Nero Burning Rom 5.5. (pomoć oko snimanja )

radza:
Kupio sam cd snimač snimio sam nekoliko muzičkih
cd -a. Koju opciju da uključim da poslije nasnimljenih fajlova muzičkih ili dokumenata mogu i kasnije ubaciti još neki fajl. :)
Cudno.Ne treba nista ako si rucno a ovako ne znam :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Sizif:
Ne možeš pisati normalne fajlove na audio CD. Mada se iz tvog pitanja ne vidi da li je bio regularni audio CD ili si samo stavio MP3 fajlove na običan Data disk.
Ako si koristi wizard, da li si išao na Audio CD ili Data CD?
Išao sam na audio cd a koristio sam cd-r, samo me interesuje, naprimjer kad snimim 5 pjesma mp3 a sjutra oću da ubacim još neku kako da nastavim jer nisam uspio prvi put.Da li treba da koristim writing methods session at once .
 
Pa lepo. U opcijama imaš da podesiš finalize CD posle snimanja NO FURTER WRITE POSIBLE. Moraš da finaliziraš jedino ako snimaš nešto što je veće zapremine nego što CD podržava. recimo 713Mb a CD ima 700. Isključi opciju Finalize i moćićeš posle da dodaješ fajlove na već napisani CD. Nadam se da ti je jasnije. :wink:
 
kelly:
radza:
Kupio sam cd snimač snimio sam nekoliko muzičkih
cd -a. Koju opciju da uključim da poslije nasnimljenih fajlova muzičkih ili dokumenata mogu i kasnije ubaciti još neki fajl. :)
Care,kad startujes new,ukljuci opciju start multisesion disk,a kad sledeci put dodajes,ukljuci continue multisesion disk..
Posle i po ko zna koji put_Ne znam to da radim koji
www.rertoo.com
 

Back
Top