Lauren Harris

hteo - ne hteo, gledao sam je 3 puta... :lol: :lol:
na sledećoj svirci maidena, pevaću uporedo sa njom, pošto ću znati textove napamet...:D
ne može da se pohvali da ima neki glas, al zato stas... :per: ...tako da sam i ja fan u neku ruku pa smem da pišem na ovoj temi :tease:
 
Ma da, i kad je rekla : THIS IS THE LAST SONG, svi krenuli da tapsu i da se raduju..mislim glupo!!! I onon gitaristu su gadjali isto, a on uopste nije los!

Bezveze, nemam reči...Mislim, ništa ne fali toj predgrupi koja je nastupala pre Maidena, meni su se pesme te predgrupe u startu svidele.Prvi put kad sam ih poslušala, mislila sam da spada u heavy metal, kad ono u hard rock:)
Ok, koje su ti omiljene pesme od Lauren?;)
 
Bezveze, nemam reči...Mislim, ništa ne fali toj predgrupi koja je nastupala pre Maidena, meni su se pesme te predgrupe u startu svidele.Prvi put kad sam ih poslušala, mislila sam da spada u heavy metal, kad ono u hard rock:)
Ok, koje su ti omiljene pesme od Lauren?;)

Steal your fire, mada se samo i nje secam :P... ajde ako imas neki link za download posalji mi na PM...mislim za sve njene pesme, ovaj album Calm Before The Storm valjda...
 
hteo - ne hteo, gledao sam je 3 puta... :lol: :lol:
na sledećoj svirci maidena, pevaću uporedo sa njom, pošto ću znati textove napamet...:D
ne može da se pohvali da ima neki glas, al zato stas... :per: ...tako da sam i ja fan u neku ruku pa smem da pišem na ovoj temi :tease:
E takođe, ni kriv ni dužan je gledah 3 puta (dobro aj' što se samog gledanja tiče, nije mi smetalo). :lol:
Ali bre preteruje ćale, aj' na jednoj turneji... onda nije ni čudo što publika počne da pizdi kada bi joj muzički više odgovarala turneja sa Avril Lavigne nego sa Maidenima. Verovatno bi joj još više zviždali nego neće iz rispekta prema ćaletu.
 

Back
Top