O cemu u vezi sexa najvise lazete drugarice-pitanje za dame :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Apsolvirali smo da muskarci drugare najvise lazu o velicini (20cm i vise), izdrzljivosti (visesastne seksualne sesije), broju partnerki (minimum 50 za par godina) itd...

Da li i zene lazu drugarice? Da li uvecavaju broj orgazama koji mogu da dozive, velicinu grudnjaka tj. grudi, laguckaju da im je uzana vagina, da su imale po 5 odnosa za vece... itd?

Ja licno smatram da najvise lazu da im je uzana vagina jer tako dovode drugaricu-pakosnicu u rebus, da razmislja da li njihov osecaj da su tesne potice od toga sto su tesne ili im decko ima ogroman k.urac.
U stvari zene lagarijama pokusavaju da ubiju jednim udarcem dve muve, da sebi dignu cenu i pohvale svog partnera.
Sta mislite?
 
Apsolvirali smo da muskarci drugare najvise lazu o velicini (20cm i vise), izdrzljivosti (visesastne seksualne sesije), broju partnerki (minimum 50 za par godina) itd...

Da li i zene lazu drugarice? Da li uvecavaju broj orgazama koji mogu da dozive, velicinu grudnjaka tj. grudi, laguckaju da im je uzana vagina, da su imale po 5 odnosa za vece... itd?

Ja licno smatram da najvise lazu da im je uzana vagina jer tako dovode drugaricu-pakosnicu u rebus, da razmislja da li njihov osecaj da su tesne potice od toga sto su tesne ili im decko ima ogroman k.urac.
U stvari zene lagarijama pokusavaju da ubiju jednim udarcem dve muve, da sebi dignu cenu i pohvale svog partnera.
Sta mislite?

mislim da zene medjusobno lazu ne po nekom odredjenom pitanju, vec po pitanju iskrenosti, odnosno mislim da us retko kada iskrene kada pricaju o broju partnera, o tome sta rade/ne rade u sexu, sta vole/ne vole i slicno
u prave prijateljice ubrajam jedino one sa kojima mogu iskreno da o sexu raspravljam, do u sitne detalje, sa mnogo medjusobnog kikotanja i osecaja zavere, bas kao kada smo sa 15 -16 pricale o poljupcima....na zalost, takve prijateljice mogu da nabrojim na prste jedne ruke...
 
dobro ajde:P
evo ja retko pricam sa drugarica o intimnim detaljima. a i one isto. dakle mogu neki uopsteni komentari tipa- uuu, seks do bola i sl ali u detalje pricamo o drugim stvarima.

Mislio sam ne na detalje vec na laganje....
Muskarci npr retko lazu drugare da im je partnerka koja je mrtvo puvalo u krevetu, kraljica sexa. Kazu, ok je ona ali je slba u krevetu i cao...
Dok su zene u stanju da lazu da im je partner prva liga u krevetu a ono u stvari neki mrljavi brzojeb.
Skoro sam cuo razgovor njih cetiri u jednom kaficu. Jedna je srala da je mrtva od celodnevnog i polunocnog sexa a ove zevaju sa vilicama do sisa. I kad je ova otisla da pisha jedna kaze- 'kako s.ere Sladjana, onaj njen i ovako nije nizasta a pogotovu kad je mrtav od posla, teretane i malog fudbala, pricala je to Sashki...
I onda- 'hi-hi-hi... :lol:
 
Mislim da je srž pitanja šta to kvalifikuje dobrog yebača da bi se o njemu pričalo po ženskim kuloarima...

Pa u principu SVE.
1. Da ima veliki k.urac. (da to nije bitno ne bi se vekovima o tome pricalo)
2. Da je izdrzljiv (vecini zena ipak treba malo vise vremena za svrsh, ma kolko lagale o visestrukim orgazmima.Kada lako svrshe to je uglavnom posledica deebele zagorelosti)
3. Da je vizuelno privlacan da bi drugarice pocrkale od muke zbog tacke 1. i 2. na koju se nadovezala tacka 3.
4.Da intimno bude njanjavi papucar a javno macho (naravno, zene njanjavost nece priznati nikome)
5. Da mu je inteligencija u granicama prihvatljivog (zenama nije potrebna muska inteligencija ako su zadovoljene tacke 1,2,3,4)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top