Predstavi se!!!

Rakic Dragana.Imam 24 godine.Zivim U Novom Sadu.Tu sam i rodjena.Imam brata blizanca.Stariji je od mene 10 minuta.Prosle nedelje sam zavrsila studije.Sada trazim posao.Trenutno nisam u vezi,a kakve muskarce volim to cete morati da potrazite na ovom forumu ili da se raspitate:)
 
Pa kao svi oni hoće da budu anonimni a znamo sve o njima ,kad su rođeni, zašto su rođeni,gde su rođeni a o našem karakteru i da ne govorimo jer samo obično prva strana nema svađe sve ostalo ubi nedaj zato kaži mi koga hoćeš odma ču ti napišem sve o njemu ili njoj.:hahaha:
 
@ Šapice pošto ne valja pisati o drugome a nisam ni mislio onda evo o meni:

Rođen u jednom malom mestu u Srbiji od bogatih roditelja ,deda poznat kao Voja kockar a stara garda ga zna pa zato dobih naziv Grof iz Kališta.Školovo se od Požarevca do Beograda imam puno kilometara škole koje sam iskoristio i živim u Nemačkoj.Bogatstvo šta da kažem nisam puno jedna čerka i dva unučeta ali i to se računa .Pošto nisam sam na netu pružam i drugima priliku pa neka izvole.
 
Ja sam Jovan!
Zivim u Novom Sadu, trenutno studiram na Visokoj Poslovnoj Skoli u Novom Sadu, pomalo radim u knjigovodstvenoj agenciji kao neka praksa i to, malo teretana, ovo ono...
Obooooozavam kola, VW pogotovo, velik sam ljubitelj zivotinja, velikih i malih, imam devojku sa kojom sam skoro pa 2 i po godine...
Nisam bas nesto jako aktivan ovde, ali sve u svoje vreme!
Pozdrav svima!! :)))
 
...leksikonska tema kao ono Shta mislite o Mileni J?...

u preletu mi izgleda da su Novosađani najspremniji da se predstave,
pa ću ja to malo da poremetim

daklen, ime mi je Gorjana, imam 31 godinu i osećaj da mi se čitav jedan život izdešavao pa sad krećem sa novim, a u međuprostoru i međuvremenu, šunjam se ovde pošto ljudi iz moje generacije više ne prave leksikone...
 

Back
Top