Zasto muskarci burno reaguju na start pederasha?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Drugar mi prica veceras sav nadrndan kako ga je muvao derpe u nekom lokalu i da mu je ebo kevu, hteo da ga bije itd...
Ne kapiram zasto se muskarci toliko primaju na to i p.izde????
Pa nikome ne pishe na celu da li je gay ili ne...
Zamislite da vidite dobru ribu i krenete u muvanje a ona lez... i ona vas nokautira ili udari flashom u glavu?
Mene su par puta startovali i ja im lepo kazem da nisam iz te price i cao...
Ovaj moj drugar je tako besan kao da je ne znam kakva tragedija..
Kakva su vasa iskustva i stav po tom pitanju?
 
Drugar mi prica veceras sav nadrndan kako ga je muvao derpe u nekom lokalu i da mu je ebo kevu, hteo da ga bije itd...
Ne kapiram zasto se muskarci toliko primaju na to i p.izde????
Pa nikome ne pishe na celu da li je gay ili ne...
Zamislite da vidite dobru ribu i krenete u muvanje a ona lez... i ona vas nokautira ili udari flashom u glavu?
Mene su par puta startovali i ja im lepo kazem da nisam iz te price i cao...
Ovaj moj drugar je tako besan kao da je ne znam kakva tragedija..
Kakva su vasa iskustva i stav po tom pitanju?

Stav je:
Nek rade sto hoce........ali daleeeeeeeeko od mene.........!
 
Evo mog misljenja (koje je verovatno 100% nekompetentno posto sam zensko, ali hajde da probam)... Mislim da muskarci burno reaguju kada ih muvaju ****** zbog toga sto se useru da su na neki nacin odavali "gay" signale... U fazonu, zasto je bas mene nasao??? Cime se to JA izdvajam da je pomislio da ima prodju???? Zar ja delujem kao *****?????

Pa otuda i reakcija- bez' bre od mene, zar ti JA licim na pedera, ma bez' bre tamo mamicu ti...
 
uh uh uh...:lol:
Pa da...verovatno se startovani tipovi pederljivo ponašaju...

:dash:

Pazi, ja ne zanm zasto gejevi :lol: startuju momke koji su hetero... Izgleda da onaj cuveni gay radar i nije tako precizan kao sto se prica.

Mislim da bi na ovo pitanje (zasto muvaju i hetero tipove) trebalo da odgovori neki homoseksualac, ali takvih nema na Krsti. :cmok:
 
Evo mog misljenja (koje je verovatno 100% nekompetentno posto sam zensko, ali hajde da probam)... Mislim da muskarci burno reaguju kada ih muvaju ****** zbog toga sto se useru da su na neki nacin odavali "gay" signale... U fazonu, zasto je bas mene nasao??? Cime se to JA izdvajam da je pomislio da ima prodju???? Zar ja delujem kao *****?????

Pa otuda i reakcija- bez' bre od mene, zar ti JA licim na pedera, ma bez' bre tamo mamicu ti...

he he he naslucujes li koliko je...zabavno ovo sto si iskomlicala? :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top