Da li ste bili nekad razocarani

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad bili razocarani u ljubavi?

Ja ne.:p

Sta to mora covek ocekivati ili doziveti da bi se razocarao?

Meni se desilo davno da sam planirao istorbati tu curu ali to se nije desilo i da li sam ja dozivio razocarenje? Sta je ustvari pravo razocarenje?
 
Da li ste nekad bili razocarani u ljubavi?

Ja ne.:p

Sta to mora covek ocekivati ili doziveti da bi se razocarao?

Meni se desilo davno da sam planirao istorbati tu curu ali to se nije desilo i da li sam ja dozivio razocarenje? Sta je ustvari pravo razocarenje?

Izdaja poverenja.To je razocaranje.
Ne,od toga se ne umire,ali od toga umire ljubav.
A de nema ljubavi,nema ni torbanja. :P
 
Da li ste nekad bili razocarani u ljubavi?

Ja ne.:p

Sta to mora covek ocekivati ili doziveti da bi se razocarao?

Meni se desilo davno da sam planirao istorbati tu curu ali to se nije desilo i da li sam ja dozivio razocarenje? Sta je ustvari pravo razocarenje?

Pravo je razocharenje kad se posle muvanja(shto ponekad zna da potraje)napokon dovatish sa ribom,sve je super,ljubite se,ti je skidash polako,grickash jpj grudi i vec razmishljash o tome kako cesh da se napasesh i pitze i guzice,ali poshto znash znanje ti joj onako nezno prvo lupish "izvidjacha"(chitaj "srednji prst") i naravno,onako spontano da ona ne primeti pomirishesh taj prst....i...BUM!!Smrdi kao lesh!!!
E to je razocharenje!!Desilo mi se 2 puta u zivotu.Obe su bile dobre shto je naj gore i mirisale su kao andjeli,svuda,samo ne tamo gde treba!!
Kod jedne sam se toliko razjario da sam je rashrafio od kurtza jer nazad nisam mogao a kod druge jednostavno nisam mogao jer mi je otpao nokat sa prsta i lechio sam prst 3 nedelje...Izgovor je bio:"Pa,uzimala sam antibiotike jer sam bila prehladjena,sigurno je od toga..."
Sad kad sam se toga setio,opet mi se zivot smuchio....
 

Back
Top