Prici nikad...kraja

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
http://www.b92.net/tv/najava.php?id=863

bez obzira na to koliko je Gorica meni simpaticna (a jeste...) moram priznat
da je ovaj klon od emisije ispao puuuno gori nego sto je bilo za ocekivati
problem je u...kulinarstvu
naime, zena kuva...strasnije i od Bobic Mojsilovicke...mislim, bas je tuzno gledat'
nekako ubija apetit...:(
iako joj, mora se priznati, kosa ipak ne upada u serpu ko
Bobicki...:mrgreen:

ruku na srce; da izbace to...kuhanje mozda bi bilo sasvim podnosljivo...:think:
 
http://www.b92.net/tv/najava.php?id=863

bez obzira na to koliko je Gorica meni simpaticna (a jeste...) moram priznat
da je ovaj klon od emisije ispao puuuno gori nego sto je bilo za ocekivati
problem je u...kulinarstvu
naime, zena kuva...strasnije i od Bobic Mojsilovicke...mislim, bas je tuzno gledat'
nekako ubija apetit...:(
iako joj, mora se priznati, kosa ipak ne upada u serpu ko
Bobicki...:mrgreen:

ruku na srce; da izbace to...kuhanje mozda bi bilo sasvim podnosljivo...:think:

To je trebalo da lici na sou Rejcel Rej ili neku slicnu ''simpaticnu'' emisijicu. Mene je ovaj sou jako razocarao, ocekivala sam vise od Gorice. Dovodi nezanimljive goste, i sama emisija nije dobro uradjena.
Bobicka bar ima zanimljive ljude u svojoj emisiji, ali i tu kuvanje nije potrebno...
 
e, Bobicka pod hitno mora turit nesto na glavu;
oni kadrovi kad mase glavudzom i kuva...da sam gost vjerojatno bih se ispovracala u tanjur...:sad2:
+ Bobickini gosti su zanimljivi iskljucivo...populaciji koja "cita" npr. Gloriju...:roll:

Gorica je kul lika samo je ne treba pustat u kuhnju :lol:
 
Bobicku povremeno i nakratko pogledam, ali Goricu zaista nisam (cak nisam sigurna ni ko je..). Volim emisije o kuvanju (volim i da skuvam, ali vezem kosu da ne sluzim maljave obroke :lol:), pa cu bas da pogledam i ovu emisiju na TV-u.
 
pa to; jedite zdravo, jedite dlakavo...s Ljiljanom Bobic Mojsilovic

dok Goricina klopa ne izgleda...dlakavo vec samo nekako...amaterski... : )))

Pa, dobro tu je hrana samo eto tako, kao nesto radi u emisiji, kao malko je drugacija, nije hrana u prvom planu, i totalno je nebitna... Bitni su joj gosti i teme, a dovodi jako dobre i pametne goste.
 
Pa, dobro tu je hrana samo eto tako, kao nesto radi u emisiji, kao malko je drugacija, nije hrana u prvom planu, i totalno je nebitna... Bitni su joj gosti i teme, a dovodi jako dobre i pametne goste.

e, o tome se i radi; sto se mene tice nek batali to...kloniranje tj. "kulinarstvo"
i nek pici svoje...odlicni su u jutarnjem programu...kapiram da bi i ovdje bila super...
samo da nema tih....serpica : )))

ps sad skontah; ti to o Dlakavoj...ma, fuckas dlakavu i one njene iz Glorije
meni zanimljivija bila ona tetica sto sara jaja voskom danas...
dosta bilo tih "javnih faca" sto bi i gono pojele ako je pred kamerama... : )))
 
Poslednja izmena:
Kao prvo moram da napomenem da sam licno jos pre mesec dana otvorila temu istog naziva ali ne pratite pa nije ni vazno;)
Zatim ,poredjenje Bobickine emisije sa Prici Nikad Kraja je nije na mestu jer je koncepcija apsolutno drugacija sto svakako nije tesko zakljuciti ako ste odgledali i jednu i drugu nekad jer u toj opciji mozemo porediti i sa Kuvati srcem,npr. u kojoj se takodje kuva...Licno volim Bobicku,najpre da je citam a manje da je gledam i slusam jer afektira strasno i ne deluje ni najmanje prirodno...
U Goricinoj emisiji nije akcenat na kuvanju,amaterizam je pozeljan(svi kuvamo u svojim kucama amaterski) jer smatram da je dosta spremanja klope za koju treba da obidjemo 26 prodavnica,najpre naucimo nazive svih zacina i sve to iskljucivo spremamo za priliku i za goste...Gorica je inace privatno jako dobra kuvarica...
Gosti su zanimljivi samim tim sto nisu poznati,sto imamo priliku da vidimo "male"ljude koji nesto interesantno rade,nesto znaju sto mi ne znamo i slicno...Poznatih je sasvim dosta u svim medijima i u svim emisijama...
Istina je da Gorica nije sjajna u TV formi ali svaki pocetak dozvoljava i da se gresi i da se uci...
Smatram da ima perspektivu,i da ce se i ona i emisija popravljati vremenom...
I
 
e, uopce se ne radi o tome;
tj. radi se upravo o tom...momentu kloniranja;
dakle...kuhanje mi je viska; profi ili amatersko; realno, to je ono...prezvakvanje stoput vidjenog koncepta...
ona, onakva kakva uradila bi sasvim ok emisiju i bez toga...naim, meni je Gorica super kul i u tv formi...

"mali ljudi" su mi zanimljiviji od kojekakvih "javnih licnosti"...

poredjenje s Bobickinom emisijom apsolutno stoji iz tog aspekta; kuvamo, cavrljamo...
sve je to isto...+ nije orginalno...

zapravo, mislim da bi osoba poput Gorice superkul iznijela i neki "oproliki koncpet"...sto
nije jedostavno i sto rijetko tko moze; vidjeli smo kako je zavrsila Rebraca, nasta lici ona krsina Lee Kish, kako je "propala slavno" Bobicka na B92...

al ovo...kuvanje mi vec ide na...ovaj, zivce...
cim vidim serpu dodje mi da okrenem kanal; ebo goste, ebo sve...

ps sto se tvoje teme tice; nisam je vidjela...
ako bas oces reci modovima da spoje,nemam nis protiv
 
Bobickini gosti su zanimljivi iskljucivo...populaciji koja "cita" npr. Gloriju

Kakvo poredjenje...Svaka cast...;):thumbdown:

Prisetimo se uzvika i postapalica pomenute Gorice:
„Oj, devojke drage”, „Cek, ovako”, „Rkni ga unutra”, „Ajde, drzi to”, „Samo ga ovako smuvaj”, „Da munemo kukuruz...?”, „Ma jok, bre”, „Jednostavna fora”, „Melem za creva”. „Ne da si ga odradila”, „Aj, vrckaj malo”, „Aj, sedi malo”, „E, jeee”...

Gorica je okej za radio, jutarnji program, bas ume da razbudi...A i ima pomoc...U vecernjem terminu je vise nego vestacka...Nije to to...Nek' se drzi Dizanja....
 
Kakvo poredjenje...Svaka cast...;):thumbdown:

Prisetimo se uzvika i postapalica pomenute Gorice:
„Oj, devojke drage”, „Cek, ovako”, „Rkni ga unutra”, „Ajde, drzi to”, „Samo ga ovako smuvaj”, „Da munemo kukuruz...?”, „Ma jok, bre”, „Jednostavna fora”, „Melem za creva”. „Ne da si ga odradila”, „Aj, vrckaj malo”, „Aj, sedi malo”, „E, jeee”...

Gorica je okej za radio, jutarnji program, bas ume da razbudi...A i ima pomoc...U vecernjem terminu je vise nego vestacka...Nije to to...Nek' se drzi Dizanja....

pa znas kako;
bolje ziva i zdrava Gorica nego Mojsilovicka koja se onomad na B92 toliko
ljuljala u kadru da je izgledalo ko da smo svi...pijani, a nismo bili...svi...:manikir:
 
Ta Bobicka ima, za razliku od Gorice, zavrenu zurnalistiku...I pise odlicne kolumne u dnevnim listovima...

Da se razumemo, volim ja Goricu, ali samo u radio izdanju.:D


jaoj...pa i Natasa Miljkovic ima "zavrsenu zurnalistiku", a Bobickine kolumne...netju ovjde komentirati...:mrgreen:

nego, sto se Gorice tice - po meni nije Gorica pogresna vec je koncept emisije
skroz bzvze...tj. iskopiran + los...
 
Nije tema, ali ne znam sta fali Natasi Miljkovic...Emisija je vise nego dobra, a teme ne treba ni komentarisati...A i kad si se vec uhvatila za nju, ona nema "zavrsenu zurnalistiku", vec medjunarodne odnose na FPN-u.

Pozdrav...
 
Ma, nije Dragan los, nego je emisija gluupaaaaaa.
A Mojsilovicka stvarno ima pametne, obrazovane i goste koji imaju nesto da kazu, a kod Gorice sve prazne price. Iako Goricu gotivim, al u jut. programu.
 
e, meni dosta tih "javnih faca"
kad god upalis tv neko od njih cuci na ekranu...
radije gledam...normalne ljude...

nego, sto se mene tice poenta je u necem drugom; zasto kopirati
tudje (lose...) koncepte...ebale ih vise serpe i lonci...koji god kanal okrenes
neko nesto sjecka, przi... dokle??? : (((

jel gledo neko onu "malu" sto je radila "Moljac"...e, to je bilo skroz ok...
nista spektakularno, al ok koncept
 
e, meni dosta tih "javnih faca"
kad god upalis tv neko od njih cuci na ekranu...
radije gledam...normalne ljude...

nego, sto se mene tice poenta je u necem drugom; zasto kopirati
tudje (lose...) koncepte...ebale ih vise serpe i lonci...koji god kanal okrenes
neko nesto sjecka, przi... dokle??? : (((
A najgore sto polovina tih "celebrity" gostiju,sto kao kuva i sprema,kod svoje kuce ni jaje ne isprzi.Tu je najvecu parodiju na te emisije,napravio legendarni Momo Kapor,kad je u jednoj emisiji na RTS-u(cini mi se "Kuvati srcem"),namazao mast na hleb i preko dodao alevu papriku :mrgreen:
 
e, Bobicka pod hitno mora turit nesto na glavu;
oni kadrovi kad mase glavudzom i kuva...da sam gost vjerojatno bih se ispovracala u tanjur...:sad2:
+ Bobickini gosti su zanimljivi iskljucivo...populaciji koja "cita" npr. Gloriju...:roll:

Gorica je kul lika samo je ne treba pustat u kuhnju :lol:


Slazem se za sklanjanje kose dok kuva, ali njen gost je bio Momo Kapor, a on se nikako ne moze svrstati u ljude koje promovise casopis Glorija. :roll:
 

Back
Top