Monitor za grafiku...sto vetji; sto rezolucija, sto dijagonala...?

Nisam znao da si u Bg..:)

LM,
ACER X233HB nemoj da uzimas. Jednostavno slika nije to to.
Druga dva su ok, najvise zbog velicine ekrana. Mada ih nisam imao prlike bas bas dobro videti na delu. Viewsonic (jedan od preostala dva iz tvog posta) sam na brzinu osmortio i prilicno sam zadovoljan, ali on je malo nizi (mislim na vertikalnu dimenziju ekrana) i mogu ti reci da se bas primeti u radu (maya,cad,ps,pr....). Ako ti visina standardnog 19" monitora odgovara, onda opusteno.
Kontam da je Smasung T240HD vrlo dobar izbor.

Vrlo bitno ti je da razmislis gde uzimas, kome i kada (za sta) mozes da reklamiras, kome oni reklamiraju, koja je ruka itd...Vecina ozbiljnih firmi danas nije tako ozbiljna ;)
 
e, uzecu ja iz..."prve ruke" nije za to frka...
Viewsonica imam sada...CRT i vrlo sam zadovoljna, ali je....vrijeme za promjene
ono sto me brine su kritike koje sam procitala za ove monitore...

na onom Samsungu sam vidjela sliku...ok je

sto se Acera tice...e, o tome ne znam nista....mislim, znam kakva je slika na laptopovima...
podnosljivo je, ali tesko da je za ozbiljan rad...
 
Da te ne lazem...Sa Acerom nisam imao ja licno negativna iskustva ali sam cuo pouno toga ruzno o njima...Aku o5 nista ne garantujem 100%.Drugo LG ne bacaj pare na to golo sranje....Sa njim sam vec imao lose iskustvo i omrzzo sam ih...Bolje daj koju hiljadu preko ali znaces da ce monitor iole da ti traje...Ja licno sada koristim samsung sync master 940n to je 19" medjutim posto tebi treba esto za grafiku malo bolje do 350 jevreja predlozio bih ti monitor
1.Samsung 24" SyncMaster 2443NW
2.Samsung 20" T200 HD TV
 
naravno da ima veze


aj objasni mi kako ima veze kad lijepo rekoh zasto mi treba monitor...i receno je HD...

mislim, odatle bi i...fikus zakljucio da ne radim ni s AGP kartom, ni s nekim krsom tipa 8500 128 mega...(el to postoji uopce...:lol:)

ako me pitas zbog izlaza DVI bi bio veliki plus...

ps ovo ko neki lik juce u prodavnici sto me pito sto ne uzmem napajanje od 800 vati...
koji ce mi moj...meni dosta i cooler master 380...:manikir:
 
Da te ne lazem...Sa Acerom nisam imao ja licno negativna iskustva ali sam cuo pouno toga ruzno o njima...Aku o5 nista ne garantujem 100%.Drugo LG ne bacaj pare na to golo sranje....Sa njim sam vec imao lose iskustvo i omrzzo sam ih...Bolje daj koju hiljadu preko ali znaces da ce monitor iole da ti traje...Ja licno sada koristim samsung sync master 940n to je 19" medjutim posto tebi treba esto za grafiku malo bolje do 350 jevreja predlozio bih ti monitor
1.Samsung 24" SyncMaster 2443NW
2.Samsung 20" T200 HD TV


ma, LG ne dolazi u obzir

a Samsung je ok...to je ono; sigurica...

e, sad Viewsonic je super meni...bio tj. jeste
al za ove njihove TFT je sam procitala na vise mjesta da se ljudima pojavio...fungus???? :eek:
mislim...gljive jebte...:eek::eek::eek:
 
aj objasni mi kako ima veze kad lijepo rekoh zasto mi treba monitor...i receno je HD...

mislim, odatle bi i...fikus zakljucio da ne radim ni s AGP kartom, ni s nekim krsom tipa 8500 128 mega...(el to postoji uopce...:lol:)

ako me pitas zbog izlaza DVI bi bio veliki plus...

ps ovo ko neki lik juce u prodavnici sto me pito sto ne uzmem napajanje od 800 vati...
koji ce mi moj...meni dosta i cooler master 380...:manikir:

namjena; video, grafika 3d, 2d, igre...po mogucnosti HD full...??? ako izuzmemo igre 8500 za 2d i 3dnije krsh ,sasvim je dovoljan ,CUDA je jos u fazi testiranja ,a na 7950 se neces mnogo naigrati
samsung je precenjen,nvidia 9xxx bacanje para
 
Poslednja izmena:
namjena; video, grafika 3d, 2d, igre...po mogucnosti HD full...??? ako izuzmemo igre 8500 za 2d i 3dnije krsh ,sasvim je dovoljan ,CUDA je jos u fazi testiranja ,a na 7950 se neces mnogo naigrati
samsung je precenjen,nvidia 9xxx bacanje para

e, nidje veze...

7950 je tako lijepo tjerala Oblivion da je to...krasno...
a ja take stvari igram...:per:

medjutim, nVidija i Maya suradjuju bajno...
osim 8iljada serije pod kojom Maya prosto
odbija normalno raditi...to sa 9iljada serijom nije slucaj...
i tako...sad je, konacno, vrijeme da se odvojim od 7950 karte...

samo, sve to nema nikakve veze s monitorom....graficka karta je...izmjenjiva stvar...

sto se Samsunga tice; precijenjen ili ne...bar znam da netje krepati niti ce po njemu
narast...gljive (e, ovu informaciju nikako da probavim...:eek:)
 

Back
Top