Narucivanje materijala za Vilerove goblene

Moja majka i supruga vole da vezu Vilerove goblene i vremenom su skupile jako puno sema za izradu goblena, ja necu sve goblene navesti po broju ali imamo duplikate sema za sledece:

- 2360 Tajna vecera + komplet materijal
- 2356 Pastirska idila
- Svadbeni put
- 4 godisnja doba 1829,1830...
- 1289 Zimska noc
- 1290 Devojka na izvoru
- Pastirica ili devojka na grebenu
- Dan i noc
- Grcka mitologija - 4 godisnja doba
- Pepeljuga, crvenkapa, Ivica i Marica
- Letnji dan
- 1820 Bulke
- Ifigenija
- Ljubicice i margarete - manji
- Madona - dosta stara sema
- Sveti Djordje ubija azdaju
- Mona Liza
- Kovacnica
- Srebrna noc na poljima
- Potocara
- Seoska idila
- 2320 i 2321
- Brod u buri
- Ljuscenje jabuke i drugi holandski motivi
- Oluja na grebenu
- Svirac na mandolini
- Klavir
- Sisi
- Ruze
- Saputanje
- Jorgovani cetvrtasti - ogroman goblen
- Lale, suncokreti obe vrste i ruze - ovalni gobleni
- Vinski bal
- Breze i potok na livad
- Pastir
- Kazanska Madona
- Trojerucica
- Jeremija - prorok - komplet sa koncem i platnom
....

Gledacu uskoro da dopunim ovaj spisak sa brojevima goblena, a navescu i gde imaju komplet konca pored seme, takodje cu da navedem sta sve posedujemo od sema tako zelimo u razmeni da dobijemo ono sto nemamo...

Molim da se jave svi zainteresovani za razmenu sema i oni koji jos uvek kao hobi vezu Vilerove goblene, zainteresovani smo i da kupimo seme koje nemamo...
 
Moja majka i supruga vole da vezu Vilerove goblene i vremenom su skupile jako puno sema za izradu goblena, ja necu sve goblene navesti po broju ali imamo duplikate sema za sledece:

- 2360 Tajna vecera + komplet materijal
- 2356 Pastirska idila
- Svadbeni put
- 4 godisnja doba 1829,1830...
- 1289 Zimska noc
- 1290 Devojka na izvoru
- Pastirica ili devojka na grebenu
- Dan i noc
- Grcka mitologija - 4 godisnja doba
- Pepeljuga, crvenkapa, Ivica i Marica
- Letnji dan
- 1820 Bulke
- Ifigenija
- Ljubicice i margarete - manji
- Madona - dosta stara sema
- Sveti Djordje ubija azdaju
- Mona Liza
- Kovacnica
- Srebrna noc na poljima
- Potocara
- Seoska idila
- 2320 i 2321
- Brod u buri
- Ljuscenje jabuke i drugi holandski motivi
- Oluja na grebenu
- Svirac na mandolini
- Klavir
- Sisi
- Ruze
- Saputanje
- Jorgovani cetvrtasti - ogroman goblen
- Lale, suncokreti obe vrste i ruze - ovalni gobleni
- Vinski bal
- Breze i potok na livad
- Pastir
- Kazanska Madona
- Trojerucica
- Jeremija - prorok - komplet sa koncem i platnom
....

Gledacu uskoro da dopunim ovaj spisak sa brojevima goblena, a navescu i gde imaju komplet konca pored seme, takodje cu da navedem sta sve posedujemo od sema tako zelimo u razmeni da dobijemo ono sto nemamo...

Molim da se jave svi zainteresovani za razmenu sema i oni koji jos uvek kao hobi vezu Vilerove goblene, zainteresovani smo i da kupimo seme koje nemamo...

POZDRAV!
JA, NA ŽALOST, NEMAM NITI JEDNU ŠEMU, ALI BIH VOLJELA RADITI PASTIRICU I JOŠ NEKE VELIKE SLIKE NI NEMAM ŠEME. KAKO VIDIM, VI IH IMATE I ZANIMA ME DALI BISTE IH ŽELJELI POSUDITI, KOPIRATI I POSLATI ILI SLIČNO. VIDIM DA IH SKUPLATE PA PRETPOSTAVLJAM DA NISU ZA PRODAJU.
U OČEKIVANJU ODGOVORA, LIJEPI POZDRAV
 
Pozdrav Klarisa
evo čitam tvoj post pa me zanima jesi li našla sheme i platno za goblene? Naime, i ja bih radila goblen, pa me zanima gdje ima, i ima li za kupiti platna, a i moram nabaviti shemu. Sve u svemu, ja imam samo volju a do ostalog moram nekako doći.
Evo, nadam se da ćeš pročitati moju poruku i javiti mi se.
Unaprijed zahvaljujem i još jedanput, lijepi pozdrav!
 
Ciao svima

Prvi put sam ovde na ovom forumu, i to iz samo jednog razloga.
Pokusavam pomoci mami da nabavi nove Vilerove goblene. Ona je veliki ljubitelj tih goblena, svojevremeno ih je narucivala preko neke zene iz Novog Sada ako se ne varam, no kako se ta zena vise sa tim ne bavi, mama vec dosta dugo ne moze doci ni do platna ni konaca ni shemi.
Moze li mi neko pomoci? Zaista bih htjela obradovati mamu sa novim goblenom :) a najvise bi ju obradovao goblen sa motivom suncokreta.

Slobodno mi se mozete javiti i na email tanjauzelac@ymail.com posto ne provodim bas puno vremena online, odnosno po raznim forumima. Mislim da sam jedna od rijetkih "zvijerki" koja i svoj Facebook profile posjecuje jednom u sto godina :)

Veliko hvala svima
Pozdrav
Tanja
 
Postovani ucesnici debate :)

mene zanima sema goblena tajne vecere gde moze da se nabai i koliko kosta. Naterao sam babu da mi napravi. Molim vas pozurite sa odgovorom, ko zna koliko ce jos biti ziva :D . Malo crni humor. Jel moze nekako da se nabavi sema Srpskog viteza u prirodnoj velicini? To mi je bas zelja da imam. http://www.relikon.com/arhiva/Artopik/index.htm ovde pise da svaka slika moze da se pretvori u goblen. Jel to dobro da se radi? ima li neke mane? Da li su Vilerovi kvalitetniji?......

Srdacan pozdrav
 
Zdravo!

Trazim vec neko vreme semu za vilerov goblen "mona liza".
Imam puno sema, jer i sama radim goblene.
Ne prodajem ih, vec ih radim za sebe.
Mozemo razmeniti, ako ste zainteresovani ?

pozdrav
Moja majka i supruga vole da vezu Vilerove goblene i vremenom su skupile jako puno sema za izradu goblena, ja necu sve goblene navesti po broju ali imamo duplikate sema za sledece:

- 2360 Tajna vecera + komplet materijal
- 2356 Pastirska idila
- Svadbeni put
- 4 godisnja doba 1829,1830...
- 1289 Zimska noc
- 1290 Devojka na izvoru
- Pastirica ili devojka na grebenu
- Dan i noc
- Grcka mitologija - 4 godisnja doba
- Pepeljuga, crvenkapa, Ivica i Marica
- Letnji dan
- 1820 Bulke
- Ifigenija
- Ljubicice i margarete - manji
- Madona - dosta stara sema
- Sveti Djordje ubija azdaju
- Mona Liza
- Kovacnica
- Srebrna noc na poljima
- Potocara
- Seoska idila
- 2320 i 2321
- Brod u buri
- Ljuscenje jabuke i drugi holandski motivi
- Oluja na grebenu
- Svirac na mandolini
- Klavir
- Sisi
- Ruze
- Saputanje
- Jorgovani cetvrtasti - ogroman goblen
- Lale, suncokreti obe vrste i ruze - ovalni gobleni
- Vinski bal
- Breze i potok na livad
- Pastir
- Kazanska Madona
- Trojerucica
- Jeremija - prorok - komplet sa koncem i platnom
....

Gledacu uskoro da dopunim ovaj spisak sa brojevima goblena, a navescu i gde imaju komplet konca pored seme, takodje cu da navedem sta sve posedujemo od sema tako zelimo u razmeni da dobijemo ono sto nemamo...

Molim da se jave svi zainteresovani za razmenu sema i oni koji jos uvek kao hobi vezu Vilerove goblene, zainteresovani smo i da kupimo seme koje nemamo...
 
:bye::bye::bye:
Postovani ucesnici debate :)

mene zanima sema goblena tajne vecere gde moze da se nabai i koliko kosta. Naterao sam babu da mi napravi. Molim vas pozurite sa odgovorom, ko zna koliko ce jos biti ziva :D . Malo crni humor. Jel moze nekako da se nabavi sema Srpskog viteza u prirodnoj velicini? To mi je bas zelja da imam. http://www.relikon.com/arhiva/Artopik/index.htm ovde pise da svaka slika moze da se pretvori u goblen. Jel to dobro da se radi? ima li neke mane? Da li su Vilerovi kvalitetniji?......

Srdacan pozdrav
 

Back
Top