Po vašem mišljenju, da li se Slobodan Milošević zalagao za veliku Srbiju?

Za šta se zalagao Slobodan Milošević?

  • Zalagao se za veliku Srbiju po Projektu Vojislava Šešelja

  • Zalagao se isključivo za SFRJ

  • Zalagao se za skraćenu Jugoslaviju i podelu Bosne

  • Zalagao se za skraćenu Jugoslaviju i nije želeo da deli Bosnu

  • Zalagao se za proterivanje Albanaca sa Kosova


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sloba se nikad nije zalagao za veliku Srbiju.

On je tu tezu sa lakoćom branio u Hagu.

1. Nađite neku izjavu gde je on pominjao veliku Srbiju.

2.Šešelj se zalagao za VS, sa granicama KKOV. A kod koga je Šešelj robijao? Kome je Šešelj bio opozicija?

3. Što se tiče ove teze, Sloba je govorio tužiocu, kako je lako braniti se od vas , kad je istina na mojoj strani...

4. U njegovo vreme Srbija nije bila država srpskog naroda, to je postala dolaskom demokrata na vlast, u njegovo vreme Srbija je bila država građana.

Toliko o njegovom Srpstvu
 
Poslednja izmena:
Бранио је искључиво поредак који га је довео на власт. То се види по одбрани у Хагу. Он ни сам није видео да је том поредку дошао крај, и зато смо прошли како смо прошли. То се види по томе што су сви боље прошли него ми, јер су видели да је комунизму истекло време. Можда му је највећа грешка била ЈУЛ
 
sloba je ovde crnac. ista boja koze kao crnacki sudja.

mislim da se zalagavsi se za sfrj sloba u stvari borio za veliku srbiju. zalagao se za sfrj sa dominacijom srpskog naroda, preuzevsi jak uticaj u vojvodini, kosovu, crnoj gori, srbiji a boga mi i makedoniji.

Ae da se i s tobom jednom složim u potpunosti.
Stiže bona! :mrgreen:
 
Sloba se nikad nije zalagao za veliku Srbiju.

On je tu tezu sa lakoćom branio u Hagu.

1. Nađite neku izjavu gde je on pominjao veliku Srbiju.

2.Šešelj se zalagao za VS, sa granicama KKOV. A kod koga je Šešelj robijao? Kome je Šešelj bio opozicija?

3. Što se tiče ove teze, Sloba je govorio tužiocu, kako je lako braniti se od vas , kad je istina na mojoj strani...

4. U njegovo vreme Srbija nije bila država srpskog naroda, to je postala dolaskom demokrata na vlast, u njegovo vreme Srbija je bila država građana.

Toliko o njegovom Srpstvu

Једном и ја да се сложим са тобом ...
Ма шта ми сада причали,
СМ се никада није сматрао Србином,
већ је, у складу са политиком СК,
покушавао да задржи целовиту Југославију ...
 

Back
Top