Kako najbezbolnije raskinuti u ozbiljnoj vezi?

e006.gif
 
a to što te više ne privlači, ne mora da znači da je više ne voliš
opsesija i divljanje vrućih zmajeva po stomaku prestaje nakon dužeg boravka u vezi
i nastupa Ljubav, koja je onako malo suptilinija, manje vruća, ali ..
tako da, lepo izvagaj, izlistaj i podvuci crtu, vidi da li je sa zaljubljenošću otišla i Ljubav
i ako jeste, pričaj sa njom i sve lepo raščlani i objasni .. prvo sebi, pa i njoj ..
Priča je uvek dobra, Odgovori su uvek dobri, zna čovek na čemu je ..
nikad ne bih dozvolila sebi da nekoga ostavim na prepad bez pripreme, priče i priče ..
mislim, svako bar To zaslužuje ..
 
Poslednja izmena:
a to što te više ne privlači, ne mora da znači da je više ne voliš
Pa volim ja nju, ali sada kao drugaricu, a ne kao devojku.
opsesija i divljanje vrućih zmajeva po stomaku prestaje nakon dužeg boravka u vezi
i nastupa Ljubav, koja je onako malo suptilinija, manje vruća, ali ..
Ma nemoj me zezati, keve ti.
Kakva crna ljubav kad je volim kao drugaricu, volim je sto puta manje nego ovu sa kojom je "varam".
Po toj logici bih mogao i sa najboljim drugarom (muškim) da živim.
tako da, lepo izvagaj, izlistaj i podvuci crtu, vidi da li je sa zaljubljenošću otišla i Ljubav
i ako jeste
Sve je otišlo, da nije - ne bih ovo pisao.
 
pa po definiciji, to nije Ozbiljna Veza
Grešiš.

Po tvom mišljenju, ja treba da se mučim sa onom koju ne volim. Pa nisam mazohista.

suština Ozbiljne Veze je upravo u pronalaženju te Druge duše
Pa ja sam mislio da je ona ta druga duša, dok se nije pojavila druga devojka.
Zovi ti to ozbiljno ili neozbiljno, to nije bitno za ovu diskusiju. Ovde sam došao po savet, kako da ostavim žensku a da je najmanje povredim.

kao puka privlačnost, bez esencijalnih dodataka

Sestro, od ovoga što ti pišeš može da se rikne. Ti nećeš da shvatiš neke stvari, verovatno zbog tvog mužića, jer se bojiš da se i ti ne nađeš u poziciji ostavljene.

Ti nisi muškarac i mušku psihu NE MOŽEŠ da razumeš.
No, neću da se sad ovde svađam sa tobom, vratimo se na temu.
 
:think: onda se brzo odluči i rešavaj stvar. Nemoguće da i ona nije primetila ili osetila da nešto ne štima. Nikad ne znamo do kad možemo nekog voleti, to i ne zavisi samo od nas. Mislim da ne treba da se osećaš krivim, samo si rekao ono što osećaš, iskreno. Pa, tako isto reci i njoj, oboje bi trebalo da se osećate ispinjeno u vezi a kad to već nije tako, onda je bolje razići se prijateljski. Otkud znaš, možda će raskid i za nju biti olakšanje :lol:
 
Pa, tako isto reci i njoj, oboje bi trebalo da se osećate ispinjeno u vezi a kad to već nije tako, onda je bolje razići se prijateljski. Otkud znaš, možda će raskid i za nju biti olakšanje :lol:
Naravno da ću joj reći, samo je pitanje kako.
Ne želim da se oseća poniženo.

Nije humano reći: 'ej izvini, ti mi se ne sviđaš, hoću da raskinem sa tobom, našao sam bolju.
 

Back
Top