"Profesionalni" napadachi

Poruka
15.196
Mislite li da je nekim zanimanjima profesionalna deformacija da flertuju, muvaju startuju? :think:
Po mom iskustvu def menadzeri klubova i kafica :roll: Jedino oni nista ne rade konkretno pa imaju vremena za blejanje do max:mrgreen:
Dakle, jedino taxista u Bg misli da ima pravo da te pita za br tel i zasto places :eek:
Isto tako, barmeni, sankeri, konobari , u konstantnom kontaktu sa devojkama pa im to dodje normalno :lol; da ih startuju? :think:
A medju zenskim zanimanjima nisam uocila (ne startuju me zene :mrgreen:) ali mozda hostese...;)
 
Менаџери кафића и конобари и остала компанија и треба да то раде у некој мери да би се људи у њиховом локалу осећали пријатно. Наравно, све до граница до којих је то стварно тако... е сад како ће они то извести тежак је задатак, али флерт је дефинитивно нешто што већини прија па је то уједно и најлакши начин :)

Таксисте разумем, по цео дан им у кола улазе разноразне фаце, свако са својим проблемима, а и они су људи и потребно им је мало социјализације па су слободни да започну неку спику са муштеријом... двоје су се тако смували :lol:

А што се тиче жена... па ја стварно не знам, али ја имам за околину најчуднија искуства... на минулом сајму аутомобила хостеса са Пежоовог штанда је мени тражила број (уместо јелте неком разумном логиком да ја њој тражим :D ), затим у једном кафићу конобарица ми узела бр да ми јави кад буде слободних столова :lol: једном ми је чак и нека полицајка на граници узела број да се ''чујемо и одемо некад на кафу, а не само на граници да се виђамо'' :mrgreen:

Елем да резимирам... људи који раде са много људи сваки дан просто постану такви - отворени и слободни за разговор, флерт и зезање уопште... они који су намрштени најчешће не опстају на тим радним местима... дакле, проф. деформација за флертом се јавља код људи који срећу много различитих фаца сваки дан :)
 
Meni bas nije bilo do muvanja kad mi na poslu zatrazi, 'molim vas imate li caj br. 24, protiv zapaljenja debelog creva sa prolivom.' :(

A ako trazi caj br.31 za mrsavljenje....a ti onda kazes "Ma, 'ajte molim Vas, sta ce to Vama...", a onda hi hi hi..."hvala, hvala, ali ipak treba da skinem koji kilogram..."...na sta ces ti "nista ja tu ne bih dir'o..." pa opet hi hi hi...i eto ti...:D
 
A ako trazi caj br.31 za mrsavljenje....a ti onda kazes "Ma, 'ajte molim Vas, sta ce to Vama...", a onda hi hi hi..."hvala, hvala, ali ipak treba da skinem koji kilogram..."...na sta ces ti "nista ja tu ne bih dir'o..." pa opet hi hi hi...i eto ti...:D

Uh, kad se setim, svojevremeno bio jedan lek za mrsanje, zvao se OBEDIAL.zene ga pile kao lude...kilogrami samo odlazili... :)
 
i čang šlang čaj za mršavljenje od Mr. Džirla.
"Džirlo devojka, devojka koja govori".
Užas, ne znaš koja je reč buđavija: čang, šlang ili mr. džirlo!
a napadača ima svugde, ali ako sam ja dobre volje, onda ja njih napadnem pa ih totalno zbunim, toliko da im se zgadim na kraju i onda se oni povuku. nekad se prime još više, e onda sam u k.urcu pa moram da begam.
 
A kada te pita "Khm, khm, znate ona "oh" krema za hiperorgazmičnost, ima li efekta?" trep, trep... :mrgreen:

Btw, dolazili su mi dva pedera i uzimali vazelin.Ali da dodam malo parafinskog ulja, da lakse klizi.Pa sam im preporucio i malo mentola da hladi. i imam recept za pedere, pa nek traze 'u svakoj bolje snabdevenoj apoteci :D

Rp/
Vaselini albi 40,0
Parafini liquidi 8,0
Aetherolei Menthae ad 50,0

M.f. ung.
S. spolja za mazanje

:mrgreen:
 
Mislite li da je nekim zanimanjima profesionalna deformacija da flertuju, muvaju startuju? :think:
Po mom iskustvu def menadzeri klubova i kafica :roll: Jedino oni nista ne rade konkretno pa imaju vremena za blejanje do max:mrgreen:
Dakle, jedino taxista u Bg misli da ima pravo da te pita za br tel i zasto places :eek:
Isto tako, barmeni, sankeri, konobari , u konstantnom kontaktu sa devojkama pa im to dodje normalno :lol; da ih startuju? :think:
A medju zenskim zanimanjima nisam uocila (ne startuju me zene :mrgreen:) ali mozda hostese...;)

Ima jedan u mom kraju cuveni vlasnik prodavnica i kafica koji tako sedi i izdaje naredjenja a kad udjem sa drustvom u kafic on ustane zdravo kako si, sta zelis da popijes,... nasmesi mi se i usluzi:hahaha: ili kad idem kod njega u prodavnicu jednom me je video i odmah je dosao,rukovao se i ponasao kao da smo bliski prijatelji:roll:
Bilo mi je neprijatno bas pred kasirkom da ne kaze njegovoj zeni, cak mu i decu poznajem:dash:
On je tacno 20god. stariji od mene, imao je puno zena pa :dontunderstand: kako ne kapia da jednostavo necu
Za konobare jesi u pravu ali samo ako rade u nekom restoranu imaju smelosti da zapocnu neku pricu. A inace ovi u kaficima skoro da nema sanse koliko sebe precenjuju jer ih devojke same muvaju:manikir:
Taksisti imaju najvise vremena da s tobom razgovaraju, pa sto da ga ne iskoriste mozda im se isplati;):lol:
 
i čang šlang čaj za mršavljenje od Mr. Džirla.
"Džirlo devojka, devojka koja govori".
Užas, ne znaš koja je reč buđavija: čang, šlang ili mr. džirlo!
a napadača ima svugde, ali ako sam ja dobre volje, onda ja njih napadnem pa ih totalno zbunim, toliko da im se zgadim na kraju i onda se oni povuku. nekad se prime još više, e onda sam u k.urcu pa moram da begam.

devedesetih godina neki lik na foru mister dzirla je radio preparat za potenciju SIVONJA :eek:
Islo kao alva.. :D
 
devedesetih godina neki lik na foru mister dzirla je radio preparat za potenciju SIVONJA :eek:
Islo kao alva.. :D
SIVONJA :hahaha::hahaha::hahaha:
mene poslednji ko je bario bio je jedan baš sivonja. bosanac sa štakom. baš je bio uporan ko sivonja. video je da sam donela drugarici cveće (a inače smo sedeli za šankom) i navalio, cveće mu je bilo povod za početak konverzacije.
- izvini, a kako se zove to cveće?
- ne znam, magdalena ili milena ili mileva, nemam pojma, nešto na M.
- pih, pa kako ne znaš kako se zove, kako si ga onda tražila?
- pa, rekla sam onoj ženi "daćete mi ono žuto cveće", i pokazala joj prstom.
- a jel to pravo cveće?
- :evil::evil: da brate, pravo je!
- e, a meni liči na plastično
- e, pa to nije tvoja briga da brigaš zar ne?
onda je napravio pauzu i okrenuo se ortaku.
a sav onako poludebeo i masan u faci sa dugom kovrdžavom kosom i kožnim prslukom, neki kvazi bajker. a sve onako tiho priča, kao zavodnik je i vickast je.
onda se vrnuo. gledao u nas onako zavodnički i krenuo iz početka:
- a to si ti kupila svojoj prijateljici zar ne?
- ženi, da (misleći da mi je dobar fazon, možda i sjaše, no tek mu to beše interesantno)
- a ova čokolada, jel i to za tvoju... "prijateljicu"?
- jesje.
- a jel mogu ja malo čokolade?
a žena moja dodaje:
-ne mož brate, plastična je!
- a ako je ja uzmem sam? :per:
- popišaću ti se na glavu! - rekoh
zbunio se, vrnuo se ortaku, žena i ja smo do tad stukle 5 rakijica, taman se uradile i pomislile "odustao je", medjutim on se ponovo okrenuo, nas je rakija krenula da radi i onda smo ga ubacile u mašinu :p! pričao je i što je hteo i što nije hteo, sve je priznao, sve se pokajao i taman kad je pomislio da smo izgladili stvar, milka i ja smo odjahale dalje!
 

Back
Top