Za patriJote, jer su oni zaljubljenici u lik i delo Milorada Dodika

Kradikalski i DSS-ovski forumaši na sva usta hvale Dodika, kako je on ekspert za sve i svašta i pravi Srbin:

Ako je Dodik pravi Srbin, a Tadić strani plaćenik i ustaša, kako je onda moguće da zajedno ovako blate našeg debelog vojvodu iz Popova Polja?

Штуц,

Теби није добро ????
Који радикал хвали Додика ???

Грешиш синко, силно грешиш ..
 
kako onda ima prilicno ubedljivu i apsolutnu vecinu u RS , zar je toliko nesoja medju vama ? :sad2:

pa fino- na izbore izlazi oko 50% glasača..od toga nešto malo manje od pola je za njega..najmanje 70% tih koji glasaju za njega jesu ili zaposleni u organima javne uprave, ili im je neko u porodici tu zaposlen..ostatak je šatorska ekipa i oni glasovi koje birački odbori ( većina članova Dodikova sekta) navuku..i to je to..dakle, negdje između četvrtine i petine glasača je za Duduka..
 
Штуц,

Теби није добро ????
Који радикал хвали Додика ???

Грешиш синко, силно грешиш ..

Ovi Šešeljevi radikali u RS što direktno, što indirektno podržavaju Druga Miću, a posebno glavni radikal u RS vojvoda Mirko Blagojević, kome je Drug pomogao da malo stane na noge lagane..
 
pa bio sam u martu na Jahorini , na Palama ,u Vlasenici i u Sarajevu , i bas me je zacudilo da ga vise pljuju Srbi iz istocnog dela RS ,nego muje u Sarajevu , kazu kao da sve pare ulaze u Krajinu i zapadni deo zemlje, mada opet dobija izbore tako da ima legitimitet

sve pare odlaze u Dudukovo selo Mrčajevce ( tačnije u njegovu kuću), a nešto preostane i za Aleksandrovac i Laktaše i egzotična ostrva..nije Krajina vidjela ni "p" od tih para..Banjaluka iz koje sam ja, iako najveći grad u RS i drugi u BiH, postala je predmet zahebancije..ljudi skontali fazon pa kažu da BL u stvari znači "blizu Laktaša"..
 
Milorad Dodik je neokomunjara, ateista, kriminalac, politikant i hohštapler, i niti jedan iskren Srbin i pravoslavac ga ne podržava.

E ne seri bolje SDS koja nema pojma o ekonomiji.

Svaki covek ima pravo da veruje u sta hoce.

I kako je reko milos obrenovic reko. Ako ja kradem to jos ide, a kad pocnu svi drugi to neide. :lol:
 
E ne seri bolje SDS koja nema pojma o ekonomiji.

Svaki covek ima pravo da veruje u sta hoce.

I kako je reko milos obrenovic reko. Ako ja kradem to jos ide, a kad pocnu svi drugi to neide. :lol:

ko govori o SDS-u? nadji da sam ovdje ne afirmativno, nego uopšte pisao o SDS-u i ja idem za sva vremena sa Krstarice..u suprotnom, budi frajer pa uradi isto..

i da- a Dodik neshto mnogo ima pojma o ekonomiji..? mnogo je ekonomski ojačao Mrčajevce i svoga pajtosa Stankovica..
 
Kradikalski i DSS-ovski forumaši na sva usta hvale Dodika, kako je on ekspert za sve i svašta i pravi Srbin:

Ako je Dodik pravi Srbin, a Tadić strani plaćenik i ustaša, kako je onda moguće da zajedno ovako blate našeg debelog vojvodu iz Popova Polja?

Pa normalno da nije moguce za nekog ko nema dovoljan stepen inteligencije za osnovne stvari poput tebe,i koji je usput zlonamerni generalizator.

tema-provociranje srba(generalizacija istih tj. narodno-bacanje koske).

postavljach-izgubljen u vremenu i prostoru(kada li je ovo bilo sam bog zna,pre par godina).
 
federacija je pred bankrotu

O RSu se bas nista u tom fazonu necuje.

Javna potrosnja FBiH 65 %
RS 35 %

To je za mene mudra politika.

Da dodik ima teske mane to isto znam. Ali od svih politicara u srpskim zemljama on je jos uvek najbolji.

Voleo bih da mi das neki link za ove podatke.
U Srbiji je za 2008. u konsolidovana fiskalna potrosnja bila 42 odsto, sto su mnogi ekonomisti ocenili nerealnim i izneli cifru barem 20 odsto vecu, dakle preko 50 odsto, kao da smo Svedska ili Francuska.
 
pa javna potrošnja u Federaciji jeste proizvod njenog ustavnog uređenja..koje nema veze sa Dodikom..kao što je i RS prema ustavu strogo centralizovana..statistika kaže 35%, i to je dobro..samo, statistika je i prije Dodika pokazivala negdje od 34 do 40 odsto..medjutim, ono shto je bitno, i tad i sad dobar dio GDP-a zavrshavao je, direktno ili indirektno, kod podobnih "biznismena" preko njihovih "kompanija"..tako da, realno, vladajuca finansijsko- politička oligarhija pod svojim drži najmanje 60% GDP-a, od osnivanja RS, pa do danas..

RS je prije Dodika ekonomski znatno bolje stajala..čim je došao na vlast, Mile je totalno shebao BL Berzu, koja je za dvije godine izgubila pedesetak puta na vrijednosti kapitala koji se preko nje obrtao..to je uradio sa ČEZ-om kome je dao da rasturi TE Gacko, a kad ju je rasturio, isti se iz nje i povukao, ostavivši štetu blizu 100 miliona maraka..Miletov najveći ekonomski "uspijeh" jeste prodaja Telekoma RS, čiji je proces prodaje već bio počeo i prije Dodika..novac dobijen od prodaje je stavljen na račune komercijalnih banaka, a podobne banke ( čitaj- njihovi vlasnici) dobili su novac pod povoljnijim kamatama..naravno, provizija ide Miletu..sredstva od Investiciono- razvojne banke (IRB) dodjeljivana su podobnim "biznismenima", a veliko je pitanje koliko je novca od prodaje Telekoma danas ostalo..još se čeka prodaja Elektroprivrede RS, i kad i to sredi Mile će vlast da prepusti drugima, jer je sve gotovo..Hercegovina se danas iseljava, kao i veći dio istočne RS, pa će za dvadesetak godina ako se ovako nastavi komotno moći i praktično realizovati dogovor Miće i Sulje Tihića o preuređenju BiH, gdje će Srbima ostati samo današnji zapadni dio RS i dio Semberije i Posavine..
 
Kradikalski i DSS-ovski forumaši na sva usta hvale Dodika, kako je on ekspert za sve i svašta i pravi Srbin:

Ako je Dodik pravi Srbin, a Tadić strani plaćenik i ustaša, kako je onda moguće da zajedno ovako blate našeg debelog vojvodu iz Popova Polja?


Dodik i Tadic su u sustini isti likovi odnosno zapadne marionete ,razlika je samo u tome sto se Srbi sa ovu stranu drine bore za bioloski opstanak na ovim teritorijama a u srbiji ne pa je narod mnogo radikalniji i desno orijentisan ,Dodikova stranka je formirana i pomagana od Amerikanaca,a onda su ga trupe Nato tenkovima i silom dovele na vlast prvi put 1998,od 1998 do 2000god koliko je bio na vlasti napravio je toliko losih stvari za RS a onda se 2006 desila transformacija Mile Dodika,Dodik je skrenuo desno i postao ultranacionalista fakticki je preoteo politiku radikala koje su stranci deklasirali,podjelili,i zabranili im politicko djelovanje,Dodik dobija izbore na toj tvrdolinijaskoj politici,u zadnje vrijeme je poceo sve vise da lici na Milosevica,a od skoro su amerikanci saopstili da nece finansirati njegovu stranku



A sto se tice Dodikove podrske Tadicu....on je tu podrsku dobro naplatio od tadica je dobio luksuznu vilu na dedinju
 
DODIKOVA GAJBA
Premijer RS iskeširao 850.000 evra za ekskluzivnu kuću od 400 kvadrata na Dedinju
Thumb_0504%20surjanac.jpg

BEOGRAD - Milorad Dodik, premijer Republike Srpske, nedavno je pazario superekskluzivnu vilu od 400 kvadrata u beogradskom naselju Dedinje. Prema nekim informacijama, Dodik je za ovu nekretninu iskeširao 850.000 evra, što je dvostruko manje od cene kvadrata u ovom prestižnom kvartu.

Naime, kako smo juče mogli saznati u nekoliko agencija koje se bave prometom nekretnina, cena vile u novogradnji sa placem na Dedinju ne ide ispod dva miliona evra. Pored kuće od 400 kvadrata, Dodik je kupio i garažu od 45, odnosno prateće prostorije od 63 kvadrata, a uz vilu je išao i plac veličine deset ari.

Inače, vilu je Dodiku prodao izvesni Slobodan Vuković, a ugovor je zaključen između Komercijalne banke, kao vlasnika objekta, i premijera RS. U ime ove banke ugovor je potpisao Ivica Smolić, predsednik njenog izvršnog odbora. Ugovor je overen u Prvom opštinskom sudu u Beogradu 16. maja ove godine, samo dan nakon formiranja Vlade Srbije, što otvara prostor za spekulacije da je ekskluzivna vila nagrada Dodiku za podršku strankama vladajuće koalicije u toku predizborne kampanje.

Naravno, postavlja se pitanje otkud prvom čoveku RS ovoliki novac i kako je jedna od najvećih srpskih banaka pristala da ispod tržišne cene proda svoj rezidencijalni objekat. U izjavi za banjalučke medije Dodik je juče rekao da svi koji su zainteresovani za njegovu imovinsku kartu mogu da dobiju informacije na nadležnim mestima.

- Pre izvesnog vremena odlučio sam da prodam dva stana u Beogradu i za taj novac, zajedno sa kreditom jedne poslovne banke, kupim pristojan prostor koji se može iznajmiti - rekao je Dodik.

On je naveo da je prodao dva stana od po 78 kvadratnih metara u beogradskom Bulevaru revolucije, jer nije mogao da nađe adekvatne ljude kojima bi iznajmio ove nekretnine u potkrovlju.






- To je imovina koju sam obezbedio još dok sam se bavio privatnim biznisom 1989, na bazi legalnih poslova i uz plaćanje svih poreza - naglasio je Dodik.
Premijer RS je dodao da će ovaj kupoprodajni posao biti završen uskoro, da će sve biti urađeno u skladu sa zakonom, te da nema potrebe za spekulacijama. Dodik je podsetio da su dva stana u Beogradu prijavljena u njegovom imovinskom kartonu kao imovina u inostranstvu, naglašavajući da Srbija za njega "i nije inostranstvo". U njegovoj svojini je i stan u Laktašima od 77 kvadrata koji je otkupio, kao i "pežo 607".

S druge strane, niko iz Komercijalne banke nam do zaključenja ovog broja juče nije odgovorio kakvom se to poslovnom politikom njihovi čelnici vode kada prodaju nepokretnosti po upola nižoj ceni.

ZINI DA TI KAŽEM!

Pred januarske parlamentarne izbore Milorad Dodik je bio čest gost domaćih političara, pa je pored toga što je sa Vojislavom Koštunicom i Veljom Ilićem proslavio srpsku Novu godinu u centru Beograda, sa istom ekipom bio i na avgustovskom Saboru trubača u Guči. Da Dodik baš i nije probirljiv, pokazuje i činjenica da su ga podjednako često viđali i sa Tadićem i Dinkićem.
Nedavno je na pitanje ko mu je bliži, Tadić ili Koštunica, odgovorio:
- Zini da ti kažem!
 
Milorad Dodik je neokomunjara, ateista, kriminalac, politikant i hohštapler, i niti jedan iskren Srbin i pravoslavac ga ne podržava.

АЈДЕ!!!
Ај немој да лупаш...одакле теби право да судиш о некоме јели Хришћанин или није...
Заболе ме за нечију политичку опредељеност...ако ради за р.Српску...и док је Хришћанин за мене довољно...
Ено Михаљица, Босић и сл...нису у стању две речи да саставе...
Додик није сјајан и још мање одличан политичар..али бољег у РС за сада немамо...

Ако нађеш неког бољег..да ми јавиш!
 
DODIKOVA GAJBA
Premijer RS iskeširao 850.000 evra za ekskluzivnu kuću od 400 kvadrata na Dedinju
Thumb_0504%20surjanac.jpg

BEOGRAD - Milorad Dodik, premijer Republike Srpske, nedavno je pazario superekskluzivnu vilu od 400 kvadrata u beogradskom naselju Dedinje. Prema nekim informacijama, Dodik je za ovu nekretninu iskeširao 850.000 evra, što je dvostruko manje od cene kvadrata u ovom prestižnom kvartu.

Naime, kako smo juče mogli saznati u nekoliko agencija koje se bave prometom nekretnina, cena vile u novogradnji sa placem na Dedinju ne ide ispod dva miliona evra. Pored kuće od 400 kvadrata, Dodik je kupio i garažu od 45, odnosno prateće prostorije od 63 kvadrata, a uz vilu je išao i plac veličine deset ari.

Inače, vilu je Dodiku prodao izvesni Slobodan Vuković, a ugovor je zaključen između Komercijalne banke, kao vlasnika objekta, i premijera RS. U ime ove banke ugovor je potpisao Ivica Smolić, predsednik njenog izvršnog odbora. Ugovor je overen u Prvom opštinskom sudu u Beogradu 16. maja ove godine, samo dan nakon formiranja Vlade Srbije, što otvara prostor za spekulacije da je ekskluzivna vila nagrada Dodiku za podršku strankama vladajuće koalicije u toku predizborne kampanje.

Naravno, postavlja se pitanje otkud prvom čoveku RS ovoliki novac i kako je jedna od najvećih srpskih banaka pristala da ispod tržišne cene proda svoj rezidencijalni objekat. U izjavi za banjalučke medije Dodik je juče rekao da svi koji su zainteresovani za njegovu imovinsku kartu mogu da dobiju informacije na nadležnim mestima.

- Pre izvesnog vremena odlučio sam da prodam dva stana u Beogradu i za taj novac, zajedno sa kreditom jedne poslovne banke, kupim pristojan prostor koji se može iznajmiti - rekao je Dodik.

On je naveo da je prodao dva stana od po 78 kvadratnih metara u beogradskom Bulevaru revolucije, jer nije mogao da nađe adekvatne ljude kojima bi iznajmio ove nekretnine u potkrovlju.






- To je imovina koju sam obezbedio još dok sam se bavio privatnim biznisom 1989, na bazi legalnih poslova i uz plaćanje svih poreza - naglasio je Dodik.
Premijer RS je dodao da će ovaj kupoprodajni posao biti završen uskoro, da će sve biti urađeno u skladu sa zakonom, te da nema potrebe za spekulacijama. Dodik je podsetio da su dva stana u Beogradu prijavljena u njegovom imovinskom kartonu kao imovina u inostranstvu, naglašavajući da Srbija za njega "i nije inostranstvo". U njegovoj svojini je i stan u Laktašima od 77 kvadrata koji je otkupio, kao i "pežo 607".

S druge strane, niko iz Komercijalne banke nam do zaključenja ovog broja juče nije odgovorio kakvom se to poslovnom politikom njihovi čelnici vode kada prodaju nepokretnosti po upola nižoj ceni.

ZINI DA TI KAŽEM!

Pred januarske parlamentarne izbore Milorad Dodik je bio čest gost domaćih političara, pa je pored toga što je sa Vojislavom Koštunicom i Veljom Ilićem proslavio srpsku Novu godinu u centru Beograda, sa istom ekipom bio i na avgustovskom Saboru trubača u Guči. Da Dodik baš i nije probirljiv, pokazuje i činjenica da su ga podjednako često viđali i sa Tadićem i Dinkićem.
Nedavno je na pitanje ko mu je bliži, Tadić ili Koštunica, odgovorio:
- Zini da ti kažem!


Kurir, a? :hahaha:
 
Milorad Dodik je neokomunjara, ateista, kriminalac, politikant i hohštapler, i niti jedan iskren Srbin i pravoslavac ga ne podržava.

Pa odlično... Svi ti epiteti su potrebni za uspešnog političara koji mora da zauzda Srbe, kojima nikad ništa nije po volji... Dakle, to što je na vlasti, a ne podržavaju ga iskreni Srbi i pravoslavci, znači samo da su Srbi i pravoslavni neiskreni ili šta već? Jel tako?
 

Back
Top