Ahmadinedžad

Ovo je dokaz da citav tzv. "zapadni" svet zivi pod diktaturom .
Reci nesto negativno u vezi jevreja je STROGO ZABRANJENO !!!
Ahmedinedzad je TOTALNO u pravu.
Napustanje konferencije evropskih i "zapadnih" predstavnika je dokaz da je Hitler jos uvek ziv , ali sada kao Mister Hajd.
Koja je razlika izmedju Hitela '30-tih i cionista danas ???
 
Ovo je dokaz da citav tzv. "zapadni" svet zivi pod diktaturom .
Reci nesto negativno u vezi jevreja je STROGO ZABRANJENO !!!
Ahmedinedzad je TOTALNO u pravu.
Napustanje konferencije evropskih i "zapadnih" predstavnika je dokaz da je Hitler jos uvek ziv , ali sada kao Mister Hajd.
Koja je razlika izmedju Hitela '30-tih i cionista danas ???

Kakve veze imaju Hitler i Mr, Hyde???........da li bi mogao nama , a prvenstveno sebi da objasnis ovu neverovatno glupavu paralelu, koja je trebala valjda da pokaze kako si nacitan do yaya??:hahaha:
 
Nista novo, sve sto je rekao je na mestu... Genocid i zlocini postoje samo kada su u pitanju Iranci, Kinezi, Arapi, Srbi, Rusi tj oni koji verno ne slede "modernisticke" teznje zapadnog "prosvecenog" sveta.
 
Radi se o slobodi govora za koji se nedvosmisleno " zalaze" tzv. demokratski svet , a isto to osporavaju predsedniku jedne drzave ?!

Pa ako je sloboda govora , prica da "izrael treba da nestane sa lica zemlje". i da se holokaust nikada nije dogodio.........onda dozvoli da kazem da je Jasenovac bio decije zabaviste gde je nesrecnim slucajem poginulo desetak srba, penjuci se na komsijinu tresnju........a da je , recimo, republika srpska , genocidna tvorevina koju treba zbrisati sa lica zemlje............:think:

Mislim.......sve je to sloboda govora, zar ne???
 
Pa ako je sloboda govora , prica da "izrael treba da nestane sa lica zemlje". i da se holokaust nikada nije dogodio.........onda dozvoli da kazem da je Jasenovac bio decije zabaviste gde je nesrecnim slucajem poginulo desetak srba, penjuci se na komsijinu tresnju........a da je , recimo, republika srpska , genocidna tvorevina koju treba zbrisati sa lica zemlje............:think:

Mislim.......sve je to sloboda govora, zar ne???

pa jeste sloboda govora
 
Pa ako je sloboda govora , prica da "izrael treba da nestane sa lica zemlje". i da se holokaust nikada nije dogodio.........onda dozvoli da kazem da je Jasenovac bio decije zabaviste gde je nesrecnim slucajem poginulo desetak srba, penjuci se na komsijinu tresnju........a da je , recimo, republika srpska , genocidna tvorevina koju treba zbrisati sa lica zemlje............:think:

Mislim.......sve je to sloboda govora, zar ne???

U sushtini jeste.
Radi se o konferenciji na "visokom" nivou i ucesnici su "duzni" (ako zbog nicega,ono iz uctivosti) da saslushaju sagovornika (predsednika jedne drzave).
A ovo zgrazavanje (najzgrozeniji se pokazao sekretar UN-a ) je nista drugo, nego rezirani bojkot !!!
 
Sve dok on "trla baba lan", meni ne smeta... Neka trabunja šta hoće, ali jednom Srbinu, koji je tradicionalno, antiislamski nastrojen (kao ti), ne bi tu trebalo da ima ništa za radovanje...;)

Srbi nisu anti-islamski nastrojeni vec su naklonjeni pravdi.

Taj Iran nikoga ne dira....to sta oni rade unutar svoje zemlje je njihov problem...problem tog naroda....i onda im USA koja samo u tom regionu gde je i Iran dnevno ubije na stotine ljudi ..u zemljama koji su hiljade kilometara daleko od USA ....govori nesto o nekim pravima.
 
to nije sada izjavljivao ....a sve ono ostalo za izrael je 100% tacno......Takodje cak i da izjavi da nije bilo holokausta pa jel to sloboda govora....neka ga USA i ostali uvere da je bilo



Prase..........sada vec pocinjes da bivas glup.......:think:

Tone pismenih, usmenih , video, audio dokaza postoje za holokaust, a ti si sada pametan, pa trazis dokaze.........:roll:

Mislim. batice , bez ljutnje, ali to je sigurnije da se desilo , nego da ti je keva prijavila pravog caleta.......mislim, za ovo prvo postoji mnogo vise dokaza.......:think:
 
ok......zato ga niko nije prebio..........sloboda govora.

Ali, i ti bi, verovatno, kada bi na nekoj tribini cuo da je jasenovac izmisljotina , a da srbiju treba izbrisati sa lica zemljei , imao pravo da izadjes i da ne slusas takve gluposti....zar ne?

Naravno....pa ovi su izasli u cemu je problem. TJ neki nisu ni dosli cak. A posto je to ipak skup na visokom nivou ipak je glupo samarati nekog tamo...taj pristup je adekvatniji za neke lokalne tribinice i sl . a za nesto sto UN organizuje ipak nije.
 
pa jeste sloboda govora

Jeste sloboda govora ali su i dupli arsini. Tako da me zabole da zalim bombardovano Sarajevo ili poklane mudzose dokle god njih zabole za srpske zrtve a amere za bombardovani Beograd. Jos kada se tome pridoda da je bombardovani Begorad bio humanitarna akcija onda se mislim da li su i poturice humanitarno poklane ili jevreji ili palesticnici ili indijanci :think: Samo zavisi od ociju iz kojih se gleda.
 
Srbi nisu anti-islamski nastrojeni vec su naklonjeni pravdi.

Taj Iran nikoga ne dira....to sta oni rade unutar svoje zemlje je njihov problem...problem tog naroda....i onda im USA koja samo u tom regionu gde je i Iran dnevno ubije na stotine ljudi ..u zemljama koji su hiljade kilometara daleko od USA ....govori nesto o nekim pravima.

Izvini molim te, taj Iran je bio demokratsko društvo, pa su islamisti preuzeli vlast i stvorili džamahiriju. Uveli su šrijatsko pravo i ukinuli ljudska prava. Obaška što podržavaju militantne teroriste...
 

Back
Top