Moja natalna i ja :)

Meni je najzanimljivija Venera - u Devici, polako izlazi iz 5. kuce, na stepenu Lava, kvadriraju je Mesec, Uran i Jupiter. Mozda su tvoje veze prekidale naglo i bez objasnjenja, a najverovatnije se desavalo da si ti ta koja prekida. Dosta analiziras, ides u sitna crevca i detalje, i ponekad nisi nacisto sa svojim osecanjima. Sigurno si imala i platonske ljubavi, veze na daljinu ili si idealizovala partnere. Moguce da ova Venera ima i neke lavovske odlike obzirom na stepen, pa je moguce da zelis obozavanje od partnera, da te drzi kao malo vode na dlanu...
Moguce je da si zivela ili zivis pored vode, da ti je otac dosta temperamentan i da je dosta privrzen tebi....
 
Meni je najzanimljivija Venera - u Devici, polako izlazi iz 5. kuce, na stepenu Lava, kvadriraju je Mesec, Uran i Jupiter. Mozda su tvoje veze prekidale naglo i bez objasnjenja, a najverovatnije se desavalo da si ti ta koja prekida. Dosta analiziras, ides u sitna crevca i detalje, i ponekad nisi nacisto sa svojim osecanjima. Sigurno si imala i platonske ljubavi, veze na daljinu ili si idealizovala partnere. Moguce da ova Venera ima i neke lavovske odlike obzirom na stepen, pa je moguce da zelis obozavanje od partnera, da te drzi kao malo vode na dlanu...
Moguce je da si zivela ili zivis pored vode, da ti je otac dosta temperamentan i da je dosta privrzen tebi....

HVALA etoile-de-mer!!! Pa recimo da si upravu za dosta stvari. Analiziram, analiziram...otera me analiza u anoreksiju!!! Sitna crevca da sitnija ne mogu biti! Bilo je i platonskih i dalekih i idealizovanih. Ali sto se oca tice UOPSTE nije privrzen meni cak ga nema ni u mojoj maticnoj knjizi rodjenih. Ispario covek!!! To je valjda ovaj saturn kvadrat sunce. :dash:
 
HVALA etoile-de-mer!!! Pa recimo da si upravu za dosta stvari. Analiziram, analiziram...otera me analiza u anoreksiju!!! Sitna crevca da sitnija ne mogu biti! Bilo je i platonskih i dalekih i idealizovanih. Ali sto se oca tice UOPSTE nije privrzen meni cak ga nema ni u mojoj maticnoj knjizi rodjenih. Ispario covek!!! To je valjda ovaj saturn kvadrat sunce. :dash:

Bas interesantna prica - interesujeme me da li ti je vreme rodjenja tacno meni se cini da si rodjena malo ranije.
 
Hm i meni je cudno jer za oca uopste ne izgleda tako....mada ne izgleda ni u mojoj karti :)
Ili samo ja ne znam da to vidim :)
Ti si prilicno vezana za kucu, i mozda si taj Mars ti...eksplozivna si i malo grublja prema ukucanima :)...ali ipak je to slabiji Mars i to tacno na Sirijusu, imas li neke veze sa uniformisanim licima? Ova konjukcija isto moze doneti ujede od pasa.
 
Bas interesantna prica - interesujeme me da li ti je vreme rodjenja tacno meni se cini da si rodjena malo ranije.

Pa vidi Zoko, to vreme pise u maticnoj, ali ja iskreno ne verujem da bilo ko od nas ima tacno vreme rodjenja jer ne verujem da oni zapisu bas taj trenutak tako verujem da je svima 5 minuta gore-dole. Ali meni pise 23:45 pa sam to vreme upisala u natal. A sto ti se cini da sam rodjena malo ranije? by the way hvala na odgovoru .:heart:
 
Hm i meni je cudno jer za oca uopste ne izgleda tako....mada ne izgleda ni u mojoj karti :)
Ili samo ja ne znam da to vidim :)
Ti si prilicno vezana za kucu, i mozda si taj Mars ti...eksplozivna si i malo grublja prema ukucanima :)...ali ipak je to slabiji Mars i to tacno na Sirijusu, imas li neke veze sa uniformisanim licima? Ova konjukcija isto moze doneti ujede od pasa.

Pa ja u stvari ne znam koje se polje gleda za majku a koje za oca (u zenskom i muskom horoskopu). Ima jedna tema ovde na forumu koju sam ja otvorila a zove se "Roditelji u natalnoj karti deteta" pa ako ti se cini zanimljivom mozes da pogledas i prokomentarises.
Jesam vezana za kucu (kao i vecina rakova pretpostavljam), i VEOMA si upravu da je moj dom mesto gde sam eksplozivna i umem da budem gruba prema ukucanima. :thumbdown: Znam da je Mars slab u Raku. Nisam imala "nesuglasice" sa kucama :heart: cak naprotiv! Valjda i necu, jako ih volim. Imam veze sa uniformom delimicno. Bivsi decko mi je bio vojno lice, sadasnja "veza" je sa osobom koja pripada vojsci, a i sama radim u firmi u kojoj odredjeni zaposleni nose ajde da nazovem "uniformu" (mozda ima tu neke veze).
Hvala puno etoile.... sto odgovaras :worth: :heart: :super:
 
Poslednja izmena:
Onda se kod tebe Sirijus u konjukciji sa Marsom ogleda kroz uniforme :)

Pazi, u zenskom ja gledam 4. kucu za oca, u muskom obrnuto....neko moje iskustvo govori u prilog tome.
E da ovaj "slabi" Mars ne mora biti toliko los, on je samo mozda neka malo oslabljena tendencija da se preuzme inicijativa, i ona se pre preuzima na nekim sitnicama, nego na nekim sustinski bitnim stvarima.

Imas veliku koncentraciju planeta u strelcu sto ti daje i karakteristike ovog znaka...mada, sem Meseca to nisu licne planete, on sam u zenskom horoskopu dosta toga vuce. Npr. otvorena si, optimisticna, direktna, ne volis da drzis osecanja u sebi, moralna si, imas jasne i stroge principe sta hoces sta neces, mozda si i veoma duhovita. :)

Nema problema, meni je uzivanje, i drago mi je da sam pogodila nesto :)
 
Onda se kod tebe Sirijus u konjukciji sa Marsom ogleda kroz uniforme :)

Pazi, u zenskom ja gledam 4. kucu za oca, u muskom obrnuto....neko moje iskustvo govori u prilog tome.
E da ovaj "slabi" Mars ne mora biti toliko los, on je samo mozda neka malo oslabljena tendencija da se preuzme inicijativa, i ona se pre preuzima na nekim sitnicama, nego na nekim sustinski bitnim stvarima.

Imas veliku koncentraciju planeta u strelcu sto ti daje i karakteristike ovog znaka...mada, sem Meseca to nisu licne planete, on sam u zenskom horoskopu dosta toga vuce. Npr. otvorena si, optimisticna, direktna, ne volis da drzis osecanja u sebi, moralna si, imas jasne i stroge principe sta hoces sta neces, mozda si i veoma duhovita. :)

Nema problema, meni je uzivanje, i drago mi je da sam pogodila nesto :)

Ma mene muci sto su te palanete u 8. polju. Mada kazu da je jupiter tu odlican. Ipak mene najvise zanima moje sedmo polje, odnosno konjukcija dve izuzetno lose planete tu. Vidim niko to ne komentarise. A i vladar tog 7. polja je jako lose postavljen, to me jako jako plasi. :eek: :( :sad2: :sad2:
A sto se tice meseca SVE si pogodila!
 
Poslednja izmena:
Pazi sedmo polje uopste nije tako lose...imas Mesec i Saturn, Saturn moze doneti dug brak, a Mesec, pa ja bih rekla brak usled trudnoce, ali ja ga dozivljavam iz ljubavi. :)

Vladar 7. ti je Venera, e sad kod nje imas ovaj kvadrat s Uranom koji ti moze donositi u zivotu neke nagle prekide .... neke nesuglasice sa karakteristikama Urana - jedna strana ima problema da se veze i sl.
Isto tako mozda ovaj Uran jeste preblizu Meseca, sto te moze ciniti nestalnom i zeljnom promena ....ali to je Mesecu Strelcu pa jos u konjukciji i sa Jupiterom -definitivno jedan moralni Mesec koji ce se mozda uzdrzavati od prevelikog broja veza i vezica. Venera u lavovskoj kuci i na lavovskom stepenu moze da ti donese partnera koga ces upoznati na zabavi, na javnom mestu...koji ce biti mozda lavovskog tipa, a istovremeno je ona u trigonu sa MC-om, pa ti moze doneti partnera koji ce poboljsati tvoj status. Ovaj Pluton u sedmoj moze doneti nekog partnera "ratnickog" tipa, te nekog ko ima veze s oruzjem, mozda je malo ljubomoran ....ako tako gledamo dalje, Saturn moze doneti starijeg partnera itd. dalje sve u simbolici planete, tj. znaka. :)
 
Pazi sedmo polje uopste nije tako lose...imas Mesec i Saturn, Saturn moze doneti dug brak, a Mesec, pa ja bih rekla brak usled trudnoce, ali ja ga dozivljavam iz ljubavi. :)

Vladar 7. ti je Venera, e sad kod nje imas ovaj kvadrat s Uranom koji ti moze donositi u zivotu neke nagle prekide .... neke nesuglasice sa karakteristikama Urana - jedna strana ima problema da se veze i sl.
Isto tako mozda ovaj Uran jeste preblizu Meseca, sto te moze ciniti nestalnom i zeljnom promena ....ali to je Mesecu Strelcu pa jos u konjukciji i sa Jupiterom -definitivno jedan moralni Mesec koji ce se mozda uzdrzavati od prevelikog broja veza i vezica. Venera u lavovskoj kuci i na lavovskom stepenu moze da ti donese partnera koga ces upoznati na zabavi, na javnom mestu...koji ce biti mozda lavovskog tipa, a istovremeno je ona u trigonu sa MC-om, pa ti moze doneti partnera koji ce poboljsati tvoj status. Ovaj Pluton u sedmoj moze doneti nekog partnera "ratnickog" tipa, te nekog ko ima veze s oruzjem, mozda je malo ljubomoran ....ako tako gledamo dalje, Saturn moze doneti starijeg partnera itd. dalje sve u simbolici planete, tj. znaka. :)

Etoile-de-mer ti stvarno znas da me utesis!!!! :worth::heart::heart:
Ali ja imam nekako drugo tumacenje tog mog sedmog polja pa me bas zanima da li ces se sloziti sa time. Vidi ovako: Sama konjukcija Saturna i Plutona po meni nije dobra(2 najteze planete u horoskopu). One su mi na vrhu 7.polja. Ovaj mesec i ne gledam da je u 7. polju. On je na granici 7. i 8. polja a astrolozi to vec gledaju kao 8. polje. Znaci mesec u 8. polju. Takodje venera je ipak u 6. polju (jer je i tu granica).
Pa je moje tumacenje da imam odvratnog saturna i plutona u 7. polju, a Venera kao vladar 7. je u losim aspektima. Kvadrat sa mesecom tesko ispoljavanje emocija. A uran nagli i lose prekidi.
Venera u 6. polju ljubav na poslu, saturn u 7. ljubav sa dosta starijon osobom. Ali ipak ova moja venera je u kvadratima sa planetama u 8. polju pa me jako plasi da to ne bude smrt partnera ili na taj nacin gubitak. A to mozda moze potvrditi i pluton u 7.
Plus sto su Saturn/Pluton u kvadratu sa suncem! Lose planete u konjukciji u 7. u kvadratu sa suncem, vladar u 6. polju u kvadratima sa planetama u 8. polju (posebno Uranom). :dash::dash: Nista tu meni ne izgleda pozitivno i dobro! :sad2::sad2:
Ili ja uposte ne znam da tumacim natal!
 
Vladar 7. otisao u 5. kucu (kuca zabave i predbracnih ljubavi), pa jos na stepenu Lava (lav je prirodni vladar 5. kuce) pa jos i Mesec u kvadratu sa Venerom, ti se definitivno bolje osecas u predbracnim vezama. Imas dve licne planete u 5., i to jedna od njih si ti dok si devojka (Venera) koja je bas tu u predbracnim vezama. :)
Jos Uran u konjukciji s Mesecom, ti si neko ko zeli slobodu i ne voli papire i ugovore (Sunce kvadrat Saturn, Saturn opozicija AC)
 
Poslednja izmena:
Joj pa ja sve gledam veneru kao da mi je u 6. kuci. Jer je na granici. A kazu da su takve planete mnogo jace u polju u koje ulaze nego iz kojeg izlaze.
A to za ugovore i papire... bitno mi je da me neko jako voli i da pokazuje da mu je stalo do mene, mislim da se uplasim svaki put kada zamislim da bi trebalo da budem u braku, a sa druge strane to opet jako zelim. :dontunderstand:
 
Sesta kuca je srodna znaku device, koja sve ogranicava umanjuje i tezi analiziranju, pa ce onda i ta Venera povuci od dejstva kuce u kojoj je....

Vas dvoje- prvo sto mi upada u oci je skoro egzaktna konjukcija tvog Plutona i njegovog Marsa-velika seksualna privlacnost, i to mislim da ti vise predstavljas za njega osobu koja ga jako privlaci, magnetski (Pluton). Tu imamo i tvoj Saturn pa ga ti ponekad mozda "hladis"....

Sunca takodje u konjukciji, moguce da ste slicnog temperamenta, senzibiliteta....e sad njegov Merkur u Raku i tvoj u Lavu mogu da donesu mozda manje konflikte, nerazumevanja....

Meseci u trigonu.... osecanja veoma slicna i skladna, Venere takodje u konjukciji....dosta lepih aspekata imate :)

Inace, i on ima Veneru u Devici kao i ti, tako da su svakako prisutne neke zadrske kad je rec o emocijama, ali ne zato sto ih nema nego su one mozda sputane usled analiza i detaljisanja.
 
Sta mislis o njegovom saturnu u mom 12. polju? I njegov SMC u mom 1. polju? (mozda malo karme, neki prosli zivot)? On je dosta stariji od mene (saturn u 7.) i kolega sa posla (venera u 6. kuci)
Meseci nam nisu u trigonu vec u sekstilu, u stvari njegov mesec je u sekstilu sa mojim stelijumom u strelcu. Ali i sekstil je valjda dobar zar ne? Koliko je dobar njegov mars na mom DC? Hvala puno puno puno. : *
 
Pa njegov Mars na tvom DC mozda ga vidis kao potencijalnog bracnog partnera, mada je Mars mladic, Sunce postaje partner u braku. U principu ono sto sam napisala, i problem mali s komunikacijama. Sto ga bre ne pitas za tacno vreme? :)
 
Poslednja izmena:
E da dodam, on vec ima Mesec kvadrat Merkur, ovo najcesce donosi neku nesredjenost misli, malo konfuziju izmedju reci i misli....pa i neurednost, a moguce i da voli da skuplja stvari (aspekt Merkur- Saturn :)
Venera u Devici pa neaspektovana, ovo moguce da se oseca neshvaceno od zena, da dosta prebira i analizira, ali uglavnom neko osecanje da ne dobija dovoljno koliko daje...
Sunce u kv. sa Saturnom moze doneti neku odbojnost prema ugovorima bilo kog tipa, prema vezivanju (tome u prilog i Mesec opozicija Saturn), a kvadrat Mars mozda malo burniju narav i ljubomoru. Konjukcija Merkura i Sunca daje veliku inteligenciju i visprenost i dobro je da Merkur nije jako bliz Sunca, da moze lepo da deluje mada je sve ispod 8 i 30min spaljeno, ali ipak je dobro kad nije ispod 3, 4 stepena. Njegov Merkur je retrogradan pa ako tome dodamo i onaj kvadrat sa Mesecom, jos jedna potvrda da kod njega nisu bas uvek u skladu misli i reci, da ga ponekad ljudi ne razumeju..... :)

Ej da dodam-po nekoj mojoj logici, za koju ne znam je li tacna :), ulazak njegovog Saturna u tvoje 12. polje moze biti znak neke vase zajednicke karme ...on je velik ucitelj i nosi neke pouke, mozda je on tu da bi te podsetio da ste i pre bili u nekoj vrsti veze a kojoj, negde sam procitala pogledas da li njegov juzni cvor ima neku konjukciju sa tvojim planetama, pa npr. ako je to Mesec, bila si mu majka, Venera-zena, Uran-zajedno ste bili u revoluciji i sl .. evo o tome:

"No, u uporednoj astrologiji najjaci pokazatelji jakih karmickih veza su konjunkcije. Pokazatelji jakih karmickih veza mogu biti i Mesecevi cvorovi. Kada se oni nadju u konjunkciji sa nekim planetama, to u svakom slucaju pokazuje onu vrstu odnosa kroz koju ce prolaziti (severni cvor) odnosno onaj odnos kroz koji nekada prosli (juzni cvor). Kada Mesec jedne osobe padne na Juzni cvor druge osobe, izvesno je da su imale porodican odnos, a osoba ciji je Mesec u pitanju mogla je biti majka onoj drugoj. U zavisnosti od aspekata i dispozitora, videcemo da li je odnos bio dobar ili los.

Kada je u pitanju Sunce na Juznom cvoru druge osobe, ona prva joj je mogla biti otac, neki autoritet ili muz. U svakom slucaju neka bitna figura. Obicno je ta osoba bila veoma vazna i imala je jak uticaj na prosli zivot drugoga. U losim aspektima je pokusavala da mu nametne svoju volju i autoritet na nasilan nacin, a ovaj to nije hteo da prihvati.

Kada je Merkur u pitanju, obicno je osoba sa Merkurom bila dete onoj osobi na cijem se Juznom cvoru Merkur nalazi. Mozda su bili i bliski prijatelji, zajedno ucili, putovali, a ako je aspekt los, znaci da su imali izuzetno losu komunikaciju. Mozda se nikada nisu razumeli. U ovom zivotu su se sreli da bi razjasnili mnoge zabune kroz koje su prosli. U losem aspektu sa Neptunom, ili ako se konjunkcija nalazi u Ribama, bile su prisutne lazi, obmanjivanje, varanje, lazna pisma, skrivanje informacija i sl.

Venera na Juznom cvoru u uporednom horoskopu govori da su osobe bile u ljubavnom ili bracnom odnosu. Ovi ljudi se obicno prepoznaju pri prvom susretu. Imaju osecaj da pripadaju jedno drugom i vrlo brzo ulaze u vezu, a nakon toga i u brak. Pokazatelj za bracni odnos je takodje Venera na Severnom Mesecevom cvoru. Ovakve osobe se srecu da bi usle u brak. Da li ce to biti sreca u odnosu, zavisi od aspekata, a narocito od dispozitora. Ukoliko je on dobro postavljen, osobe ce uzivati kroz brak, a ukoliko je pozicija dispozitora losa, vidimo karmicko ispastanje, koje je rezultat proslih aktivnosti.

Mars jedne osobe na Juznom cvoru druge govori da su nekada bile veliki neprijatelji i da su jedna drugu povredjivale. Ovo se narocito odnosi na vlasnika Marsa, jer je on primarni nosilac nasilja. U losim aspektima osoba sa Juznim cvorom je mogla biti i ubijena, narocito ako to pada u neku od kriticnih kuca, ili ako Mars druge osobe vlada ili se nalazi u kriticnoj kuci. Ove kuce brojimo od ascendenta i od 12. polja. U boljim aspektima vidimo osobe koje su zajedno bile u ratu, borile se ili imale zajednicke veze sa nekim nasiljem. I ovo je vrlo losa pozicija i cesto se osoba neprijatno oseca kada je vlasnik Marsa u njenoj blizini.

Sa aspektima Jupitera situacija obicno nije problematicna. Vlasnik Jupitera je nekada ovu osobu poducavao i dao joj je veliko znanje. Ako je aspekt los, narocito sa Neptunom, vidimo neko dugovanje po pitanju novca. Verovatno je doslo do neke prevare ili malverzacije.

Saturn na Juznom cvoru je znak teske karme koja se ispoljila u proslosti. Osoba je bila mucena, zlostavljana, maltretirana i sikanirana. Otud se nesvesno vuku fobije i strahovi. Kad je vlasnik Saturna u blizini, osoba se oseca neprijatno i uvek je u nekom grcu. Ne moze se opustiti i biti spontana. Vlasnik Saturna je ovu osobu mogao dovesti u izuzetno velike zivotne probleme. Mozda je bio odgovoran za neku tragediju koju je osoba prezivela ili za neku drugu tesko prozivljenu situaciju. Ukoliko to padne u 12. kucu, shvatamo da je taj odnos bio aktivan u proslom zivotu. Ukoliko je to, na primer, u znaku skorpije, vidimo da je rec o nekom velikom stradanju.
Saturn na Severnom cvoru je takodje los znak. On je vrlo tezak aspekt, a vlasnik Saturna se zeli osobi osvetiti. On ce partnera sputavati, muciti i sve ostalo kako bi onemogucio njegov napredak. Jedino izuzetno dobri aspekti, kao i polozaj dispozitora, izvlace situaciju, ali je ovo uglavnom tezak dug prema vlasniku Saturna.

Sa Neptunom, Uranom i Plutonom situacija je manje-vise dramaticna, a posto su ove planete izuzetno spore, vise govore o uslovima iz kojih su ove osobe zajednicki dosle. To ponekad ukazuje i na kolektivnu karmu, odnosno na situacije u kojima se nasla velika grupa ljudi da bi prosla kroz neku karmicku kaznu. Aspekti sa licnim planetama su mnogo bitniji. Ipak, ni ove ne smemo zanemariti, jer treba pogledati cime ove planete vladaju i tek tada doneti konacni zakljucak.

Sa Uranom mozemo videti revolucije kroz koje su osobe nekada prolazile zajedno, a u njima mozda i stradale.

Aspekti sa Neptunom mogu govoriti i nekoj zajednickoj prevari ili isposnickom zivotu u proslosti. Mozda je vlasnik Neptuna lagao i obmanjivao drugu osobu, mozda ju je izdao ili je otrovao.

Pluton se dugo zadrzava na jednom mestu pa se njegove konjunkcije sa Juznim cvorom nalaze kod velikog broja ljudi. Treba pogledati cime on vlada, ali uglavnom govori o lincovanju, stradanju, ubistvu, crnoj magiji i slicnim stvarima. Osoba sa Juznim cvorom je dozivljava kao zlu kob i bezi od nje jer oseca da joj od nje preti opasnost. Ako se nadje na Severnom cvoru, situacija moze biti izuzetno opasna, narocito ako je sve to u kvadratu s Marsom. Ukoliko se ovo nalazi u 8. polju, vlasniku Severnog cvora preti opasnost po zivot. Ako ne od te osobe licno, onda vas ona nesvesno uvodi u opasnu situaciju. To je primer kada neko puca na nekoga, pa ubije i onu "nevinu" osobu koja je bila s njime. Ovaj aspekt sam vidjao u horoskopima devojaka nekih kriminalaca ili njihovih prijatelja koji su bili slucajno ubijeni u obracunu, jer su bili u njihovom prisustvu."

(Predrag Petkovic)
 
Poslednja izmena:
Ma pitala sam ga za tacno vreme ali ni on ne zna. Vidis bre koliko je mator :) tada i nisu upisivali vreme dobro je da su mu upisali i datum! he he he !!! Ma salim se, al stvarno mu ne pise u maticnoj. Steta!
Ja atvarno ne znam kako da ti zahvalim na ovoj paznji i sto si izdvojila vreme za mene. Imas od mene pice ili cokoldau (300gr) he he he, biraj, a moze i oba!
Vidi skroz si u pravu sto se tice ovoga za vezivanje, ima problem a posebno sa "ugovorima" to i sam priznaje. Njemu "ugovori" nista ne znace, kad nekog volis volis i bez papira. hhmmm...
Nemamo nikakve konjukcije sa cvorovima OSIM MOZDA moj Saturn je na 28 Vage a njegov juzni je na 3 skorpije, to je negde 5 stepeni razlike pa ne znam da li se uopste to i racuna kao konjukcija, ne znam za cvorove koliki su orbisi.
Ovo za merkur kvadrat mesec... da li bi mozda rekla da prica lazi??
Da Saturn je definitivno neka karma, jos u mom 12.! joooj!!! A i cvorovi su karma, pa upada u moje 1.!! Ce se samoubijem! A stariju osobu potvrdjuje i moj saturn u 7. polju partnerstva. A i simpaticno je da i on i ja imamo neaspektovane licne planete odnosno on planetu zenskog principa (veneru) a ja muskog (mars).
Nego ja sve mislim da se u ovom mom horoskopu vide 2. braka? Dispozitor prvog braka je katastrofalan!
 
Ne ne nisu lazi ne brini :) Merkur u Raku daje odlicno pamcenje, na neki nacin zivot u proslosti (tipa sklon je podsecanju jao kako je u ono vreme bilo lepo, nostalgiji i sl. ) a taj kvadrat sa Mesecom u Vagi daje rekla bih blazu prirodu, i tu neku nerazumljivost u izrazavanju, on ponekad ni sam sebe ne razume :)

Pazi mozda gresim ali ako si imala neku duzu vezu u zivotu, decka s kojim si npr. provela nekoliko godina a da nisi zivela s njim, medjutim, stalno ste visili kod tebe ili njega, mozes gledati 9. kucu tj, drugi brak. Cini mi se da je i Dusan Velickovic rekao za osobe koje se nisu udale tj. ozenile do 27me, da se gleda 9. kuca....u smislu, te predispozicije za drugi brak postojale bi da je osoba kao mladja usla u zajednicu....u mojoj karti i karti moje drugarice to nekako pije vodu, tako da, ... nijesve tako crno :)

A nema na cemu ;)
 
Ma da znam to za drugi brak da se gleda 9. polje ako je bila neka duga veza, ili vanbracna zajednica, ili slicno. Ja sam do sada sve imala neke duge veze, skoro ni jedna nije trajala manje od godinu dana. Ali ipak nista slicno braku ili vanbracnoj zajednici, pa ja ipak cekam da mi se desi ovo moje ZASTRASUJUCE 7. polje!
 

Back
Top