...alternativa...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...ej, el ima neshto shto mozze da vam u danima teshke apstinencije zameni stari dobri seh, znash ono kad metjesh qrchitj u sve shto ti se svidi samo da nije rektum, pa ti lepo i toplo svukuda...?:rumenko:
...a da ne bude neko onanisanje ( znam da onanija i drkanje nije isto, samo ne znam razliku) i da ne bude dzigerica i sl. chak ne ni gledanje hornitja, negro nako, bash da nema veze a da mozze da zameni i da bude jepo...?:rumenko:
...mozzda je to forum ponekad, za mene jeste, istini za volju sve me manje ispunjava, ali povremeno mi bude bash jepo ovde, bude bash ko sa curom u zagrljaju...:rumenko:
...ali jubav prema curi nishta ne mozze da zameni, to je kao kad pijesh ladno pivo na 40 C...:)
 
E, ništa nema bolje od hladnog piva na 40 C, samo da naglasim.. cura ili momak, zagrljaj čiji je da je, fin je i sve je to super... ali na 40 stepeni ništa ne prija kao hladno pivo... e tako.. i nek' sam vam rekla.. :D
 
...ej, el ima neshto shto mozze da vam u danima teshke apstinencije zameni stari dobri seh, znash ono kad metjesh qrchitj u sve shto ti se svidi samo da nije rektum, pa ti lepo i toplo svukuda...?:rumenko:
...a da ne bude neko onanisanje ( znam da onanija i drkanje nije isto, samo ne znam razliku) i da ne bude dzigerica i sl. chak ne ni gledanje hornitja, negro nako, bash da nema veze a da mozze da zameni i da bude jepo...?:rumenko:
...mozzda je to forum ponekad, za mene jeste, istini za volju sve me manje ispunjava, ali povremeno mi bude bash jepo ovde, bude bash ko sa curom u zagrljaju...:rumenko:
...ali jubav prema curi nishta ne mozze da zameni, to je kao kad pijesh ladno pivo na 40 C...:)

pricha je poreklom iz V. Plane ili tako neke okoline... ele, svinjsku dzigericu metesh (al' svezha nepechena da bude!) u rebra od radijator i tu si turish pisholu i miiiliiinaaaaa... :eek: e sad... neam sa shta da isprobam al' sumnjam i da bih probala :super:
 
E, ništa nema bolje od hladnog piva na 40 C, samo da naglasim.. cura ili momak, zagrljaj čiji je da je, fin je i sve je to super... ali na 40 stepeni ništa ne prija kao hladno pivo... e tako.. i nek' sam vam rekla.. :D
eh, sto volim ovako neko kad kaze sve sto sam hteo da kazem... dobro, mislim... nije to bas sve, ali... kad smo vec kod lubenica isto... jel ste probali ono sa votkom? otvorite malu kocku, izvadite i unutra sipajte votku lagano... posle zatvorite i stavite u frizider... i onda jedete... nije lose... zaboravio sam kako se zove to...
 
pa, sad... to je vec stvar licnih afiniteta i pogleda na celu situaciju... za nekoga je to vodka sa lubenicom... razne stvari su pravili ti ljudi sto sam radio sa njima... sa raznih strana... bila i neka fora da se popije 100 casica (one za rakijicu) piva u 100 minuta... jednu po minuti... al' mene mrzelo da se majem sa tim... a za tih 100 minuta ne sme da ode tamo gde i car ide peske... he hehe... tako moja ujna kaze kad hoce da ide u toalet...
 
E, skroz je dobra ta varijanta sa lubenicom, aham, a ima i ona da se izdubi lubenica, tj. polovina, i onda se tu nasecka malo lubenice, malo jabuke, malo narandže, malo štagod imaš zapravo od voća..
I onda naliješ vodkom... mmm.. e, a ja mnogo volim vodku i evo, posle piva mi je baš najomiljenija :)
Mada, za dobru svinju nema loših pomija.. tako kaže moja tetka :p
 

Back
Top