Koje vam reklame idu na zivce?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto mrzim reklame narocito nesto ovako :

Pocne meni neki film nije bitno na kom kanalu znam da je bilo kasno poceo je negde oko 12 uvece.
Racunao sam da ce se film zavrsiti za dva sata kad gle cuda film tek poceo a ono Grand kafa i miris i ukus,pa zatim MB svetsko a nase,BONUX draga moja, Nezaboravni ulosci,Kristofer i lav Lale,Popusti u buticima,Pa opet ulosci (drugi proizvodjac) :x ,pa
Pa ovi fery ekstra efikasan,Nektar marmelada, Pa kakav lavovski potez,pa sto godina gradske cistoce pa 063,064,pa ....................... Samo sto se nisam UBIOOOOOOOO :evil:
 
E da vidim:
"Gde ti je auto kume?" :x :x
Mrzim sve reklame za nagradne igre, kojih ima mali milon, posebno onu 7777 gde ti samo maznu kredit!
Zatim Marija i njen buđavi Bonux, samo imam još veću želju da ga ne kupim kada vidim tu reklamu.
I MB pivo naravno, ulošci i Tea koja ih STVARNO stalno nosi. :roll:
Ima ih još dosta ali ne mogu da se setim sad...
 
i ona nova reklama za rama jogurt je glupa...izgleda da rama i ima samo takve reklame :roll:

a taj ljubicasti lenor...jel to ono gde ona nesto prica drhtavim glasom i sedi na mesecini a onda dodji onaj kreten.......ako je to to onda je stvarnoooooooo glupa.isto me nerviraju i one za uloske (jos kad bi bio popust,a ona pocne da trese glavom kao da joj zivot zavisi od uloska) a one za racun su tako bedne da nemam reci :roll:
 
Estella:
Mene najvise nervira ona reklama za Garnierove farbe za kosu kada majka preko telefona kaze kako je cerku videla na TV-u i primetila njenu novu boju kose - a najvise u svemu tome me nervira pridev INTENZIVNA (boja kose). Nervira me i ona reklama za neki deterdzent - sta to tako sija (beli se) na terasi. Ima toga jos, ali ove dve mi prve padaju na pamet.

TI SI JEDNA OD MNOOOOGIH KOJI SU TO ISTO REKLI. OD SVIH REKLAMA ZA KOSU TA JE NAJDEBILNIJA. IZGLEDA KAO DA SU JE NEKI RETARDI SMISLJALI. USTVARI, MISLIM DA OVI NASI KAD JE PREVODE ANGAZUJU NEKE SMARACE KOJIMA KAZU DA MORAJU DA ZVUCE TAKO I TAKO JER JE TO KAO COOL I ONDA ISPADNE SR.... MISLIM DA MNOGE NISU TAKO GROZNE KAD IH CUJES NA ENGLESKOM NA KABLOVSKOJ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top