Šta bi sa USB Flashom???

just men

Ističe se
Poruka
2.212
Imam USB Kingston 4. gb.
Od juče ga nema pod My computer dok se jasno vide oba HD.
U device menageru se jasno vidi da je uključen.
U Disc managment-u ne prikazuje ni HD niti USB flash,jedino se vide DVD RW i Virtuelni DVD.
Još nešto...
Kad ubodem Flash u USb,čuje se zvuk koji obaveštava da je flash uključen...
Inače OS je XP-SP3....
Ovo me jako nervira,a potreban mi je USB flash i to pod hitno.
Zna li neko o čemu je ovde reć,i kako da ga povratim da se vidi u My computers?:dontunderstand:
 
Rešio problem...
Pošto mi je trebao hitno flash a nisam uspeo ništa da rešim po tom pitanju,pao je reinstal OS.
Sad sve šljaka kako treba...
Inače najverovatnije da je richa bio u pravu za malvare,viruse i sl. gamad...
U svakom slučaju hvala.
 
Поздрав свима !!!
Пази сад мој проблем !
И ја исто имам ТАЈ уређај,значи КИНГСТОН,исто 4 гб а проблем је:
Док гледам нешто на ДВД плејеру,рецимо серију ПБреак,он некада ми прекине
у пола серије и као да га нема...Значи "избаци се" као некада док је на тел.интернету
"пуцала" веза тако он се искључи,и када кренем из почетка - ради...До следећег пута...
Да ли је то проблем са ДВД-ом,са УСБ-ом или са уносом тих података,можда сам некако
"неправилно" унео ?
И још једном ...Поздрав...
 
Probaj da odgledas celu epizodu preko usb-a ali na racunaru da vidis da li ce ti i tu prekidati..ako tu radi dobro znaci da je problem u dvd playeru tj. njegovom usb portu...ako ti se ista stvar desi i na racunaru stvar je jasna problem je u samom usb-u....savet za sve izbegavajte kingstonove flash memorije u poslednje dve godine im je drasticno opao kvalitet...meni su vec dva kingstonova usb-a propala
 
Zdravo mislim da je ovo pravo mesto gde bih mogao da
resim problem ....
moj problem je fleshka kingston data trveler 2gb koja je nakon godinu,,,mozda malo vise
pocela da trazi nekakav driver......?yyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyy USB Device.
Ima li nekakvo resenje za to....Na mom kompu je vidim sa total comanderom i radi,
ali na drugim racunarima se ne vidi ni sa njim.....fleshku sam formatirao i opet isto,
primetio sam da mi pokazuje umesto 2 - 1.3gb.
....Pozdrav!
 

Back
Top