On da ju opljačka... a ona ga isfuka!

Mislim da su ove recenice posebno interesantne :lol::

"'To su gluposti', izjavila je frizerka na optužbe. 'Imali smo seks samo par puta, te sam mu kupila i nove hlače. Hranila sam ga svaki dan, a čak sam mu dala i novac nakon što sam ga oslobodila."

"Ne znam što će se s njima dogoditi, no bilo bi šteta da ne završe u istoj ćeliji. Mislim da bi bili odličan par', dodao je jedan policajac u šali."

Jeste da je dasa bio pljackas u pokusaju, ali nesudjena da bude opljackana - silovateljica ....stvarno je lik bar za posmatranje :lol:.

 
Poslednja izmena:
super izjava da ga je samo "par puta silovala"...al što mu je "kupila hlače", to mene zanima...ne vidi se baš najbolje, zamrljali joj lice, ko naše foerumašice, al ne bi rekao da je ruskinja za bacanje... misim isto ko i ovaj policajac, nije to još uvek završena priča, garant će ova frizerka da povuće tužbu...pašće tu još par puta silovanje.. ( :
 
Mislim da su ove recenice posebno interesantne :lol::

"'To su gluposti', izjavila je frizerka na optužbe. 'Imali smo seks samo par puta, te sam mu kupila i nove hlače. Hranila sam ga svaki dan, a čak sam mu dala i novac nakon što sam ga oslobodila."

"Ne znam što će se s njima dogoditi, no bilo bi šteta da ne završe u istoj ćeliji. Mislim da bi bili odličan par', dodao je jedan policajac u šali."

Jeste da je dasa bio pljackas u pokusaju, ali nesudjena da bude opljackana - silovateljica ....stvarno je lik bar za posmatranje :lol:.

Ne slažem se.Ako muški mogu da siluju isto to mogu i žene.Mada tehnički žena ne može silovati,al ona mu je samo poiazala da žene nisu nemoćne.
 
Mada tehnički žena ne može silovati
može, može..u ovom slučaju ga je i prislilia da koristi vijagru, a i da nije, pošto je fizički jača i radi se o sex zlostavljanju; može doći do silovanja (ako podrazumevaš penetraciju) i na druge načine...
e, usput, alo balkan...- svuda je poznato kd silovanja gde su počinioci pripadnici oba pola (roda). to šo nema inkriminacije za kd silovanja gde je žrtva muškarac, na balkanu, (i verujem šerijatu) i nepojmljivo je da muškarac može biti silovan..to je stvar mita i tabua...e
 
Poslednja izmena:
može, može..u ovom slučaju ga je i prislilia da koristi vijagru, a i da nije, pošto je fizički jača i radi se o sex zlostavljanju; može doći do silovanja (ako podrazumevaš penetraciju) i na druge načine...
e, usput, alo balkan...- svuda je poznato kd silovanja gde su počinioci pripadnici oba pola (roda). to šo nema inkriminacije za kd silovanja gde je žrtva muškarac, na balkanu, (i verujem šerijatu) i nepojmljivo je da muškarac može biti silovan..to je stvar mita i tabua...e

Pa zatzo i kažem zbog penetracije.Davno sam čitala knjigu "Muškarci se ne mogu silovati" ili nešto slično.I nije istina da žena može silovati muškog jer je fizički jača što je u vom slučaju bilo.Treba biti i lukava i brza.Siguran si da netko slab i nizak ne može istući nekoga ko je visok i jak.Može ako je brz i ako ga na neki način iznenadi,a da ovaj to ne skuži.
 
davno si čitala, ali baš bih voleo da vidim tačan naslov i autora te knjige, neki link ili tako nešto..
ma mislim, moram da ispravim - u srbiji postoji odredba o sex. zlostavljanju muškaraca od strane žena, pa i o silovanju u braku, van braka, sve ostalo za oba pola jednako, bez razlike...ali, ja još nisam čuo da je podneta tužba gde je žrtva muškarac kod nas...
ljudi obično u glavi kad je reč o silovanju pomisle na mračne ulice i silovatelja koji nag u mantilu izleće iz nekog ćoška i prepada žene, a to nije tako najčešće....u glavama ljudi je kad pomisle da žena siluje muškarca odmah kako m. održava erekciju u strahu..i kako to tehnički izgleda..a u praksi je drukčije- silovanje je svaki akt prinude na sex. opštenje, pa silovatelji primenjuju ucenu, pretnju - odaću te policiji, podeću prijavu, ako me ne kresneš...priuda, pretnja do sex. čina nije problem..ne radi se fiz snazi da se otvore pantalone...to je samo olakšavajuća okolnost ..mnogo jaća je pretnja, kad staviš u izgled neko zlo koje može biti naneto njemu ili bliskom licu... ( :

cela vest o ovom slučaju silovanja pljačkaša je nama dobar vic. zamisliš nekog lika koga prebije ko čak noris neka plavuša, pa ga zatvori u podrum, htani ga i kupuje mu hlaće....samo što za ovog nesrećnika nije situacija bila uopšte vesela......
 
Ne slažem se.Ako muški mogu da siluju isto to mogu i žene.Mada tehnički žena ne može silovati,al ona mu je samo poiazala da žene nisu nemoćne.

Takodje mislim da zene mogu biti silovatelji, jedino sto je cela situacija neobicna i deluje komicno (tipu verovatno ne :roll:) i mislim da je i tuzno i smesno da nekoga treba silovati zbog sexa, ako je dama iz tog razloga dasu hranila, silovala, pa opet hranila, pa opet silovala, a onda ga pomazila kao dobrog deckica i kupila mu pantalone, dala koju kintu.. :lol:.

Sta li to treba da nekome kvrcne u glavi da napastvuje drugu osobu... :eek:. Nema tu opravdanja, bez obzira kojeg je pola :aha:.
 
Takodje mislim da zene mogu biti silovatelji, jedino sto je cela situacija neobicna i deluje komicno (tipu verovatno ne :roll:) i mislim da je i tuzno i smesno da nekoga treba silovati zbog sexa, ako je dama iz tog razloga dasu hranila, silovala, pa opet hranila, pa opet silovala, a onda ga pomazila kao dobrog deckica i kupila mu pantalone, dala koju kintu.. :lol:.

Sta li to treba da nekome kvrcne u glavi da napastvuje drugu osobu... :eek:. Nema tu opravdanja, bez obzira kojeg je pola :aha:.

Koliko mi je poznato silovanje je privilegij muških. A motiv ove žene je kazna. Sam naziv silovanje znači na silu odnosno protiv nečije volje.Također postoji i nefizičko silovanje.A njime vrvi ovaj forum.
 
Koliko mi je poznato silovanje je privilegij muških.

opet ja: loše ti je poznato.. ili - nepozantio ti je. to je jedna nepoznanica za tebe ...
motiv žene, ogla joj je ime, kako beše, je psigička poremećenost...žena je psih posmatranje i lečenje, a ne za zatvor opšteg tipa...
postoji, naravno, i verbalno nasilje, al ne znam kakve to veze ima sa ovom temom
 

Back
Top