Kako da povrtaim podatke iz inboxa na facebook i poznanici.com

Zna li neko da li se menja IP adresa ako kupiš novi komp. a priključak ostane stari???

IP adresa nema veze sa kompom... Znaci, ako imas staticku IP adresu, mozes da promenis 100 kompova, ostace ista... A, ako imas dinamicku IP adresu, onda se i sa istim kompom menja... Znaci, IP adresa nema veze sa kompom... MAC adresa ima veze sa kompom, ali to je nesto sasvim drugo...
 
Šta god da koristi, ako nema dinamički IP menja se IP adresa i završeno.

Zašto vezujem za ADSL - zato što u ovoj Srbiji malo ko koristi neki drugi pristup internetu (čak i kad koristi wireless karticu on se veže za HG520s i vozi misleći da je to neki wireless koji cepa na 54mbps...)...

Nemojte sad meni da prebacujete što vezujem za adsl nego lepo pojasnite čoveku kad ste toliko pametni...
 
Šta god da koristi, ako nema dinamički IP menja se IP adresa i završeno.

Zašto vezujem za ADSL - zato što u ovoj Srbiji malo ko koristi neki drugi pristup internetu (čak i kad koristi wireless karticu on se veže za HG520s i vozi misleći da je to neki wireless koji cepa na 54mbps...)...

Nemojte sad meni da prebacujete što vezujem za adsl nego lepo pojasnite čoveku kad ste toliko pametni...

??? :think:
 
Šta god da koristi, ako nema dinamički IP menja se IP adresa i završeno.

Zašto vezujem za ADSL - zato što u ovoj Srbiji malo ko koristi neki drugi pristup internetu (čak i kad koristi wireless karticu on se veže za HG520s i vozi misleći da je to neki wireless koji cepa na 54mbps...)...

Nemojte sad meni da prebacujete što vezujem za adsl nego lepo pojasnite čoveku kad ste toliko pametni...

Najblaze receno, ovo nije tacno...
 

Back
Top