Kako si astroloski predstavljate idealnog partnera?

gost 83076

Zainteresovan član
Poruka
284
Prosle godine sam bila na jednom Forumu, gde je muski clan postavio Natalnu Kartu od zenske osebe i pitao, da mu pomognemo naci tu devojku.
Jedni su ga pitali, gde je ona a on je rekao, da ona u stvarnosti ne postoji. On si je zamislio takvu osobu, idealnu za njega in napravio Natalnu kartu.
Malo cudno, a istinito.

Ja znam, da ja privlacim osobe u znaku Vage i Jarca sa ASC Lava. Mene licno privlace svi sa ASC Skorpiona ili Jarca.

Sta mislite o toj temi?
 
Generalno, u zenskim horoskopima muskarci koji ih privlace predstavljeni su Suncem ili Marsom; u muskim horoskopima te planete su Venera i Mesec...nisam mnogo preturala po ovom forumu, ali sigurno vec negde pise :)

Taj Topic u vezi Venere i Marsa sam ja imala, pre nekog vremena. To nije to.

Ovaj muskarac je nacrtao Natalnu kartu sa svim planetama, kako bi trebala izgledati njegova idealna zenska.
 
Prosle godine sam bila na jednom Forumu, gde je muski clan postavio Natalnu Kartu od zenske osebe i pitao, da mu pomognemo naci tu devojku.
Jedni su ga pitali, gde je ona a on je rekao, da ona u stvarnosti ne postoji. On si je zamislio takvu osobu, idealnu za njega in napravio Natalnu kartu.
Malo cudno, a istinito.

Ja znam, da ja privlacim osobe u znaku Vage i Jarca sa ASC Lava. Mene licno privlace svi sa ASC Skorpiona ili Jarca.

Sta mislite o toj temi?

Тај мора да је мало зашао у неку зависнот
од хороскопа у свакодневном животу... :D
То уопште није тачно; мислим на партнере :D
ево још једног примера...

Научници су радили неко истраживање
о повезаности ДНК и сродних душа
и утврдили су да уколико
се упоређивањем утврди да су та два ДНК слична
већа је и могућност да су то две
сродне душе.
Међутим,
јавила се нека жена да јој у научној
агенцији одраде ДНК тест и да јој
кажу колико се процената њен ДНК
поклапа са ДНК њеног мужа.
Испоставило се да је резултат 90%
И то је било фантастично. :D
Али је онда утврђено
да јој је 100% сродна душа
колега са посла,
најбољи пријатељ :mrgreen:
а она њега никако не гледа на тај начин

Дакле,
и хороскоп може можда да утврди
одговарајућу особу некоме,
уколико долази до неких тамо астролошких
поклапања или чега већ
међутим,
то никако не значи
да ће се оне прво заљубити па онда волети...
Можда ће само бити пријатељи...:super:

За љубав и сродну душу, нису потребни хороскопи,
тестови, агенције, научна истаживања...
Љубав је много узвишенија. :heart::heart::heart:
 
Prosle godine sam bila na jednom Forumu, gde je muski clan postavio Natalnu Kartu od zenske osebe i pitao, da mu pomognemo naci tu devojku.
Jedni su ga pitali, gde je ona a on je rekao, da ona u stvarnosti ne postoji. On si je zamislio takvu osobu, idealnu za njega in napravio Natalnu kartu.
Malo cudno, a istinito.

Ja znam, da ja privlacim osobe u znaku Vage i Jarca sa ASC Lava. Mene licno privlace svi sa ASC Skorpiona ili Jarca.

Sta mislite o toj temi?

Cak i kad bi sreo devojku sa takvom natalnom pitanje je koliki bi stepen hemije,tj.privlacnosti postojao,jer u nasem natalu postoji sablon kakvi nas partneri privlace s razlogom.

Moze on sresti najsavrseniju osobu na svetu,ali ako njegova podsvest trazi agresivnu,dominantnu,impulsivnu zenu(to je ono sto ga pali i uzbudjuje),onda mu ona savrsena nece drzati paznju,bice mu dosadno i monotono,razumes?
A da ne pricam o horoskopima(kao u mom slucaju) gde su sve ljubavi karmicki dugovi,pa shodno tome osoba oseca privlacnost samo prema tim karmickim partnerima..

Svaka osoba sa kojom imamo neku znacajniju vezu u zivotu je predstavljena nekom nasom planetom u horoskopu,i tacno kroz polozaj i aspekturu te planete mozemo unapred znati kakav ishod mozemo ocekivati,no treba nauciti kako da prepoznamo tu osobu,tj. kojom planetom je predstavljena.
 
Poslednja izmena:
Ja sam 100 puta rekla da treba da se napravi program i otvori sajt gde bi ljudi trazili partnere tako sto uploduju svoju katru i cekaju kompijutersko najbolje poklapanje sa jednom ili vise madju hiljade, hiljade osoba suprotnog pola na tom astroloskom serveru .
Pa dobijes coveka i sa kojim se nalazis na istim talasnim duzinama i sa kojim radi i ta hemija. Eto! :lol:

Bicem bice u buducnosti ja kad vam ja kazem! Ja i sestra mnoge stvari predvidimo tako mastajuci mnogo ranije da postoje. To je sinhronicitet. Znaci da i mnogim drugim osobama na svetu pada ta ideja na pamet cak i naucnicima, istrazivacima, ( u ovom slucaju astrolozima i programerima ) kojima ta ideja pada na pamet i koji je mogu tako doneti na svet.
Ozbiljno vam kazem! :lol:
 
Ja sam 100 puta rekla da treba da se napravi program i otvori sajt gde bi ljudi trazili partnere tako sto uploduju svoju katru i cekaju kompijutersko najbolje poklapanje sa jednom ili vise madju hiljade, hiljade osoba suprotnog pola na tom astroloskom serveru .
Pa dobijes coveka i sa kojim se nalazis na istim talasnim duzinama i sa kojim radi i ta hemija. Eto! :lol:

ja sam Za:D

samo, kako bi se bodovalo?:lol:
 
Ja sam 100 puta rekla da treba da se napravi program i otvori sajt gde bi ljudi trazili partnere tako sto uploduju svoju katru i cekaju kompijutersko najbolje poklapanje sa jednom ili vise madju hiljade, hiljade osoba suprotnog pola na tom astroloskom serveru .
Pa dobijes coveka i sa kojim se nalazis na istim talasnim duzinama i sa kojim radi i ta hemija. Eto! :lol:

Bicem bice u buducnosti ja kad vam ja kazem! Ja i sestra mnoge stvari predvidimo tako mastajuci mnogo ranije da postoje. To je sinhronicitet. Znaci da i mnogim drugim osobama na svetu pada ta ideja na pamet cak i naucnicima, istrazivacima, ( u ovom slucaju astrolozima i programerima ) kojima ta ideja pada na pamet i koji je mogu tako doneti na svet.
Ozbiljno vam kazem! :lol:

I ja sam za ali se nekako sve uvek okrene u njihovu korist mislim musku zasto neznam.Inace svi mi vide drugog potencijalnog kao osobu sa uniformom malo starijeg mene nikad nisu privlacili stariji dali ponekad nas horoskop govori o onome sta treba da promenimo u odabiru kako bi bili sretniji ali sta i to vredi kada nase strasti i nasi sokovi traze nesto drugo sta slusati strast ili razum a ta dva svako od nas ima i uvek se lomimo i uvek prodju bolje oni koji su slusali razum ili mi se samo cini meni kao nekome kome je strast glavni pokretac svega.....?????????sta dobijamo a sta gubimo shvatajuci sta nam zapravo odgovara?
 
Prepoznavanje odgovarajućeg partnera u horoskopu



Svaki odnos između muškarca i žene može se podeliti na tri komponente, mentalnu, emotivnu i seksualnu. Da bi odnos bio kompletan, a veza harmonična sve tri komponente se moraju uklopiti.

Seksualna je najbitnija, zatim sledi emotivna, dok je mentalna najmanje važna. Seksualnost je na prvom mestu jer predstavlja potrebu, emocije pripadaju našoj podsvesti, dok mentalna snaga (razum) predstavlja svest. Da bi vas neko jako seksualno privukao potrebno je da se u vašim horoskopima Venera i Mars nalaze u jakim međusobnim aspektima. Ukoliko su u povoljnim aspektima seksualni odnosi će biti ispunjeni strašću i zadovoljenjem. Kada su Venera i Mars u lošim međusobni aspektima takođe može postojati seksualna privlačnost i jaka strast, ali vremenom će doći do određenih problema, nezadovoljenja i zasićenja. Dakle kada su ove dve planete u uporednom horoskopu u pitanju, najbolje je imati sekstil ili trigon, ali i ukoliko postoji loš aspekt ovih planeta u svakom slučaju će se odraziti bolje nego da međusobnog aspekta uopšte nema.



Druga bitna komponenta za uspešnu vezu jesu odnosi Sunca i Meseca. U povoljnim aspektima donose razumevanje između partnera, toleranciju i harmoniju. Ukoliko su loši aspekti u pitanju, od harmonije nema ništa, a različitosti i nerazumevanja će doći do izražaja. Kada govorimo o idealnom partneru, svakako jedan od najbitnijih faktora u celoj priči jeste vrh sedmog polja (Descedent). Veliki broj primera uspešnih veza i brakova pokazao je da preklapanje osa Ascedenta i Descedenta igra veoma bitnu ulogu kod harmoničnih odnosa i privlačnosti. Znači, potrebno je da vaš Descedent bude na istom mestu u horoskopu sa partnerovim Ascedentom. Prostije rečeno vaš podznak mora da bude suprotan podznaku vašeg partnera. To ćemo vam sada, ukoliko niste dovoljno upoznati sa astrološkim predmetom i pojasniti. I nemojte zaboraviti da se ovo striktno odnosi samo na podznak. Idealne kombinacije podznaka: Ukoliko ste u podznaku Vaga, jedan od pokazatelja idealnog partnera bio bi da partnerov podznak bude u Ovnu, ili obratno – ukoliko je vaš podznak Ovan, onda je poželjno da partnerov podznak bude Vaga.


Ovan – Vaga Bik – Škorpija Blizanci – Strelac Rak – Jarac Lav – Vodolija Devica – Ribe.


Takođe jedan od najjasnijih pokazatelja emotivnog života u nečijem horoskopu je svakako sedmo polje. Tu se može videti da li osoba ima ili nema predispozicije za uspešan ljubavni život i brak, kao i kakav partner joj najviše odgovara. Sedmo polje u horoskopu predstavlja ono što bi smo mogli da nazovemo „suprotno nama“. Planete koje se nađu u sedmom polju govore o kvalitetima koje neposedujemo u dovoljnoj meri. U smislu pokušaja da nadoknadimo tako nešto, obično tragamo za onima koji mogu da nas ohrabre ili izazovu da razvijemo te kvalitete u većoj meri.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Е, да, има смисла донекле и направити карту "вољене" особе. Ваљда да се убије време док се нешто ближе стварности не појави. :D Ја сам пре неког времена употребио један свој копачки програм* да видим постоји ли уопште у задње време неки период када су се рађале особе чији натали баш супер належу на мој натал, и замисли чуда -- има их! :D Али такву особу наћи уопште није лако, чак и кад се имају сви подаци. :)

* - Називам га AstroMole. Могу и вама да извршим по неку претрагу per request.
 

Back
Top