Finansiranje "Pravde", šta je zajedničko za Srđana Šapera i Tomu Nikolića?

Keba Kraba

Zainteresovan član
Poruka
379
icmd5y.jpg

Dnevni list "Pravda" (pravda.rs) vazi za politicko glasilo Srpske Napredne Stranke, i sa punim pravom kako za njega pisu cak odbornici te stranke :

1o7yaw.jpg

Vladimir Djukanovic - kolumnista
Radikal bez šminke (slučaj kandidata br. 83)

Ne ulazeci u to koliko je citano stranacko glasilo Tomislava Nikolica, cene za oglasavanje u Pravdi su sledece:
za stampano izdanje
za internet sajt
(posecenost internet prezenacije se procenjuje na samo jednu hiljadu)

Samo 1 dan zakupljivanja cele stranice stampanog izdanja, u koloru, kosta (sa PDV) 188.800 RSD.
Drzavna kompanija Telekom je zakupila jednu takvu stranu samo 17.04.2009 (za taj dan sam proverio tacnost informacije o reklamiranju, inace ne kupujem to smece):
jzwitx.jpg


Na to treba dodati i zakupljene banere na internet prezentaciji Pravde (jedine) koji po cenovniku za oglasavanje (stavka B1 za naslovnu stranu, stavka B1 za unutrasnje strane) iznosi dodatnih 94.400+ 47.200 RSD. Ukupno 330.400 RSD samo za 1 stampano izdanje i jedan baner.

Tu dolazimo do logicnog pitanja, ko radi marketing Telekomu Srbija?
McCann Erickson Public Relations, Srdjana Sapera:

Srdjan_Saper.jpg

25. 09. 2008. | 14:48
Telekom Srbije oformio "dream team" za poslove PR-a i marketinga

Preduzeće za telekomunikacije „TELEKOM SRBIJA” AD nedavno je izabralo firme i agencije koje će u budućnosti raditi na najznačajnijim marketinškim i PR projektima ove kompanije.
Tako će brending usluga, kreativna rešenja i promocija za strateške i taktičke kampanje
Mobilne telefonije Srbije realizovati „McCann Erickson Group” d.o.o..
Ova firma će raditi i na razvoju i unapređenju odnosa sa korisnicima, kroz interne i eksterne kanale komunikacije, sisteme nagrađivanja i bonus programe, a dobili su i posao unapređenja brendinga prodajnih mesta Mobilne telefonije Srbije.

Kreativna rešenja i promociju usluga poslovne ponude Mobilne telefonije Srbije će raditi „Lowe Idols & Friends”.
Za izrada kreativnih rešenja, produkciju reklamnog i promotivnog materijala i BTL aktivnosti za promociju Internet usluga Telekoma Srbija zadužen je „Incognito” d.o.o.., a promocije Multimedijalnih usluga Telekoma Srbija će raditi „Buzz Advertising” d.o.o.

Produkciju reklamnog i promotivnog materijala BTL aktivnosti za fiksnu telefoniju Telekoma Srbija, a za rezidencijalne i biznis korisnike pripremaće „Luna/TBWA” d.o.o., a BTL (Below the line) aktivnosti za usluge „Telekom Srbija” radiće „2CHIC” d.o.o.
Razvoj komunikacione strategije i sprovođenje PR (public relations) aktivnosti realizuje „Pleon Olaff&McAteer” d.o.o., dok će medija planiranje i monitoring pripremiti „Initiative” d.o.o., sa podizvođečem „McCann Erickson Group”.
http://www.ekapija.com/website/sr/page/195049

Na stranu sto je samo prijavljivanje na konkurs za konsultantske usluge sukob interesa, to sto je firma Srdjana Sapera kao clan predsednistva DS je dobila prava na marketinske poslove drzavne kompanije Telekom je jos veci sukob interesa. U pitanju je ipak ogroman novac mozda najace drzavne kompanije.
No tema je finasiranje Nikoliceve "Pravde"...
 
Poslednja izmena:
Fuj,kakve su ovo bolesne i odvratne slike , pa ovde i deca dolaze :eek::evil: moderatori kaznite ga zbog postavljanja ovih gadosti ,oce da nam presedne uskrsnji rucak

Uf, slazem se... Dve veoma, veoma odbojne njushke. Kako ih vidi, chovek dobije zelju da ih bije. Dobro, bar su Djukicu napucali verbalno ovde na forumu, shto pruza trun satisfakcije. :mrgreen:
 
Маните се ви лика нашег уваженог колеге Дјуке
(а да при томе ви своју слику (и прилику) кријете као СНС извор финансирања) ...
То у најмању руку није фер, није равноправно ...
Изађите са сликом, именом и презименом, па онда критикујте и трпите критике ...

Дакле тема је :

ДС финансира Правду
(страначки лист СНС)


 
Маните се ви лика нашег уваженог колеге Дјуке
(а да при томе ви своју слику (и прилику) кријете као СНС извор финансирања) ...
То у најмању руку није фер, није равноправно ...
Изађите са сликом, именом и презименом, па онда критикујте и трпите критике ...

Дакле тема је :

ДС финансира Правду
(страначки лист СНС)



NE lupetaj matori, to nije tema, vec nesto drugo...
 
Маните се ви лика нашег уваженог колеге Дјуке
(а да при томе ви своју слику (и прилику) кријете као СНС извор финансирања) ...
То у најмању руку није фер, није равноправно ...
Изађите са сликом, именом и презименом, па онда критикујте и трпите критике ...

Sliku postavio na forum, tj. vishe komada. :D A nije nikakav problem reci ovde i ime i prezime i sve ostalo...Shto bi bio? :dontunderstand: Mislish da se ja plashim nekoga shta? :lol: Da nece Aca i Djuka da me biju mozda? :lol: Alo, o chemu mi prichamo ovde!? Mogu sam da im se naje*em majke, one parazitske. :evil: I ko ih je*e uostalom, znash kako me bash za*ole da sa njima budem ravnopravan. :evil: Gazi go*na. :evil:
 
Sliku postavio na forum, tj. vishe komada. :D A nije nikakav problem reci ovde i ime i prezime i sve ostalo...Shto bi bio? :dontunderstand: Mislish da se ja plashim nekoga shta? :lol: Da nece Aca i Djuka da me biju mozda? :lol: Alo, o chemu mi prichamo ovde!? Mogu sam da im se naje*em majke, one parazitske. :evil: I ko ih je*e uostalom, znash kako me bash za*ole da sa njima budem ravnopravan. :evil: Gazi go*na. :evil:

Замењујеш тезе ...
Ухватили сте се Дјукиног лика и стаса ...
Неки би га и на ражањ натакли ( пу,пу,пу)...

А нико не пише о делу и о ономе што јесте тема :

ДС Финасира страначки лист будућег коалиционог партнера ... :roll:

А пошто "bgdalibor" то пориче, значи да је тачно !!! :hvala:
 
Замењујеш тезе ...
Ухватили сте се Дјукиног лика и стаса ...
Неки би га и на ражањ натакли ( пу,пу,пу)...

... :lol: ...

А нико не пише о делу и о ономе што јесте тема :

ДС Финасира страначки лист будућег коалиционог партнера ... :roll:

А пошто "bgdalibor" то пориче, значи да је тачно !!! :hvala:

Shto se toga tiche, mislim da je ogromna greshka DS-a shto je dala toliko znachaja nazadnjacima...
 
Finansiranje "Pravde",

šta je zajedničko za Srđana Šapera i Tomu Nikolića?

Газда им је заједнички, за истога раде, исти им наређује ...

Шапер је додуше у мало бољем положају,
у њега Газда има више поверења,
а Тома тек треба да се доказује ...:roll::roll::roll:
 

Back
Top