Prolecni vrbopuc

Poruka
7.126
Mis'im ljudi.. Jel primecujete koliko su se ove na$e zhenske raspomamile, a posebno u poslednje dve nedelje. Globalno otopljavanje. S kim god od ortaka da pricham.. svuda ludilo. Kriva skochila na gore. Nema krize. I ne samo $to daju nego i nude :lol:

Ne prodajem ni$ta, niti kupujem.. :cool:
 
Mis'im ljudi.. Jel primecujete koliko su se ove na$e zhenske raspomamile, a posebno u poslednje dve nedelje. Globalno otopljavanje. S kim god od ortaka da pricham.. svuda ludilo. Kriva skochila na gore. Nema krize. I ne samo $to daju nego i nude :lol:

Ne prodajem ni$ta, niti kupujem.. :cool:


Ja još nisam nikom ponudila ..... a ni dala .... da li to znači da nešto samnom nije u redu
a060.gif
 
Mis'im ljudi.. Jel primecujete koliko su se ove na$e zhenske raspomamile, a posebno u poslednje dve nedelje. Globalno otopljavanje. S kim god od ortaka da pricham.. svuda ludilo. Kriva skochila na gore. Nema krize. I ne samo $to daju nego i nude :lol:

Ne prodajem ni$ta, niti kupujem.. :cool:

Aj da su samo ribe u pitanju. Meni se sinoć nudila dva tipa sa foruma. Buljaša koliko hoćeš, ludilo... :D
 
Mis'im ljudi.. Jel primecujete koliko su se ove na$e zhenske raspomamile, a posebno u poslednje dve nedelje. Globalno otopljavanje. S kim god od ortaka da pricham.. svuda ludilo. Kriva skochila na gore. Nema krize. I ne samo $to daju nego i nude :lol:

Ne prodajem ni$ta, niti kupujem.. :cool:

pa, to je zato sto su rotkvice nadjubrene sa suvise, premnogo i ekstra puno hormona, pa se, jelte od prolecne salate (a zene samo to jedu, jer su na dijeti) malko poludi....cekaj samo dok dodje sezona krastavaca...
 
:D...aham....imam koleginicu na poslu 62 god i lepo je rafaelo kuglice odnela na portu, da se udavara ;)....portir je lep muskarac od 30-tak....missim, to je i za mene van svakog poimanja a kamoli za nju....ali, eto zena probava....ali stvarno cu se ujesti za doope ako uspe......
 
:D...aham....imam koleginicu na poslu 62 god i lepo je rafaelo kuglice odnela na portu, da se udavara ;)....portir je lep muskarac od 30-tak....missim, to je i za mene van svakog poimanja a kamoli za nju....ali, eto zena probava....ali stvarno cu se ujesti za doope ako uspe......

:hahaha:
pa, ne zove se to vrbopuc, to se zove nesalomivi optimizam...svaka njoj cast, ja ni sa 30 nisam smela da muvam te od 30 :rumenko:
 

Back
Top