Preporucite auto skolu u Novom Sadu koja je najbolja

Autoskola MALIVUK je najgora u NS-u. Uopste nisu korektni i retko ko ce poloziti, gledaju da sto vise obore samo da bi imali sto vecu zaradu. Kao prvo zeznu da se ide polagati u Odzake jer je kao tamo lakse za polaganje, to kazu pre polaganja testova. Jeste da bude obezbedjen prevoz kao besplatno ali zato naplacuju polaganje 4000 a u vecini skola je 3000. I nekad ce javiti kako nemaju prevoz pa cete morati sami u Odzake. I ko ce to platiti? Vi. Kad se polazu testovi ide oko 30-tak kandidata i polozi jedva polovina,ok mozda nisu svi naucili. Za polaganje voznje od 14-15 kandidata polozi ili jedan ili niko, to je nemoguce, nisu ljudi debili ako su odvozali sve casove i ako ne znaju da voze ne bi trebali da idu na polaganje ali posto su otisli i instruktor nije rekao da on ne zna da vozi i da ne ide na polaganje znaci da je naucio ali oni ce namerno nesto pronaci samo da bi te oborili. Nije velika razlika ni u NS-u kad se polaze. Moj drugar je polagao u Odzacima i pao je na testovima nekoliko puta pa se prebacio da polaze u NS-u isto u ovoj autoskoli i polozio je iz prve ali zato voznju nije, stalno obaraju. A i prica se da je gazda posvadjan sa mup Po meni ako neko ne polozi za to je kriv instruktor jer on nije dobro naucio. Svi se popale kako je najjeftinija autoskola a u stvari nista ne valja. Tako da ako je neko hteo da se upise u ovu auto skolu ja mu ne bi preporucio. Svakog koga sam pitao za ovu autoskolu nisam nista dobro cuo sto znaci da nije do ljudi koji se upisu da polazu vec do autoskole. Toliko od mene Zzop
 
meni je pomogao gospodin-instruktor iz auto-škole RIVAL. davno je bilo, ima oko 5 godina, pa bih za njegovo cenjeno imem orao da se podsetim još, ali znam da je čovek sposoban i dalje radi-vidjam ga po gradu i obavezno svirnemo jedan drugom.

imao sam skor, na pismenom delu 98% a vožnju sam položio iz prve.
napominjem da sam polagao sa 29 godina, dakle ne baš u cvetu mladosti. pa ipak, moji dobri rezultati su takvi zahvaljujući autoškoli RIVAL.

eto!
 
Čula sam svakakve priče za Auto školu Malivuk, ali sam zbog cene obuke, posto su najjeftiniji, odlucila sam da se upisem kod njih, doduse sa sumnjom. Obuka je trajala oko mesec dana i polozila sam iz drugog puta. S' obzirom da nisam znala ni da pokrenem auto, sve sam kod njih naucila, a obuku sam platila za 40 casova 12.000,00 din i ispite po 3.000,00 din. Posto je u drugim auto skolama skuplje, ja sam prosla jeftino i dobro sam naucila, brzo sam stigla do vozacke dozvole i sad vozim i nikakvih problema nemam u saobracaju.Preporucila bih svima tu auto skolu. :super:
 
dakle, mislila sam da se više nikada neću logovati ovde, čak sam i pass zaboravila, pa sam ga iskopavala po nekim starim sveskama:p
upravo sam došla sa polaganja, pala sam PETI put:neutral:
četiri puta sam izlazila na vožnju, kao kandidat škole Alunno, imala sam obuku na dizelašu i više puta sam skrenula pažnju instruktoru da menjač ˝šeta sam˝ i da celo leto vozimo po Klisi na plus 100, bez klime, koja se kao podrazumevala:roll::poludeo:, ali čovek ništa nije mogao da uradi, jer kola do danas nisu popravljena, a klimu će videti pošto budu reciklirana i kroz koju godinu se vrate kao nečiji deo, znači-u drugom životu:neutral:

pošto mi je pukao film, ispisala sam se i mahnito zvala druge auto škole, kako bi što pre završila sa svim tim stvarima, da ne napominjem da mi se obuka razvukla na dva-meseca, da sam tek posle tri imala test, a mesec dana nakon toga tek praktičan deo:neutral:

upisala sam se zatim u M&M, OPET položila testove ( to je sada neki novi fazon, da bi ti doskočili ), izvozala 16 dodatnih časova, kako bi se privikla na benzinac i upravo sam pala PETI put, zbog gluposti i kada sam to zamerila komisiji, ignorisali su me, a vlasnik-moj instruktor mi je rekao da sam sramota za Novi Sad i njegovu autoškolu i da bolje da nisam ni dolazila!:eek::evil::roll::mafijas:
btw, nisam iz Vojvodine, iz Srbije sam i čika se svojski trudio da tokom obuke bude jasan u pogledu toga da je autonomaš, a to mene nije zanimalo, jedini cilj mi je bio vozačka dozvolaaaaaaaaa:dash:

da više ne dužim, blago sam razočarana kvalitetom usluga obe škole, uz sve pohvale mom prvom instruktoru iz Alunna, ali posle 70 časova, od kojih je 40 voženo po Klisi, ni sama više ne znam gde sam i šta radim:roll:

potrošeno vreme, pare i živce da ne računam, ali odnos prema meni je ponižavajuć, tako da sada nisam pametna šta da radim...a Temerinski put i Klisa su mi noćna mora:poludeo:

svi već dva dana pričaju o nekim ljudskim pravima i toleranciji, a ja sam doživela diskriminaciju po polnoj i nacionalnoj osnovi, pa nikome ne mogu da se žalim:besan2:

a, svi dobro znamo ko kako polaže i šta rade auto škole u dosluhu sa policajcima koji su u komisiji:neutral: kada im skreneš pažnju na to, postaješ ˝sramota˝, a nije ih sramota da ti uzmu pare-ni za šta:(

da rezimiram: Alunno je ok, ali moraš da reaguješ odmah na ono što ti ne odgovara i oni će to ispraviti, a M&M zaobilazite u širokom luku, osim ako niste u fazonu s/m, pa da vas pali vređanje i ponižavanje:roll::mrgreen:
 
...hmm...koliko si objektivna?Mislim pet puta da padnes...
Eto,probaj ovu skolu iznad tebe.

da, mislim da sam i objektivna i kompetentna, a kao što svi znamo, iz prve polažu uglavnom oni koji dobro podmažu instruktore i cajce...danas sam imala više razgovora na tu temu, i sa kevama čija deca muče istu muku, i sa mojim kolegama...na kraju, poenta priče je da me je sadista frustrat izvređao i diskriminisao po nacionalnoj i polnoj osnovi!
jedino da pozovem ekipu da me sa kamerama prati na vozačkom, kad već nema interne kontrole koja toj mafiji može da stane na put.
 
dakle, mislila sam da se više nikada neću logovati ovde, čak sam i pass zaboravila, pa sam ga iskopavala po nekim starim sveskama:p
upravo sam došla sa polaganja, pala sam PETI put:neutral:
četiri puta sam izlazila na vožnju, kao kandidat škole Alunno, imala sam obuku na dizelašu i više puta sam skrenula pažnju instruktoru da menjač ˝šeta sam˝ i da celo leto vozimo po Klisi na plus 100, bez klime, koja se kao podrazumevala:roll::poludeo:, ali čovek ništa nije mogao da uradi, jer kola do danas nisu popravljena, a klimu će videti pošto budu reciklirana i kroz koju godinu se vrate kao nečiji deo, znači-u drugom životu:neutral:

pošto mi je pukao film, ispisala sam se i mahnito zvala druge auto škole, kako bi što pre završila sa svim tim stvarima, da ne napominjem da mi se obuka razvukla na dva-meseca, da sam tek posle tri imala test, a mesec dana nakon toga tek praktičan deo:neutral:

upisala sam se zatim u M&M, OPET položila testove ( to je sada neki novi fazon, da bi ti doskočili ), izvozala 16 dodatnih časova, kako bi se privikla na benzinac i upravo sam pala PETI put, zbog gluposti i kada sam to zamerila komisiji, ignorisali su me, a vlasnik-moj instruktor mi je rekao da sam sramota za Novi Sad i njegovu autoškolu i da bolje da nisam ni dolazila!:eek::evil::roll::mafijas:
btw, nisam iz Vojvodine, iz Srbije sam i čika se svojski trudio da tokom obuke bude jasan u pogledu toga da je autonomaš, a to mene nije zanimalo, jedini cilj mi je bio vozačka dozvolaaaaaaaaa:dash:

da više ne dužim, blago sam razočarana kvalitetom usluga obe škole, uz sve pohvale mom prvom instruktoru iz Alunna, ali posle 70 časova, od kojih je 40 voženo po Klisi, ni sama više ne znam gde sam i šta radim:roll:

potrošeno vreme, pare i živce da ne računam, ali odnos prema meni je ponižavajuć, tako da sada nisam pametna šta da radim...a Temerinski put i Klisa su mi noćna mora:poludeo:

svi već dva dana pričaju o nekim ljudskim pravima i toleranciji, a ja sam doživela diskriminaciju po polnoj i nacionalnoj osnovi, pa nikome ne mogu da se žalim:besan2:

a, svi dobro znamo ko kako polaže i šta rade auto škole u dosluhu sa policajcima koji su u komisiji:neutral: kada im skreneš pažnju na to, postaješ ˝sramota˝, a nije ih sramota da ti uzmu pare-ni za šta:(

da rezimiram: Alunno je ok, ali moraš da reaguješ odmah na ono što ti ne odgovara i oni će to ispraviti, a M&M zaobilazite u širokom luku, osim ako niste u fazonu s/m, pa da vas pali vređanje i ponižavanje:roll::mrgreen:


:rotf::hahaha::zcepanje::super:


BAtali voznju i idi busom... :rotf:
 
Svima bih preporucio auto skolu "CAR" na Bulevaru Oslobodjenja! Skola je odlicna, jedna od retkih koje organizuju teoretsku obuku, vrlo su ljubazni i maksimalno korektni! U voznom parku poseduju: fiat punto, opel corsu, peugeot 206.... najzastupljeniji je naravno fiat punto.
Imao sam odlicnog instruktora, tako da sam i testove i voznju polozio iz prve!

Sve preporuke!!!! Ne verujem da cete pogresiti ako izaberete ovu auto skolu.
 
n1456620209_139879_5024.jpg
 
Nakon zavrsene obuke u ovoj skoli i polozenog vozackog ispita zelim moje iskustvo da podelim sa ostalima :-) !Polagala sam u auto skoli "Formula B " u Novom sadu.
Samo tri dana pre upisivnja u auto skolu sam se mogla zakleti da nikada necu sesti za volan !Veoma specifican slucaj :-)!Postojao je veliki strah koji godinama nisam mogla da prevazidjem.Poznavajuci moju situaciju par poznanika preporucilo mi je ovu auto skolu i instruktora Miodraga.Krenula sam sa voznjom i ucenjem iako sam bila ubedjena da se nikada necu osloboditi.Uz sve moje greske koje sam pravila u pocetku taj covek zaista ni u jednom momentu nije povisio ton.Naucila sam za kratko vreme mnogo vise u odnosu na neke poznanice koje su istovremeno isle na voznju u neke druge skole.Savladala sam cak i voznju po snegu koja zenama bas ne lezi,kretanje pod rucnom,uzbrdo,nizbrdo,parking,led :-)!Kroz par dana STRAHA VISE NIJE BILO!Jednostavno sam jedva cekala novi dan da opet vozim ,ja koja sam se toliko plasila :-)!I tako dan za danom doslo je polaganje.Polozila sam iz prve zahvaljujuci najboljem instruktoru koji je cini mi se u mene verovao i vise nego sto sam ja sama u sebe.On je na prvom mestu veoma dobar covek,instruktor koji je smiren i stalozen sa vrhunskim znanjem na podrucju svog posla, psiholog ,pedagog ,ucitelj ,prijatelj ,savetnik.Eto ,to je Miodrag Plos!Bilo je to jedno divno iskustvo i zelela sam negde da ga zabelezim jer svakodnevno na forumima citam losa iskustva vezana za auto skole.Eto,to sam vam zelela reci :-) ...Ako imate strah i ne verujete dovoljno u sebe, znate kome treba da se obratite ;-).To je definitivno najbolji instruktor i za njega mogu da garantujem !Pozdrav
 

Back
Top