Definicija braka

Frank Lampard

Aktivan član
Poruka
1.630
Definicija braka

Crkvena definicija:
Brak je religijski cin u kojem dobijamo jednog razapetog vise i jednu djevicu manje

Pravna:
Brak je dozivotna robija u kojem osudjeni moze biti oslobodjen samo zbog loseg vladanja

Zivotna:
Nijedna zena ne dobije ono cemu se nada i ni jedan covjek se ne nada onom sto dobije

Matematska:
Suma gnjavaze, oduzimanje slobode, mnozenje odgovornosti, dijeljenje love

Ponderalna:
Najbrzi nacin da se udebljas

Vojna:
Jedini rat u kojem spavamo sa neprijateljem

Filozofska :
Brak mjesto gdje se uzajamno dijele i rjesavalju problemi koje doduse, ne bismo ni imali da nismo ozenjeni
 
Definicija braka

Crkvena definicija:
Brak je religijski cin u kojem dobijamo jednog razapetog vise i jednu djevicu manje

Pravna:
Brak je dozivotna robija u kojem osudjeni moze biti oslobodjen samo zbog loseg vladanja

Zivotna:
Nijedna zena ne dobije ono cemu se nada i ni jedan covjek se ne nada onom sto dobije

Matematska:
Suma gnjavaze, oduzimanje slobode, mnozenje odgovornosti, dijeljenje love

Ponderalna:
Najbrzi nacin da se udebljas

Vojna:
Jedini rat u kojem spavamo sa neprijateljem

Filozofska :
Brak mjesto gdje se uzajamno dijele i rjesavalju problemi koje doduse, ne bismo ni imali da nismo ozenjeni

I sta sad s tim?:think:
 
pa uvek mozes da biras oces li ulaziti u brak ili ne..slobodan izbor..... niko te ne moze naterati.. paaaa...sad mozes da volis ili da mrzis.... mene trenurno zabole za brak.... ali jednog lepog dana a mozda i po kisi zveknem potpis odem posle s kumovima na cepi neku klopu... ...i to je to...
e sad verovatno sam promasio temu ...***
 
Definicija braka

Crkvena definicija:
Brak je religijski cin u kojem dobijamo jednog razapetog vise i jednu djevicu manje

Pravna:
Brak je dozivotna robija u kojem osudjeni moze biti oslobodjen samo zbog loseg vladanja

Zivotna:
Nijedna zena ne dobije ono cemu se nada i ni jedan covjek se ne nada onom sto dobije

Matematska:
Suma gnjavaze, oduzimanje slobode, mnozenje odgovornosti, dijeljenje love

Ponderalna:
Najbrzi nacin da se udebljas

Vojna:
Jedini rat u kojem spavamo sa neprijateljem

Filozofska :
Brak mjesto gdje se uzajamno dijele i rjesavalju problemi koje doduse, ne bismo ni imali da nismo ozenjeni

kad udjes u brak kasnije vidis da si u zabludi, sebi stvoris vece obaveze, velika odricanjaa a svoje zelje i zivot ti je u drugom planu, to tek kasnije shvatis ali nikad nije kasno da se to ispravi:bye::bye::bye:
 
imam ja друга што не уме да буде нормалан
и свака му друга псовка
и тако једном хтео баш да се потруди
и каже мени: где ти је она твоја ... проститука?
хтео да каже курBa, ал ето..
 

Back
Top