Mali penis-kako su se ponasali vlasnici, pitanje za dame?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e mora probna voznja, zaebi ti tu prodaju macke u dzaku:P

:hahaha:

Bem li ga, meni maleni oni ispod 15 cm...:lol:

Vazi.........
bio jedan imao bas mali, nekih 16 cm, a ponasao se kao da mu veliki:P

Pa normalno kad mu nije mali......:hahaha:

hehehhe, otkada je 16cm bas mali penis?
to je iznad prosjeka za nase podneblje

Normalno.

mali penis je kad ga stavis u saku i vise ga nema:P

Tako nekako,samo sto shaka pa i najveca nema 10 cm :hahaha:

ja sam citala u strucnoj literaturi da su oni od 16 mali:rtfm:

:lol::P

Lazes,naravno ;).......:hahaha:

Ali, otkud tvojoj shaci 16 cm? :eek:

:ok::hahaha:

BTW........a vi ste merile necije penise........:roll:...........:rotf:
 
Ma nije to, nego momak kaze "imam 16 cm", a ona vidi da nije duzi od kaziprsta... Pa normalno da misli da je 16 cm malo, ako je on uverava da je to ta duzina.

Negde je bila tablica prosecnih duzina (posebno za crnce, belce jelte), ali ne znam gde se moze naci na netu. Samo se secam da su prosecne duzine bile osetno manje od onih koje se obicno izdaju za prosecne. Dal' je bilo 14,5 cm ili tako nesto za belce... A ovako "u narodu" vlada neko uverenje da je 18 prosek, ma kome to vi?

Mada, ako cemo iskreno ai filozofski, i vagine dolaze u razlicitim velicinama. Iako su, da kazemo, prilagodljivije, ipak je svacije telo jedinstveno. Ono sto je za jednu zenu mali penis za drugu je taman, osim ako nije bas rec o nekoj anomaliji.

Nego, bio na krsti relativno skoro neki momak koji se raspitivao o tome kako moze da se poveca penis, jer je, jelte, mali... A kaze, ima 16 cm. Tako nesto. OK, mozda (moguce je) da je bio trol, ali situacija zvuci tuzno realna. Mada, uz sve komentare zenskog sveta koji se daju procitati, pa plus jos gledanje nicpora, mora da se poremeti neka daska u glavi oko toga sta je normalna velicina i sta moze da zadovolji zenu i tako to. Kao sto zene imaju nerealne predstave o tome koliko mrsave treba da budu da bi nekoga privukle.

Sve to mediji rade, kazem vam!
 
Ma nije to, nego momak kaze "imam 16 cm", a ona vidi da nije duzi od kaziprsta... Pa normalno da misli da je 16 cm malo, ako je on uverava da je to ta duzina.

Negde je bila tablica prosecnih duzina (posebno za crnce, belce jelte), ali ne znam gde se moze naci na netu. Samo se secam da su prosecne duzine bile osetno manje od onih koje se obicno izdaju za prosecne. Dal' je bilo 14,5 cm ili tako nesto za belce... A ovako "u narodu" vlada neko uverenje da je 18 prosek, ma kome to vi?

Mada, ako cemo iskreno ai filozofski, i vagine dolaze u razlicitim velicinama. Iako su, da kazemo, prilagodljivije, ipak je svacije telo jedinstveno. Ono sto je za jednu zenu mali penis za drugu je taman, osim ako nije bas rec o nekoj anomaliji.

Nego, bio na krsti relativno skoro neki momak koji se raspitivao o tome kako moze da se poveca penis, jer je, jelte, mali... A kaze, ima 16 cm. Tako nesto. OK, mozda (moguce je) da je bio trol, ali situacija zvuci tuzno realna. Mada, uz sve komentare zenskog sveta koji se daju procitati, pa plus jos gledanje nicpora, mora da se poremeti neka daska u glavi oko toga sta je normalna velicina i sta moze da zadovolji zenu i tako to. Kao sto zene imaju nerealne predstave o tome koliko mrsave treba da budu da bi nekoga privukle.

Sve to mediji rade, kazem vam!

Ovo prvo si u pravu,stavise vodim se mislju da je stvarno tako,jer retko koja ce stvarno da uzme da meri a skoro svaki ce da je slaze u vezi sa velicinom,tako da je sasvim moguce da zene nemaju pravu percepciju koliki je uopste centimetar :hahaha:

Vidish ona malopre je rekla da je mali kada ga stavis u shaku a ne vidi se a posle-sve ispod 16 je malo........aj sad izmeri shaku u hvatu necega i videces da je to 7,8 cm :hahaha:

Opet je bitna informacija da mnogi zaboravljaju obim,koji je bitan koliko i velicina ;)

Sto se tiche tog momka koji se raspitivao o produzetku penisa a tvrdi da ima 16 slobodno ti mogu reci ne da LAZE nego je slagao za medalju......:hahaha:

Ja znam sta je 16 cm(otprilike a mozda i malko gresim) ali sam 100% siguran sta su devojke govorile odredjenim momcima za nekih 16 cm.......

Racunica je sasvim prosta.......60,70% muskaraca ima penis manji od 16 cm(mozda i vise) i samim tim je nemoguce da ima komplex.

Isto tako sasvim je nemoguce za to sto ti kazes da je onima kojima fali daska u glavi i gledanje nicipora promenilo percepciju,jer kao sto sam vec naveo 60,70% muskog roda ima manje od 16 tako su njihove izjave 1-potencijalne zelje ili 2- neznanje.........

Mada ja se vise vodim sa mislju da je to neki tip prikrivene male zlobice koja ima za cilj da nekima sa manjim "ratnikom"(:mrgreen:) malo udare po kompleksu......da stavise sam siguran da je to u pitanju ;)
 
Poslednja izmena:
мени није јасно како неком може да је 16 цм,када је мени обим 12,5цм? хебо те....

:dash::dash:

Postavka ti je totalno debilna........:roll:........to je kao da je neko rekao-e meni nije jasno kako moze covek da bude 1,75 kada sam ja 1,80 :hahaha:

Ne znam koliko je 12,5 cm u obimu,nikad nisam merio :mrgreen:.........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top