Uru-Ages Beyond Myst

KarlK

Početnik
Poruka
10
Zapeo sam i ne mogu dalje... zna li ko kako da u taladahn-u otvorim kapiju u zatvoru (kada se siđe u podzemlje kućice, na startu...)
U Kadish Tolesa-i sam ušao u stablo sekvoje, ali opet ne mogu da otvorim sledeća vrata,... slično je i sa ostalim dobima....
Može li mi neko pomoći?!
 
KarlK:
Zapeo sam i ne mogu dalje... zna li ko kako da u taladahn-u otvorim kapiju u zatvoru (kada se siđe u podzemlje kućice, na startu...)
U Kadish Tolesa-i sam ušao u stablo sekvoje, ali opet ne mogu da otvorim sledeća vrata,... slično je i sa ostalim dobima....
Može li mi neko pomoći?!
Trebalo bi da si do sad nasao knjigu koja te vodi u ''Hram'' E u tom Hramu na zidovima imas slike i one su ti resenja za sve zagonetke. Kazes da si usao u drvo pa jer sad nemozes da resis ono sa svetlima u velikoj prostoriji?? Ako je to u tom hramu imas pod te prostorije(slika na zidu) i tako moras da upalis svetla ali ima tu jos caka. A za ovaj zatvor ja mislim da je resenje kad pogledas kroz resetke videces neke ''polugice u susednoj prostoriji i na osnovu njih treba da stavis kamenje na prekidace(podne). Aj isprobavaj pa javi
 
DJ_MaRe:
ma decko ne prica o tom zatvoru, nego o resetkama na podu na samom pocetku sveta...
zaboravi ih, one se otvaraju tek kasnije, idi prvo da pokrenes rotacioni mehanizam van zgrade... :wink:
Da, nisam razumeo... Te resetke otvaras kad pokrenes mehanizam napolju koji ce da da struju...A ove resetke sto sam ja rekao su kasnije. E sta te jos ceka da ti znas to je sve mnogo lako naspram sledecih zagonetki :D
 
Na zvaničnoj web stranici (www.uru.ubi.com) mogu se naći rješenja za čitavu igricu. Nisam siguran
100% ali mislim da je adresa foruma sa koga sam ja skinuo sva rješenja www.ubbxforums.ubi.com
Ako oval link za forum nije dobar, može se lako naći i preko ove prve adrese!

Bio sam u hramu, i shvatio sam da su slike na zidu rješenja, ali kada upalim sijalice kao što
mislim da bi trebalo (upalim sve sijalice osim prve, i predzadnje, gledano odozgo (kako se spušta
niz strminu)), na podu se pojavi ne baš u dlaku ista, ali slična šara kao u hramu.
Prema uputstvu koje ja imam, trebalo bi se spustiti dole, na dno, i kretati se kroz tamu, okolo,
dok se ne ugleda crveno svjetlo... e ja tu negdje pogriješim, ali ne znam gdje?

U teledahn-u sam došao do ove druge kapije (u zatvoru), postoji mapa zatvora u sobi na vrhu, do koje
se stiže liftom, ali nisam provalio kako da poredam kamenje...

U EDER KEMO-u, mi fali samo jedna krpica (journey cloth), fazon je da se pokupe svijetleće spore,
koje treba prenijeti u pećinu, gdje bi trebalo da posluže da se nađe put kroz mrak. Ne znam kako
da ih uhvatim, ali znam da je fazon kada se pokupe, da se ne smije trčati, niti stati u vodu,
dozvoljen je samo kratki skok, a za prelaz do pećine kao most posluži korpa (treba ju gurnuti
u vodu)

U GAHREESEN-u sam tek ušao u drugu leteću zgradu...

Je li neko prešao sve?
 
KarlK:
Na zvaničnoj web stranici (www.uru.ubi.com) mogu se naći rješenja za čitavu igricu. Nisam siguran
100% ali mislim da je adresa foruma sa koga sam ja skinuo sva rješenja www.ubbxforums.ubi.com
Ako oval link za forum nije dobar, može se lako naći i preko ove prve adrese!

Bio sam u hramu, i shvatio sam da su slike na zidu rješenja, ali kada upalim sijalice kao što
mislim da bi trebalo (upalim sve sijalice osim prve, i predzadnje, gledano odozgo (kako se spušta
niz strminu)), na podu se pojavi ne baš u dlaku ista, ali slična šara kao u hramu.
Prema uputstvu koje ja imam, trebalo bi se spustiti dole, na dno, i kretati se kroz tamu, okolo,
dok se ne ugleda crveno svjetlo... e ja tu negdje pogriješim, ali ne znam gdje?

U teledahn-u sam došao do ove druge kapije (u zatvoru), postoji mapa zatvora u sobi na vrhu, do koje
se stiže liftom, ali nisam provalio kako da poredam kamenje...

U EDER KEMO-u, mi fali samo jedna krpica (journey cloth), fazon je da se pokupe svijetleće spore,
koje treba prenijeti u pećinu, gdje bi trebalo da posluže da se nađe put kroz mrak. Ne znam kako
da ih uhvatim, ali znam da je fazon kada se pokupe, da se ne smije trčati, niti stati u vodu,
dozvoljen je samo kratki skok, a za prelaz do pećine kao most posluži korpa (treba ju gurnuti
u vodu)

U GAHREESEN-u sam tek ušao u drugu leteću zgradu...

Je li neko prešao sve?
Ja sam preaso sve.Nego da ti pomognem...Ovo sa svetlima kad namestis to je to sano treba da vidis sa slike u hramu gde je crvena tackica i sa te pozicije treba da ides samo po tamnom do centra prostorije i onda ce da se pod spusti i to je to pokusavaj....Za zatvor resenje ti je kad pogledas u drugoj prostoriji imaju neke polugice koje su dole a neke su gore i tako treba da pritisnes kamenje...E za te svetlucave pore je zajebano. Kad padne kisa one se pojave i ti samo stanes u njih i one ti se zakace ali samo posle kise i nesmes da trcis nesmes da skaces nesmes da udjes u vodu niti da prodjes kroz paru i sa njima treba da se vratis u prethodni svet i tamo u pecini ispod vodopada gde je mrak da osvetlis.... Aj srecno i imaj strpljenja :D
 

Back
Top