..na pocetku bese rec...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
koja rec vam je ostala upecatljiva, urezana u secanju, bilo u dobrom ili losem kontekstu?
onako, one upecatljive situacije kada samo jedna jedina rec zna da prereze vazduh svojom snagom i zarije se u vas...dobro ili lose..
koliko takve situacije menjaju svoj intenzitet sa trajanjem veze?
 
uglavnom ne pamtim jednu odredjenu rec (ukoliko, naravno, izuzmemo ono cuveno prvo "volim te" ili "vise te ne volim" sto se uglavnom pamti), vise neki razgovor (interesantno, uglavnom najjace pamtim neke najkrace, pitam se da li zbog ogranicenja memorije?), citavu atmosferu, poglede koji su razgovor pratili i najjajce svog osecaja nakon tih reci...secam se prilicno tacno i parfema (njegovog) koji je imao dok je to izgovarao, sta sam imala obuceno (o, kako sam povrsna!), mesta na kome se dogodilo i slicno...
 
dobra tema.
kad malo razmislim, shvatam da mi rec nikad nije popravila neku vezu..a upropastila je..svasta..
od reci koje pamtim, sve su lose..
od dobrih stvari, pamtim neke druge stvari..poglede, dodire, poljupce, drzanje za ruke, osmehe, sex, miris, ono precutno razumevanje koje ne trazi reci..
 
koja rec vam je ostala upecatljiva, urezana u secanju, bilo u dobrom ili losem kontekstu?
onako, one upecatljive situacije kada samo jedna jedina rec zna da prereze vazduh svojom snagom i zarije se u vas...dobro ili lose..
koliko takve situacije menjaju svoj intenzitet sa trajanjem veze?

Pamtim bedne izgovore i loše lagarije.....kao ono loše....I ušuškana tepanja, rečitu tišinu, izgovoreno između poljubaca.....
 
koja rec vam je ostala upecatljiva, urezana u secanju, bilo u dobrom ili losem kontekstu?
onako, one upecatljive situacije kada samo jedna jedina rec zna da prereze vazduh svojom snagom i zarije se u vas...dobro ili lose..
koliko takve situacije menjaju svoj intenzitet sa trajanjem veze?

Trudim se da pamtim samo ono dobro.
Recimo:"Ponosim se tobom."

Ima loših reči, uvredljivih, pa čak i zlobnih ... i naravno da bole, ali takve govore o onome ko ih je izrekao.

Najgore je ćutanje.
 
pamtim skoro sve lepo što mi je moj dragi i neprežaljeni rekao - kad mi je prvi put rekao da mu se sviđam, kad me je prvi put pozvao na sastanak, kad mi je ispričao svoju ludačku životnu priču posle koje bi svako normalan pobegao, a ja ostala da trepćem okicama, i još mnoge stvari koje nisu za javnost :heart: :rumenko:
za njega me vezuju samo lepe uspomene.
što se tiče drugih ljudi tiče, pamtim ružne reči, kritike neosnovane i moj bes nakon toga :evil:
 
koja rec vam je ostala upecatljiva, urezana u secanju, bilo u dobrom ili losem kontekstu?
onako, one upecatljive situacije kada samo jedna jedina rec zna da prereze vazduh svojom snagom i zarije se u vas...dobro ili lose..
koliko takve situacije menjaju svoj intenzitet sa trajanjem veze?

Toliko sam negativnih i bolesnih komentara cula o sebi da kada bih izdvojila neki ubedila bih sve da sam psihopata.
Lepe reci koje sam dobila bile su od decka sa kojim sam imala kratku romansu iz koje se izrodila sa moje strane ljubav, ali ja to ne racunam kao iskrene jer smo vec bili raskinuli a on je bio pijan, prisao je za mojim stolom i rekao mi........ iako mnogi tvrde da se u pijanom stanju krije istina ja ipak ne verujem.
Pamtim da mi je pri upoznavanju jedan rekao kada sam stisnuo tvoju ruku prvo sto sam pomislio bilo je Boze kako je nezna , nadam se da joj nista nisam slomio
:lol:
 
koja rec vam je ostala upecatljiva, urezana u secanju, bilo u dobrom ili losem kontekstu?
onako, one upecatljive situacije kada samo jedna jedina rec zna da prereze vazduh svojom snagom i zarije se u vas...dobro ili lose..
koliko takve situacije menjaju svoj intenzitet sa trajanjem veze?

Jedno :Cujemo se, i da.. vratio sam ti kljuc, tada mi je teze palo neko ikad.. Jedno moje : Izvini, desilo se mi je palo teze nego njemu.. Sada su mi te situacije smesne jer su proslost.. Pamtim jedno beskrajno cutanje a bujica reci u meni koje bih rekla ali ne mogu, nije prikladno, nemam prava da ih izgovorim jer imaju odredjenu tezinu...
I neke poglede pod kojima mi se tope kosti..I opet neke druge , kad zaboravljam ko sam.. I neke reci i vezbanje sta cu reci u ogledalu , i tisinu u meni posle nekih rastanaka...
 
koja rec vam je ostala upecatljiva, urezana u secanju, bilo u dobrom ili losem kontekstu?
onako, one upecatljive situacije kada samo jedna jedina rec zna da prereze vazduh svojom snagom i zarije se u vas...dobro ili lose..
koliko takve situacije menjaju svoj intenzitet sa trajanjem veze?

Sećam se jednog "OK. Zbogom." u vidu sms-a.
Bilo je tu svega i svačega. Niko me tako dobro nije nаpičkаo. :rumenko: Nagrdi me žena pravo. :roll:
Te "lepe" reči se duže pamte. :D
 

Back
Top