Ruski saveznici

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Rusi Srbiju ne smatraju za važnog saveznika - to je jedan od rezultata ispitivanja javnog mnjenja koje je sprovedeno po narudži BBC-jeve redakcije na ruskom jeziku.

Stanovnici Rusije kao svoje glavne saveznike vide Belorusiju i Kazahstan, pa čak i Sjedinjene Države - koje su na osmom mestu "top liste saveznika", navodi se u rezultatima ankete.

Istraživanje je pokazalo da Rusi kao najveću pretnju i svojoj zemlji i sebi vide ekonomsku krizu.

Većina ispitanika smatra da zemljom zapravo ne upravlja njen predsednik Dmitrij Medvedev, nego njegov prethodnik, premijer Vladimir Putin.

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2009/04/090422_bbc_rus_poll.shtml
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Interesi povezuju drzave a ne bratsva...
 
Rusi Srbiju ne smatraju za važnog saveznika - to je jedan od rezultata ispitivanja javnog mnjenja koje je sprovedeno po narudži BBC-jeve redakcije na ruskom jeziku.

Stanovnici Rusije kao svoje glavne saveznike vide Belorusiju i Kazahstan, pa čak i Sjedinjene Države - koje su na osmom mestu "top liste saveznika", navodi se u rezultatima ankete.

Istraživanje je pokazalo da Rusi kao najveću pretnju i svojoj zemlji i sebi vide ekonomsku krizu.

Većina ispitanika smatra da zemljom zapravo ne upravlja njen predsednik Dmitrij Medvedev, nego njegov prethodnik, premijer Vladimir Putin.

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2009/04/090422_bbc_rus_poll.shtml
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Interesi povezuju drzave a ne bratsva...

Wow ne bi znao da mi nisi rekao:hahaha:
 
Ma ljudi dosta Rusa voli Srbe,ali dosta su potpuno ravnodushni jer ne znaju ni gde se nalazi Srbija. Svako ko misli drugachije zivi u zabludi. I naravno da nece Srbe smatrati za najjaceg saveznika. Pa shta im to mi mozemo ponuditi????? Da li smo im ponudili neshto uopshte? Kada budemo ushli u EU necemo se setiti ni da postoje:hahaha: Budimo zahvalni i na ovu podrsku ruskog naroda koju imamo i trebamo je ceniti.
 
Koga Rusija brani i Crna Gora hrani......!!!! Nisu za dzabe rekli stari...

Zabluda je velika kod Srba sto se tice ko ih smatra prijateljima, konkretno Rusi to nikad nisu bili.., a vreme ce pokazati da ni Grci to nisu, dok ne priznaju Kosovo, kad ga priznaju onda ce shvatiti...., najsmesnije mi je to sto sada misle da im je Spanija prijatelj.....

Da je na vreme okrenuta Americi............., druga bi prica bila na Balkanu, ali kome to da objasnis?
 
Koga Rusija brani i Crna Gora hrani......!!!! Nisu za dzabe rekli stari...

Zabluda je velika kod Srba sto se tice ko ih smatra prijateljima, konkretno Rusi to nikad nisu bili.., a vreme ce pokazati da ni Grci to nisu, dok ne priznaju Kosovo, kad ga priznaju onda ce shvatiti...., najsmesnije mi je to sto sada misle da im je Spanija prijatelj.....

Da je na vreme okrenuta Americi............., druga bi prica bila na Balkanu, ali kome to da objasnis?


pa prijatelja izmedju naroda nema vec samo interesa
 
Ja imam dosta ruskih prijatelja. Bio sam u Rusiji i poneo jako lepih iskustava odande.
A na nekom drzavnickom nivou mi ni sami sebi nismo interesantni a kamoli Rusiji. Realno koga i u Evropi briga za nas, Amerima isto bas puca za Srbiju.
 
Rusi Srbiju ne smatraju za važnog saveznika - to je jedan od rezultata ispitivanja javnog mnjenja koje je sprovedeno po narudži BBC-jeve redakcije na ruskom jeziku.

Stanovnici Rusije kao svoje glavne saveznike vide Belorusiju i Kazahstan, pa čak i Sjedinjene Države - koje su na osmom mestu "top liste saveznika", navodi se u rezultatima ankete.

Istraživanje je pokazalo da Rusi kao najveću pretnju i svojoj zemlji i sebi vide ekonomsku krizu.

Većina ispitanika smatra da zemljom zapravo ne upravlja njen predsednik Dmitrij Medvedev, nego njegov prethodnik, premijer Vladimir Putin.

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2009/04/090422_bbc_rus_poll.shtml
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Interesi povezuju drzave a ne bratsva...

Sjedinjene americke drzave smatraju za najveceg neprijatelja,bila skoro anketa 80% rusa se tako izjasnilo.........

Dok za Srbiju ne verujem da nas smatraju za ne toliko vaznog saveznika,nego da nas uopste ne smatraju za saveznika,a i zasto bi?
 
Pa zna narod, osjeti.

Ne samo da im Srbija nije vazan saveznik, pitanje je da li im je uopste saveznik.

Uopste im i nismo saveznik tu si u pravu,nema tu sta da se "oseca" to se zna...........uzgred posto vidim da pokusavas da preshaltas na neki drugi teren,rusi srbe(Srbiju) kao narod najvise cene i smatraju za najveceg prijatelja,ali za saveznika ne...........cisto da se zna ;)
 
Uopste im i nismo saveznik tu si u pravu,nema tu sta da se "oseca" to se zna...........uzgred posto vidim da pokusavas da preshaltas na neki drugi teren,rusi srbe(Srbiju) kao narod najvise cene i smatraju za najveceg prijatelja,ali za saveznika ne...........cisto da se zna ;)

Vrlo interesantna teorija.

Naime, ja svog najboljeg prijatelja kojeg izuzetno cijenim, itekako smatram i za saveznika, vjerujem i ti svog. Taman posla da je drugacije.


Zelis indirektno poruciti kako su Ruje maloumni mazohisti, ili sta? :lol:
 
Vrlo interesantna teorija.

Naime, ja svog najboljeg prijatelja kojeg izuzetno cijenim, itekako smatram i za saveznika, vjerujem i ti svog. Taman posla da je drugacije.


Zelis indirektno poruciti kako su Ruje maloumni mazohisti, ili sta? :lol:

Prijatelj ne moze biti saveznik osim ako se ne radi o prijatelju/drzavi :roll:........:hahaha:

Sta,da ga mozda ne zoves-ej saveznice gde si?:hahaha:

Najveci samveznik ti je NAJJACI prijatelj ;)

Ako ti je napr. drugar ajd da lupim nesto.......predsednik drzave i isto tako komsija prodavac kupusa na lokalnoj pijaci,ti SIGURNO neces svugde gde dodjes isticati tog prodavca,nego ces naravno svakog ko te i ne pita spominjti predsednika :mrgreen:
 
Prijatelj ne moze biti saveznik osim ako se ne radi o prijatelju/drzavi :roll:........:hahaha:

Sta,da ga mozda ne zoves-ej saveznice gde si?:hahaha:

Najveci samveznik ti je NAJJACI prijatelj ;)

Ako ti je napr. drugar ajd da lupim nesto.......predsednik drzave i isto tako komsija prodavac kupusa na lokalnoj pijaci,ti SIGURNO neces svugde gde dodjes isticati tog prodavca,nego ces naravno svakog ko te i ne pita spominjti predsednika :mrgreen:

:eek: Prijatelj mi ne moze biti saveznik?

E ovo je stvarno rijetko vidjena budalastina, cak i za forumske prostore :lol:

Nego, ako vi ovako birate prijatelje, i ne cudi da Ruje ne racunaju na vas ni sekunde. ;)
 
:eek: Prijatelj mi ne moze biti saveznik?

E ovo je stvarno rijetko vidjena budalastina, cak i za forumske prostore :lol:

Nego, ako vi ovako birate prijatelje, i ne cudi da Ruje ne racunaju na vas ni sekunde. ;)

Pa to sto si rekao i jeste budalastina,stoga nisi morao ni da je pises ;) :hahaha::hahaha:
Prijatelj=saveznik :hahaha::rotf::rotf:

Druze.........ti si ovde vrlo brzo postao poznat po lupanju gluposti,ne tek onako da se to kaze od nekog neistomisljenika,nego sto stvarno lupas gluposti i non stop neuspesno provociras.

Drugo,opet si omasio poentu bauljas i lupetas neke gluposti ne bi li razvodnio temu :roll:

Lepo sam rekao,jeste prijatelj nije saveznik .......sta ja imam dalje da ti objasnjavam.......ti sad mene nesto ispitujes,idi u Rusiju pa pravi ankete,bolje nego da se ovde bezuspesno pravis pametan kada anketa kaze drugacije :mrgreen:


I za kraj........ovo nije forum zelja,za to imas zlatne ribice pa ih lovi da ti ispune tu da rusi ne racunaju na Srbiju ni sekunde,znaci ovde se raspravlja o stanjima u svetu i Srbiji a ne o licnim mashtarijama svakog pojedinca.;)
 
Pa dobro, Milo, da li bi ti racunao na svoje prijatelje da ti budu saveznici u slucaju potrebe? Jer ovako po tvom - ispade da ne bi. :lol: I jos ti to normalno.


E yebo ti onda to prijateljstvo. Definicije prijateljstva nam se ocito razlikuju.
 
Idi molim te da je Srbija Rusiji saveznik ovde bi odavno bila vojna ruska baza.
Nego ove naše patrijote misle da se Rusiji cepa srce kad vidi srpski čemer.

pa ne moze srbija da bude rusiji saveznik kad imamo vas americke cmaroljupce na vlasti

mislim da bi srbija uopste pomislila da bude ruski saveznik prvo treba ukloniti vas antisrpske sluge NATO nacista i zlikovaca sa vlasti u srbiji.

smesno je ocekivati da drzava sa instaliranim americkim marioneskim rezimom bude saveznik rusije :hahaha:

to je ko da si reko "gruzija ne moze biti ruski saveznik". pa naravno da ne moze kad ima na vlasti Sakasvilija isto ko sto Srbija ne moze dok na vlasti ovde bude Boris Tadicsvili - americki kvisling srpski izdajnik i NATO-vska podguzna muva....
 

Back
Top