...i sasu mi istinu u oči...

Prilicno sam realan i prihvatam istinu bez guranja pod tepih tako da mi se nema sta sasuti u oci sto vec ne znam

Slična situacija je i kod mene. Čitam ovo što je napisano i primjetila sam da neki ovde imaju problema sa nekakvim lažima, a ne istinom. Kad neko saspe istinu u lice jeste neprijatno, ali bolje je, u svakom slučaju, od laži u lice. Tu već treba reagovati.
 
...i sasu mi ''istinu'' u oči...
ne mogu da dišem od šoka...
jel je Vama nekad neko sručio gomilu gluposti u facu, neprijatnih i uvredljivih ?
kako ste reagovali ?

Što se tiče konkretno ovoga, vidim da je došlo do zabune...
Svi odgovarate da istina boli i sl. a ovde je reč istina stavljena pod navodnike, što znači da tu nema toliko istine, sem u glavi onog ko je sve ovo izgovorio, a mislim da i on sam ne veruje u to što je rekao...
A, i da ste prenebegli navodnike, dalje je pojašnjeno da je sve izgovoreno samo gomila gluposti...No, ono što je ninani rekla je primenljivo na večerašnju situaciju : '' nije bitno sta se kaze ...bitnije je KO kaze...cije reci imaju "tezinu" da nas (ne)povrede...''

Tema je svakako, sasipanje '' istine '' u oči ,
bilo da je ona zaista istina,
ili samo trip onoga ko izgovara te uvrede, jer sasipanjem ne bismo nazvali pohvale...

Kako reagujete kad neko da sebi slobodu da vam svašta kaže,
i šokira li vas uopšte to njegovo mišljenje o vama, bez obzira koliko je ono smišljeno i izgovoreno samo zato da bi vas povredilo...
 
Slična situacija je i kod mene. Čitam ovo što je napisano i primjetila sam da neki ovde imaju problema sa nekakvim lažima, a ne istinom. Kad neko saspe istinu u lice jeste neprijatno, ali bolje je, u svakom slučaju, od laži u lice. Tu već treba reagovati.

Ja sam primetio da na lazi ljudi uopste ne reaguju..cak iako su svesni da ih neko maze i da plivaju u mutnom..ako im predocis ono sto je ocigledno gledaju te ko crnu ovcu i naebes uvek..ali ***..ne cutim nikome..zelim mirno spavati i pogledati se u ogledalo
 
Mene juce tkz. drugarica pljunula u facu, a vi tu nesto kukate!:eek:I to sve zato sto sam je ufatio za sisicu:eek: Ja joj rekao da je mogla makar zube da opere pa da me pljune...:cool:
Ccc,današnja ženstvenos'...:eek:

Da se vratim na temu...Obično sam ja taj koji drugima sasipa u lice realnost i istinu samo zbog toga što zahtevaju i smaraju me,a onda se naljute na mene jer nisu čuli ono što su hteli(tj."njihovu realnost").Mnogi dan-danas od mene traže istinu koja im ne prija i ljute se,bez obzira na to što im se bukvalno svaka moja reč obistinila.:dash:
Ja to dvoje(istinu i realnost)ne tražim od drugih jer će se vremenom pokazati samo bez i jedne iskazane reči.Što bi se ja svađao sa narodom u vezi mišljenja?Ne,nastaviću da se zezam a oni neka besne...
 

Back
Top