Definisite: ljubav

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Sta je to ljubav? Kako se manifestuje?

Eventualno mogu da je prepoznam u drugima ali da je dozivim u sebi?
Mislim ljubav roditelja, ali nije li to i duznost? Nije li to opet i zadovoljenje nekih svojih ciljeva u zivotu = npr. imati decu, uspesnu decu...

Imam potrebu da uzvratim ljubav. Ali tek kad je neko meni pruzi.

Ako mi je ne pruza...he's gone. Mislim zasto bi mislio o nekome ko mi ne pruza nesto?
 
Љубав је нешто што се не дефинише него осећа (можда и јединствен такав случај) тако да ако осећаш љубав онда ћути и уживај а ако не онда једноставно живи онако како ти мислиш да треба... :ok:
А о родитељској љубави не знам баш много, бар за сада.
 
pa dobro ne bas bilo ko ali recimo 5% populacije koji su po godistu, polu, izgledu i ostalim karakteristikama ukljucujuci i psihicke kompatibilni :D

pa do pre nekog vremena smo bili stranci, a sad smo u istom krevetu! zar to nije ljubav? :)
 
dobro ondak, to je tvoje vidjenje ljubavi i ja se tu ne mesam
za mene je na primer ljubav sto cu joj pisati sada nedelju dana pisma i zatvarati ih poljupcem
a ona meni slati razglednice svaki dan
pa kad dodje za nedelju dana, zajedno da cekamo da stignu i da ih citamo :D
 
Sta je to ljubav? Kako se manifestuje?

Eventualno mogu da je prepoznam u drugima ali da je dozivim u sebi?
Mislim ljubav roditelja, ali nije li to i duznost? Nije li to opet i zadovoljenje nekih svojih ciljeva u zivotu = npr. imati decu, uspesnu decu...

Imam potrebu da uzvratim ljubav. Ali tek kad je neko meni pruzi.

Ako mi je ne pruza...he's gone. Mislim zasto bi mislio o nekome ko mi ne pruza nesto?

o gospode..povuci vodu
 
:per:
orgazam30673cnz9.jpg
 
dobro ondak, to je tvoje vidjenje ljubavi i ja se tu ne mesam
za mene je na primer ljubav sto cu joj pisati sada nedelju dana pisma i zatvarati ih poljupcem
a ona meni slati razglednice svaki dan
pa kad dodje za nedelju dana, zajedno da cekamo da stignu i da ih citamo :D

hey odlicna ideja pa i mi smo bili na sladoled, ne razdvajamo se po ceo dan

i isto tako se dopisujemo kad nije tu, samo mailom ipak je ovo cyber-era :D

i ono bezveze je kad nije tu ali sta da se radi? plus imam i svojih problema, koji mogu mozda postati i nasi sto nikako ne bih zeleo, pre bih to ja da resim i sad ne mogu misliti ni na sta drugo. jednostavno moj mozak obradjuje samo jednu stvar jednovremeno i nema mesta za vise stvari istovremeno...moguce li je uopste misliti na vise stvari istovremeno??
 
hey odlicna ideja pa i mi smo bili na sladoled, ne razdvajamo se po ceo dan

i isto tako se dopisujemo kad nije tu, samo mailom ipak je ovo cyber-era :D

i ono bezveze je kad nije tu ali sta da se radi? plus imam i svojih problema, koji mogu mozda postati i nasi sto nikako ne bih zeleo, pre bih to ja da resim i sad ne mogu misliti ni na sta drugo. jednostavno moj mozak obradjuje samo jednu stvar jednovremeno i nema mesta za vise stvari istovremeno...moguce li je uopste misliti na vise stvari istovremeno??

moguce drugar, samo se opusti
heh, eto ako sutra bude lepo vreme, sednite ispod nekog drveta u parkicu i pricajte 3 sata
ispricaj joj sto ti je u mislima i ona ce te i oraspoloziti i pomoci
uhvati je za ruku, pogledaj u okice i reci da je volis
zagrli je jako, poljubi nezno, volite se bre! :D
 
LJ - udi
U - bijaju
B - ubuljuci (cedjenjem)
A - veznik
V - vole se i rosavi i sa "clean&clear"-om a i bez. cediti bubuljice udvoje je bas intiman cin !

:guza:

ljubav je stanje kada se svadjaju oci sa usima, ruke sa nogama i srce sa mozgom...jezik sa recima....kad snovi vladaju
 

Back
Top