...puna bulja shimika...

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
Ja imam punu torbu kondoma(preventivno) a on se buni jer misli da nema potrebe da ja nosim sve to sa sobom(uvek!) obzirom da zivimo u razlicitim gradovima a ujedno ne koristimo zastitu... Ja kazem da nikad ne znas sta moze i kad da ti se desi a on puca jer misli da nisam u pravu... p.s. Nisam ga prevarila niti planiram jer mi je skroz super!
Ko ovde nije normalan?
 
Pevaljka je neka nova clanica ili tako nesto? :dontunderstand:
Ja samo SA NJIM ne koristim kondome jer smo prilicno dugo zajedno i nema potrebe za "cuvanjem",ali to je vec stvar naseg privatnog izbora i nema potrebe da pricam o tome,a kad ga budem(ako se desi,pu,pu,pu...ne daj Boze!) prevarila ,zelim da vodim racuna o svojoj sigurnosti,toliko o tome.

A obozavam veeeeeliiiiike torbe!!! :klap:
 
Pevaljka je neka nova clanica ili tako nesto? :dontunderstand:
Ja samo SA NJIM ne koristim kondome jer smo prilicno dugo zajedno i nema potrebe za "cuvanjem",ali to je vec stvar naseg privatnog izbora i nema potrebe da pricam o tome,a kad ga budem(ako se desi,pu,pu,pu...ne daj Boze!) prevarila ,zelim da vodim racuna o svojoj sigurnosti,toliko o tome.

A obozavam veeeeeliiiiike torbe!!! :klap:

Ja sam uvek za kondome tako da te podrzavam sta god da planiras ili da ti se spontano desi obavezno koristi i nemoj slucajno da pristanes ako nece sa jer to samo jos vise potvrdjuje da sa svakom spava bez i da ce ti sigurno preneti neku bolest.
 

Back
Top