Da li bi ste odbili iznenadnu poruku za sex zbog nepripremljenosti?

Poruka
19.457
U mojoj zgradi je zivela azijatkinja, vijetnamka. I upoznamo se mi ono komsijski. i jednu noc me zove, ima frku sa bravom, ne moze da zakljuca. i sredim ja to nekako i ona me zove na pice i krene, ovo, ono... i ne bi to bio problem da nisam tog momenta na sebi imao bushne i upisane gace, a prethodno sam se nazdrao neke pecenice, ajvara, luka, pio pivo, bazdio sam kao kuga... ni kita mi nije bila nesto u stanju visokog sjaja...
nisam odbio :rumenko:
ali mi je bilo trulo :rumenko:
 
U mojoj zgradi je zivela azijatkinja, vijetnamka. I upoznamo se mi ono komsijski. i jednu noc me zove, ima frku sa bravom, ne moze da zakljuca. i sredim ja to nekako i ona me zove na pice i krene, ovo, ono... i ne bi to bio problem da nisam tog momenta na sebi imao bushne i upisane gace, a prethodno sam se nazdrao neke pecenice, ajvara, luka, pio pivo, bazdio sam kao kuga... ni kita mi nije bila nesto u stanju visokog sjaja...
nisam odbio :rumenko:
ali mi je bilo trulo :rumenko:

:hahaha:
 
Po merilima azijske higijene, ti si bio čist kao da si iz Persila izašao. Uopšte mi nije jasno zašto si je odbio, ajde da nisi imao kesu za zaštitu ili da je bila toliko gadna pa da te razumem....

nisam odbio... ali s obzirom da sam bio malo pripit, jer me napojila nekom rakijom od vishnje tog momenta me bolelo uvo. jedino sto sam primetio da nije htela u misionar vec samo guznju, i to glavom okrenuta ka otvorenom prozoru...
 

Back
Top