ucena
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: ucena

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Question ucena

sta radite kad vas zenska uceni necim u fazonu ne moze nesto ako ne nesto drugu

da li popustiti ili joj jednostavno reci da isqlira jer se zabrojala ako misli da moze tako da uslovljava

ova tema isto nije licna nemam takvu situaciju samo razmisljam sta bi uradio da sam u takvoj situaciji
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Starosedelac georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5764

Podrazumevano Re: ucena

Ne treba pristati na ucene posto ni one ne bi..dakle dobijamo obostrani inat
    gis maj es,trust my instincts in these matters,iš pudlice,attention whores,sujetne ženturače,pusacice&co,nek udje sledeci pacijent,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda ssstefansss (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    110

Zavisi kakva je ucena. Ako je nesto sitno, pa ajde da joj ucinim, a ako je nesto krupno ko je shisha kao da mi i nije rekla

cuca muca nije na forumu
    brodovi su sigurniji u luci, ali ne prave se brodovi zbog toga
    Aktivan član cuca muca (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

jednostavno reci da isqlira jer se zabrojala ako misli da moze tako da uslovljava
    TalkingLaughingLovingBreathingFightingF*ingCryingD rinkingWritingCheatingKissingThinkingDreaming

Starosedelac
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma zdraaaavo...što bi rek'o Đura iz top liste nadrealista...
    Ako moramo da razgovaramo tim "jezikom", doviđenja onda...

Zaslužan član Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    187

Odmah je otkaci.

Zaslužan član smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    221

kakva bre ucena? lepo joj reci "doviđenja" sledeći put kad krene da ucenjuje

Buduća legenda Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    116

Faust...hoce li nastupiti vreme kad ces jednom postaviti neku " licnu temu " ...?

Mnogo si ti hipotetican...ajde verovacemo ti jos ovaj put....
    " Мир красотой спасётся ".

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    74

Mozda nije u pitanju ucena, vec kompromis. U vezama ne ide bas sve kako jedna strana hoce vec ima i popustanja, ustupaka, davanja, uzimanja...

Tema se moze gledati i drugacije: Eto, ako uradim nesto, uzivacu sa nekim u neceme. Nije u redu ako stalno jedna strana treba da se daje u kompromisima, a druga ne.

Kad budes u nehipotetickoj situaciji - videces i sam. I zasto unapred razmisljati o situacijama koje ce se, mozda, tek desiti ? Pusti ih da se dogode pa ces ih onda i resavati. I drugi su uspeli, pa ces i ti.
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio EGYPTIAN CAT Pogledaj poruku
    Mozda nije u pitanju ucena, vec kompromis. U vezama ne ide bas sve kako jedna strana hoce vec ima i popustanja, ustupaka, davanja, uzimanja...

Tema se moze gledati i drugacije: Eto, ako uradim nesto, uzivacu sa nekim u neceme. Nije u redu ako stalno jedna strana treba da se daje u kompromisima, a druga ne.

Kad budes u nehipotetickoj situaciji - videces i sam. I zasto unapred razmisljati o situacijama koje ce se, mozda, tek desiti ? Pusti ih da se dogode pa ces ih onda i resavati. I drugi su uspeli, pa ces i ti.
    pa resavaju se ucene time sto ili postanes papucar ili izgubis ribu uglavnom
    moze se to ukrasi i da se napise drugacije ali sustina je jasna

mene brine sto se verovatno tad nece zavrsiti ucene i to je samo pocetak
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Talking Re: ucena

Citat Original postavio Neva Pogledaj poruku
    Faust...hoce li nastupiti vreme kad ces jednom postaviti neku " licnu temu " ...?

Mnogo si ti hipotetican...ajde verovacemo ti jos ovaj put....
    banovali bi me da napisem sta mi se desava
    a i za to nema resenja

Legenda
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    banovali bi me da napisem sta mi se desava
    ne seri da si tol'ko zajeban?

u fazonu ne moze nesto ako ne nesto drugu
    btw..sta ovo uopste znaci?

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Mаster Pogledaj poruku

btw..sta ovo uopste znaci?
    uslovljavanje

Legenda
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

nisam postavljala uslove pa ne znam, niti sam primetila da je meni druga strana to radila

uh kao pregovori o miru, ustupci i uslovljavanja...

Starosedelac Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    304

pa pazi citajuci tebe rekla bih da si za pocetak ti sklon uslovljavanju i postavljanju ako-onda situacija a mozda toga nisi ni svestan.u tom slucaju ima svako pravo da te ucenjuje nazad

iako je tema hipoteticna

edit: misssim ovo sam tela da ti kazem jos onda na temi o braku ali sam rekla da necu vise da pisem tamo pa sam odustala.a posle je i zatvorena i tako...al evo idealne prilike
    you make me sick because i adore you so

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    pa pazi citajuci tebe rekla bih da si za pocetak ti sklon uslovljavanju i postavljanju ako-onda situacija a mozda toga nisi ni svestan.u tom slucaju ima svako pravo da te ucenjuje nazad

iako je tema hipoteticna

edit: misssim ovo sam tela da ti kazem jos onda na temi o braku ali sam rekla da necu vise da pisem tamo pa sam odustala.a posle je i zatvorena i tako...al evo idealne prilike
    ko? ja? nikad

Starosedelac NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    775

ne radi se ni o kakvoj uceni ukoliko ti je doticna vise puta skretala paznju na to nesto sto joj smeta a tebe bolelo uvo d je saslusas, razumes, i nesto promenis po tom pitanju.
    na kraju joj puko film pa je rekla- ako ne promenis to i to, nema ondak..ili, ja cu ondak...
    i sad ona zena vestica tebe jadnog ucenju, ma sije mi ga djura.
    ali sto ja nemam strpljenja sa takvima sa kojima je nemoguce razgovarti i dogovarati se i objasniti nego te dovedu do toga da moras djonom po sred face. a posle on jadan....
    srecom pa nisam strpljiva i to lako resavam.
    citam knjigu

Elita Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

da li popustiti ili joj jednostavno reci da isqlira jer se zabrojala ako misli da moze tako da uslovljava

ova tema isto nije licna nemam takvu situaciju samo razmisljam sta bi uradio da sam u takvoj situaciji
    Ja da sam musko ostavila bih je. Popustiti nikako jer ce se odna navici na takav sistem pa ce traziti opet i opet,a usluge sve vece i vece,kad nekog volish ne postavljas mu uslove ko da je trkacki konj ako pretrci toliko i toliko dobice nagradu..A ako popustis jednom,nije ona vishe kriva, vec onaj koji je pokazao tu slabost { da ga mozes vodati za nos} jer je time napravio prectuni sporazum dozvole..A to za sitnice,nemojte potcenjivati to..Od sitnica se uvek pocinje..Nece svi bash odmah traziti na veliko nego ce ici oko naokolo sa malima pa ako vidi da pali { tj dovoljno dugo to radi sa vama } okurazice se na vece..Cim vec trazi za male stvari ima on to u svojoj prirodi....A bar ja mislim da osobe koje to rade vole da osete tu vrstu moci, ja ti nesht zakidam,odlucujem o tebi,kad cesh i da li dobiti,imam moc nad tobom, da budem iznad tebe,jer ti od moje volje zavisis...
    Pravo umece je da bez rechi navedesh ljude da ti daju sve shto pozelis

Ovaj, postoji i taj tip ucene koji Novalista kaze, ja govorim o onom bash kvarnom obliku
    Poslednji put ažurirao/la Raisa : 20.04.2009. u 11:45

Starosedelac
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku

iako je tema hipoteticna

Ispitivanje terena pred udaju....

Starosedelac
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa resavaju se ucene time sto ili postanes papucar ili izgubis ribu uglavnom
    moze se to ukrasi i da se napise drugacije ali sustina je jasna

mene brine sto se verovatno tad nece zavrsiti ucene i to je samo pocetak
    ma ko normalan ucenjuje, to su klinacke debilne fore, sta ce ti osoba koja to radi....
    opusti se i ne razmisljaj unapred o svim situacijama koje su moguce da se dese u nekoj vezi jer ima ih milion,
    neces moci da ih sve izanaliziras do braka
    i da napravis za svaku odstupnicu zlu ne trebalo.
    Poslednji put ažurirao/la shojo maho : 20.04.2009. u 12:10

Starosedelac NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    775

ne nego treba da preispita sebe i svoj odnos prema toj devojci.
    verovatno je ona dosta dugo pokusavala da mu ukaze na neke stvari koje joj smetaju, na sta je on ostajao gluv i nije pokazao osnovnu mrvicu volje da nesto uradi po tom pitanju. ustvari pricam uopsteno, ne o autoru. ucena kao takva ne dolazi preko noci, samo jer je nekome dosadno. ne, neko je necim nezadovoljan a druga strana prati svoj sebicni impuls i ne saradjuje.
    najcesce posle dosta neuspelih pokusaja da se ostvari konstruktivni dijalog, jedna strana drekne, tresne pesnicom o sto i kaze: ako ti NE OVO, onda nema ti ONO!!!!!

hihih, tako nekako
    i tu nije kriv taj koji "ucenjuje" nego onaj sa kim nije moguce razgovarati na drugaciji nacin. iliti buzdovan
    citam knjigu

Elita
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

ucinicu joj sto je u mojoj moci, cak pokusati i izvan toga
    sad vidim gore ljudi govore kako si ondak mek i das prst ona hoce ruku
    meni takva ne treba, i ne treba mi ona kojoj ce primitivni um dosapnuti da me moze zezati
    ako valja, nista se nece promeniti, jer nema razloga, mi smo i onako tu jedno za drugo
    i podrazumeva se da ako nam nesto treba, treba samo pitati
    na ucene sa druge strane gledam drugacije
    i nema toga sto me moze navesti da odgovorim na nju
    naravno, partner koji ucenjuje, moze slobodno naci drugog

Starosedelac neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    565

ne zelim da se unosim u bilo cije motive....ako se i uslov postavi, a desava se,preesaberem se i snosim posledice svoje odluke....desavalo se da sam stavljena pred svrsen cin, i sad sam u nekoj takvoj situaciji...jedino mi je vazno da uspem da imam jasan stav po bilo kom pitanju....ne podnosim situacije u kojima sam konfuzna....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Ističe se
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

stop mazenju formiracu klub mrzitelja mazenja

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Wink Re: ucena

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    ne radi se ni o kakvoj uceni ukoliko ti je doticna vise puta skretala paznju na to nesto sto joj smeta a tebe bolelo uvo d je saslusas, razumes, i nesto promenis po tom pitanju.
    na kraju joj puko film pa je rekla- ako ne promenis to i to, nema ondak..ili, ja cu ondak...
    i sad ona zena vestica tebe jadnog ucenju, ma sije mi ga djura.
    ali sto ja nemam strpljenja sa takvima sa kojima je nemoguce razgovarti i dogovarati se i objasniti nego te dovedu do toga da moras djonom po sred face. a posle on jadan....
    srecom pa nisam strpljiva i to lako resavam.
    ima i toga verovatno ali nisam na to misleo

Citat Original postavio Raisa Pogledaj poruku
    Ja da sam musko ostavila bih je. Popustiti nikako jer ce se odna navici na takav sistem pa ce traziti opet i opet,a usluge sve vece i vece,kad nekog volish ne postavljas mu uslove ko da je trkacki konj ako pretrci toliko i toliko dobice nagradu..A ako popustis jednom,nije ona vishe kriva, vec onaj koji je pokazao tu slabost { da ga mozes vodati za nos} jer je time napravio prectuni sporazum dozvole..A to za sitnice,nemojte potcenjivati to..Od sitnica se uvek pocinje..Nece svi bash odmah traziti na veliko nego ce ici oko naokolo sa malima pa ako vidi da pali { tj dovoljno dugo to radi sa vama } okurazice se na vece..Cim vec trazi za male stvari ima on to u svojoj prirodi....A bar ja mislim da osobe koje to rade vole da osete tu vrstu moci, ja ti nesht zakidam,odlucujem o tebi,kad cesh i da li dobiti,imam moc nad tobom, da budem iznad tebe,jer ti od moje volje zavisis...
    Pravo umece je da bez rechi navedesh ljude da ti daju sve shto pozelis

Ovaj, postoji i taj tip ucene koji Novalista kaze, ja govorim o onom bash kvarnom obliku
    hteo sam ti dodam rep za ovo ali ne daju dusmani kazu da dam drugima pre nego ponovo dajem tebi

Citat Original postavio shojo maho Pogledaj poruku
    ma ko normalan ucenjuje, to su klinacke debilne fore, sta ce ti osoba koja to radi....
    opusti se i ne razmisljaj unapred o svim situacijama koje su moguce da se dese u nekoj vezi jer ima ih milion,
    neces moci da ih sve izanaliziras do braka
    i da napravis za svaku odstupnicu zlu ne trebalo.
    I ja mislim ali cu to da sasechem u korenu ako se desi

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    ne nego treba da preispita sebe i svoj odnos prema toj devojci.
    verovatno je ona dosta dugo pokusavala da mu ukaze na neke stvari koje joj smetaju, na sta je on ostajao gluv i nije pokazao osnovnu mrvicu volje da nesto uradi po tom pitanju. ustvari pricam uopsteno, ne o autoru. ucena kao takva ne dolazi preko noci, samo jer je nekome dosadno. ne, neko je necim nezadovoljan a druga strana prati svoj sebicni impuls i ne saradjuje.
    najcesce posle dosta neuspelih pokusaja da se ostvari konstruktivni dijalog, jedna strana drekne, tresne pesnicom o sto i kaze: ako ti NE OVO, onda nema ti ONO!!!!!

hihih, tako nekako
    i tu nije kriv taj koji "ucenjuje" nego onaj sa kim nije moguce razgovarati na drugaciji nacin. iliti buzdovan
    ima i toga garant ali ljudi ne treba se menjaju na silu i pod pritiscima

Citat Original postavio Chovechuljak Pogledaj poruku
    ucinicu joj sto je u mojoj moci, cak pokusati i izvan toga
    sad vidim gore ljudi govore kako si ondak mek i das prst ona hoce ruku
    meni takva ne treba, i ne treba mi ona kojoj ce primitivni um dosapnuti da me moze zezati
    ako valja, nista se nece promeniti, jer nema razloga, mi smo i onako tu jedno za drugo
    i podrazumeva se da ako nam nesto treba, treba samo pitati
    na ucene sa druge strane gledam drugacije
    i nema toga sto me moze navesti da odgovorim na nju
    naravno, partner koji ucenjuje, moze slobodno naci drugog
    nadam se da su bar upola dobre prema tebi kao ti prema njima..

Citat Original postavio neizreciva Pogledaj poruku
    ne zelim da se unosim u bilo cije motive....ako se i uslov postavi, a desava se,preesaberem se i snosim posledice svoje odluke....desavalo se da sam stavljena pred svrsen cin, i sad sam u nekoj takvoj situaciji...jedino mi je vazno da uspem da imam jasan stav po bilo kom pitanju....ne podnosim situacije u kojima sam konfuzna....
    ti konfuzna?? ne verujem

Citat Original postavio Milanche.at Pogledaj poruku
    stop mazenju formiracu klub mrzitelja mazenja
    go for it

Slične teme

1. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 20.03.2009., 16:57
  2. Ucena
    Autor Waterfall u forumu Politika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 20.03.2009., 15:29
  3. Ljubav.... ucena
    Autor Nemir u forumu Romantika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.08.2008., 20:03
  4. Nova ucena EU: posle Mladica morate uhapsiti i Karadzica