljotic je imao svoju viziju .. nije Ljotic ono sto si cuo na B92 u naletu .. malo citaj informisi se .. ja mislim da ti nisi Srbin .. imam osjecaj da si jevrej pa ti se necu pravdati ... jer pravdati se tebi je isto kao sipati vino u suplje bure !
 
`Леба ти, како су вас, Србе из Требиња спашавали Недић и Љотић!?
Да вам ниеј било четника и партизана, поклале би вас усташе све до једног.

Nas su spasavali Italijani i cetnici , partizani i ustase ubijali .. eto tako ...raspitaj se o zlocinima partizana u hercegovini.... nisam siguran jesu gori bili u hercegovini ili u crnoj gori ...
 
i sad je to duhovito ???? ... Ljotic je imao svoju viziju .. nije Ljotic ono sto si cuo na B92 u naletu .. malo citaj informisi se .. ja mislim da ti nisi Srbin .. imam osjecaj da si jevrej pa ti se necu pravdati ... jer pravdati se tebi je isto kao sipati vino u suplje bure !

Какву бре визију кад је за личниог возача поставио човека са диоптријом -11 !?!?!?!?
И ја имам неки осећај у вези тебе, али ће проћи чим се окупаш.
 
Tesko od te price bude ista.
Istorija treba da bude postena prema tim licnostima i da eventualno neke predrasude otkloni. Ipak je cinjenica da su oni bili kohabitatori nacisticke Nemacke.
Mislim da bi bio veliki medjunarodni skandal kada bi se te licnosti javno rehabilitovale.

Слажем се, историја треба да се бави чињеницама, без икаквог политичког утицаја. А да ли је тако? :(

Нема никаквог скандала. Постоје докази, чињенице, да они нису имали другог избора, осим да стану у одбрану српског народа!

Много је битно је да се ми, Срби, сложимо око овог питања, јер су они били жестоки противници комунизма! Због чега су и дочекали да се јавно прозивају као издајници и изједначавају са самим ђаволом.
 
Poslednja izmena:
Какву бре визију кад је за личниог возача поставио човека са диоптријом -11 !?!?!?!?
И ја имам неки осећај у вези тебе, али ће проћи чим се окупаш.

Aj mars na spavanje .. proslo je laku noc deco !!! 8laku8noc!
 
Слажем се, историја треба да се бави чињеницама, без икаквог политичког утицаја. А да ли је тако? :(

Нема никаквог скандала. Постоје докази, чињенице, да они нису имали другог избора, осим да стану у одбрану српског народа!

Много је битно је да се ми, Срби, сложимо око овог питања, јер су они били жестоки противници комунизма, због чега су и дочекали да се јавно прозивају као издајници и изједначавају са самим ђаволом.

Мислим да је Анте Павелић потајно у свом новчанику држао Недићеву и Љотићеву слику....
 
Hmmm....

Za Ljotića ne znam,ali mislim da bi Nedić mogao dobiti rehabilitaciju.

Dimitrije je ipak bio ultra-nacionalista i potpuno desničarski fašista,takođe i deklarisani anti-semit...

Nedić i Pavle su se jednostavno podesili na to mesto,kada je fašizam došao,a jedan diplomirani pravnik Dimitrije Ljotić(inače dosta iskompleksiran,pa je tako i postao nacionalista,naravno nije bio toliki dok ga ta odvratna politika kao i mnoge nije muštrala).

Kada je Ljotić,koji je imao nadprosečnu inteligenciju shvatio da će Fašizam pobediti,jer je to tako izgledalo 1941.,odlučio da se uvuče fašistima u bulju.I ako nije ušao u vladu,radio je sitne poslove za Nedića i Pavla(ne toliko za Pavla).

Princ Pavle i Hitler su napravili genijalan plan o tihom savezništvu,kao sa Španijom,ali mi se ne sviđa detalj o proterivanju Jevreja(koji inače nije bio deo samog dogovora Pavle-Adolf,ali je trebao da bude realizovan).Ljotić je to podržao,a Nedić je jednostavno kako bi opstao na čelu vlade potpisao to.

Posto rehabilitacije:

Princ Pavle-treba da bude rehabilitovan!
Milan Nedić-76%
Dimitrije Ljotić-51%
 
Молио бих вас да престанете са спамовањем теме,

а уреднике да санкционишу све оне који крше правила форума, почев од Александра.
Morao bih onda krenuti od tebe, dakle objasnio ti je već Don, pomagali su naciste i kraj. Pa onda kad bi se hteo sad baviti kaznama tu bi pali još neki na ovoj temi zbog iste stvari, pa Aleksandar zbog rečnika ... ukratko mnogo vas. Kako bi bilo da se već jednom manete 2. svetskog rata na Politici? Imate Istoriju. :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top