PIRAMIDE

Vidim da je Nemcoi otkrio neke internet sajtove...
Pa ON namjerava NAMA da otkrije NEKE istine...
:hahaha:
Ajde,mlad je,proći će ga...
Piramide su građene u SAVRŠENOM skladu sa položajem zvijezda...
Prije par hiljada godina,naravno.
Postoje mnogi dokumentarci.
Postoje i snimci nove kamere jednog lika iz Francuske,koja pokazuje
magnetne silnice iznad piramida u Visokom...
Što se sklapa sa pričom da su one energetski portali...
E,sad,jesu li baš Stargate fazon,ili Tesla fazon(samo MNOOOGO napredniji)...
Da znam,napisao bih knjigu.
I ne bih je objavio samo na ovom sajtu.
Da dokažem nešto grupici ljudi koje ne znam.
:cool:
 
Treba razlikovati dve vrste piramida. Jedne su bez vrha(majanska) dok su druge sa vrhom (u Gizi). Pogledajte petokraku i videcete da obrazuje trougao kome je isecen vrh ili dolar sa piramidom bez vrha posle cega dolazi svevidece oko( Saruman-lotr, ).Takodje i u crtanom filmu Konan Setove piramide su bez vrha Izgleda da su te dve vrste piramida gradile razlicite vanzemaljske rase. Po kulturi naroda i civilizacija koje su se okupljale oko pomenutih piramida, rekao bih da su one bez vrha napravljene od strane reptila. Za ove druge nisam siguran ali predpostavljam da su sivi, ili mozda.... Na krajnjem jugu zemljine kugle, posto tamo ima reptila(zmije, gusteri..) su reptilski delovi, u sredisnjej zoni sivih, dok je predeo ciji najveci deo zauzima prostor Rusije, Kine..pa sve do Evrope preko Skandinavije, kao i polarni deo, dodeljen Plejadnacima, a tamo koliko mi je poznato nema piramida. Posto se nlo kao i vanzemaljske otmice najvise dogadjaju na prostorima Amerike je mozda posledica toga sto je to reptilska teritorija, sem severnog dela( Kanada, severni deo SAD-a). U liniji Balkana tj zona odmah posle one u nadleznosti Plejadanaca, uticajna je zona Sirius A bica Verovatno se upravo zbog ovog Tesla pojavio u ovim predelima. . Naravno da svi svuda operisu ali tamo gde su im teritorije najvise. Ipak akcije i delovanja reptila su dosta izrazenije od ostalih koji gotovo da i nisu zapazeni. (nastavak simbolike u sledecim postovima)
 
citam, neko je sahranjivao u piramidama faraone ,sluge i njegovu porodicu,ako je tako zasto je keopsova piramida pronadjena bez i jednog tela bez i jednog natpisa ako je to sustina piramide?sta ako je piramida izgradjena mnogo pre egipatske civilizacije,a kasnije su je egipatski faraoni priklonili sebi.zasto nema ni jednog teksta kako su gradjene piramide pored sve one egipatske knjizevnosti tog doba?da li zaista postoji jos neko da su piramide gradili stanovnici egipta,recimo njih 100 000,a i vise i to po 20 ,30 godina,kako su znali da ce taj i taj faraon docekati da bude sahranjen tu,i kako je moguce da tokom tih 20 ili 30 godina veliki broj ljudi,zapitajte se samo koliko je tada zivelo ljudi na planeti,moglo da radi na tom "projektu"...zar nije malo sve kao neka pricica za malu decu?
 
u unutrasnjosti jedne piramide(zaboravih koje) temperatura je konstantno tokom cele godine 22*C
da li su graditelji imali tehnologiju da grdeci je stvore takve uslove u njoj, odnosno da konstantna temperatura nije slucajna pojava, da li je ta civilizacija u nekim segmentima bila savremenija i od nase, samim tim sto je i postupak gradnje piramida mozda nemoguc i za nasu tehnologiju
 
citam, neko je sahranjivao u piramidama faraone ,sluge i njegovu porodicu,ako je tako zasto je keopsova piramida pronadjena bez i jednog tela bez i jednog natpisa ako je to sustina piramide?

u keopsovoj piramidi su do sada otkrivene samo tri prostorije. sto se natpisa tice, zar mislis da ce ostavljati koekakve putokaze i ostalo ne bi li se neka lopuza dokopala faraonovog sarkofaga ili blaga? :cool:

sta ako je piramida izgradjena mnogo pre egipatske civilizacije,a kasnije su je egipatski faraoni priklonili sebi.zasto nema ni jednog teksta kako su gradjene piramide pored sve one egipatske knjizevnosti tog doba?da li zaista postoji jos neko da su piramide gradili stanovnici egipta,recimo njih 100 000,a i vise i to po 20 ,30 godina,kako su znali da ce taj i taj faraon docekati da bude sahranjen tu,i kako je moguce da tokom tih 20 ili 30 godina veliki broj ljudi,zapitajte se samo koliko je tada zivelo ljudi na planeti,moglo da radi na tom "projektu"...zar nije malo sve kao neka pricica za malu decu?

a sta ako nije izgradjena "mnogo pre egipatske civilizacije"? zar je toliko nemoguce zamisliti 100.000 ljudi koji nesto rade i grade? jes cuo nekad za biblioteku u aleksandriji? znas li koliko je tamo spisa, crteza, ma svega izgubljeno?
 
Pa nije toliko nemoguce zamisliti da je 100.000 ljudi radilo sta...god da je radilo, ali Egipcani, tj njihovi robovi su mogli raditi na izgradnji piramida samo dok traje poplava ( a koliko traje, 2,3,4 meseca) a ne celu godinu.Posle su morali da rade na njivama bla bla bla.Ako sam pogresio, ispravite me.Nisam neki fanatican pobornik da su ih izgradili vazemaljci ( ali sto da ne ) ali neka druga civilizacija, drugacija od nase, to mi zvuci vrlo verovatno...
 
Najnovija istrazivanja govore da Stari Egipcani nisu prisiljavali ljude na rad.bilo je robova ali sto puta manje nego sto se mislilo.Sve je funkcionisalo po principu ako radis 3 meseca na piramidi oslobodjen si poreza za godinu dana.
 
pa sta da je neko izgradio piramide i pre egipta ,kakve to veze ima...mnoge estradne licnosti se ne bune sto se beskare na 1000 kvadrata bivse komunisticke infrastrukture? jel kapirate vi to,ljudi...? :)
 
Cekaj bre, polako.Vidi, tvoju gajbu nije gradilo 15 ljudi.Neko poprilicno veci broj od toga.Da li si u tih 15 ukljucio i one koji su napravili blokove, cigle, cement, u nekoliko fabrika.Pa onda je neko morao da iskopa glinu da bi od nje napravili pomenute blokove.Dalje, ljudi koji su iskopavali pesak za izgradnju kuce.Zelezara koja je napravila armaturu, rudarska kompanija koje je iskopavala gvozdenu rudu...Sad da ne duzim, kapiras na sta sve mislim i kolika organizacija mora postojati da bi se napravila kuca od 500 kvadrata.To nije samo 15 ljiudi i meses dana posla...
 
I ti mislis da za sve to par desetina hiljada ljudi nije dovoljno?

Ciglana u Smederevu nije zaposljavala ni 200 radnika, sa sve administracijom...
Zelezara u proizvodnji ako ima oko 1500 radnika. Da kazemo da nisu imali ovu tehnologiju kao zelezare danas, ali nisu ni kovali gvozdje za gomilu automobilskih kompanija i gomilu svacega, nego bas za potrebe izgradnje piramida. Niti je taj proces proizvodnje gvozdja bio isti kao danas...
Tesko da su tada bili potrebni koturi itd... tako da otpada bar 500 radnika koji rade na pravljenju koturova i tako nekih, tada nepotrebnih proizvoda od gvozdja... Tada bi im bila dovoljna visoka pec i celicana :) To je danas u Srbiji nekih 700 radnika... Znaci ono sto danas radi nekih 1000 ljudi za potrebe jednog celog okruga (ciglana), a i za potrebe jednog dela domace i inostrane automobilske industrije i za potrebe vecine stovarista koja se bave prodajom i nekom vrste obrade gvozdja (zelezara), je tada radilo oko 100 000 robova po ceo dan. Ako tehnologiju zamenimo tim ljudstvom, ne bi bilo nikakavih problema da se to odradi kako se odradilo...
 
Cekaj bre, polako.Vidi, tvoju gajbu nije gradilo 15 ljudi.Neko poprilicno veci broj od toga.Da li si u tih 15 ukljucio i one koji su napravili blokove, cigle, cement, u nekoliko fabrika.Pa onda je neko morao da iskopa glinu da bi od nje napravili pomenute blokove.Dalje, ljudi koji su iskopavali pesak za izgradnju kuce.Zelezara koja je napravila armaturu, rudarska kompanija koje je iskopavala gvozdenu rudu...Sad da ne duzim, kapiras na sta sve mislim i kolika organizacija mora postojati da bi se napravila kuca od 500 kvadrata.To nije samo 15 ljiudi i meses dana posla...

kapiras li ti da njima nije trebala armatura te ni zelezara, rudarska kompanija, i td... keopsu nije trebala ni aluminijumska stolarija, niti parket ;)
 
Ma kapiram, to sam naveo samo kao primer da njegovu kucu nije pravilo 15-ak radnika nego mnogo vise...

Ja ti evo rekao koliko je dovoljno radnika za proizvodnju one kolicine sirovina koja bi zadovoljila potrebe par stotina hiljada ljudi, a ti mi kazes da je mnogo vise ljudi pravilo moju kucicu od 500 kvadrata? Ma hajde...

Edit: Kucica u odnosu na ono sto napravi 700 radnika...
 
Imas dokaze? :mrgreen: Ili si gledao negde ili procitao?
Da ima u knjizi ,,Misterije Starog Sveta``.Par naucnika se prepucavalo za starost sfinge da bi dosli do zakljucka da je mnoogo stara.Ipak ja znam da je neki faraon tamo 1000 godina pre Hrista samo restaurirao sfingu jer je i tada postojala vec veoma dugo.Nagadja se da postoje posebne tajne prostorije ispod sa nepoznatim sadrzajem.Neko nagadja da je to knjiga drevnog znanja o atlantidanima a neko da ima dosta zlata ispod,ko ce ga znati:)
Ja ti evo rekao koliko je dovoljno radnika za proizvodnju one kolicine sirovina koja bi zadovoljila potrebe par stotina hiljada ljudi, a ti mi kazes da je mnogo vise ljudi pravilo moju kucicu od 500 kvadrata? Ma hajde...

Edit: Kucica u odnosu na ono sto napravi 700 radnika...
Ma o cemu ti pricas 100.000 ljudi bi ti izgradilo dvorac od 1000 kvadrata za nedelju dana mozda i manje.Sto se sirovina tice kooga je to uopste briga:think:.
 
Ma o cemu ti pricas 100.000 ljudi bi ti izgradilo dvorac od 1000 kvadrata za nedelju dana mozda i manje.Sto se sirovina tice kooga je to uopste briga:think:.

:confused:
dvorac od 1.000 m2?
koji gradi 100.000 ljudi nedelju dana? :confused:
aj za pocetak provezbaj mere...
http://sh.wikipedia.org/wiki/Metar
onda procitas nesto o dvorovima...
http://bs.wikipedia.org/wiki/Dvorac
http://en.wikipedia.org/wiki/Château
a na kraju, zamislis 100.000 ljudi...
obamastlouisoct182008.jpg

i da vidimo, dani u nedelji...
1 nedelja = 7 dana
 

Back
Top