Dobrica

Sazalakazu

Početnik
Poruka
2
Dobrica je štene od 9-10 meseci, pronađeno u petak, 10.04.2009. u bloku 19a u užasnom stanju, izgladneo, dehidriran i bolestan. Sasvim je bilo izvesno da ne bi preživeo vikend da je ostao na ulici.
Od tada se grupa slučajnih prolaznika bori za njegov život i velika je sreća što se pas od tada dosta oporavio.

Pretpostavka veterinara je da se pas razboleo prilikom sterillizacije u Ovci. Tamo ih, valjda, sterlisu, pa izbace na ulicu.

Mole se svi dobri ljudi da pomognu da Dobrici nađemo porodicu koja bi ga prihvatila i pružila mu ljubav koje očigledno i nije baš imao u izobilju. Ja sam tu da pomognem, sve dok pas potpuno ne ozdravi.

A Dobrica je, eto tako, jednostavno mnogo dobar, pa otud i ime u radnoj verziji... u stvari se zove Smrda, ali to je samo za prijatelje... :)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,3 KB · Pregleda: 12
Jao, hvala ti, sad sam tek ukapirala da Usvajaliste ima i podforum, ja jesam nesto gledala kakva je statistika udomljavanja, ali uopste mi nije jasno kako sam uspela da zakacim oglas ovde, a ne znam i kako bih ga sad prebacila, pa pls pomozi.
BTW, kuce je prezivelo piroplazmozu, a izgleda da ima i stenecak, pa se evo nas dvoje borimo dananocno... Poslednje dve nedelje smo proveli kod veterinara, ali nista od terapija ne radi, tako da smo u ovom trenutku daleko od udomljavanja, barem dok ne ozdravimo, a nadamo se najboljem uprkos prognozama...
 

Back
Top