Bear Grylls - Ultimate survival

Jeste on mudo i moze svasta ali ta emisija izgleda kao reklama za super-beara.Cudni uglovi kamere da se ostavi utisak visine i da se sakrije pomocna oprema,ni pomena cinjenice da se snima 7dana jedna epizoda(pre tuzbe,sad pise)...potencira se neka njegova konstantna borba protiv sila prirode a spavaju po hotelima...i na kraju ona sranja koja jede-previse. Ko sto rekoh,jeste faca ali...
 
Jeste zanimljivo, a narocito volim da gledam njegov izraz lica dok jede sve i svasta, ali ispada da bi covek mogao da prezivi u takvim uslovima mora da bude geolog, biolog, meteorolog, po mogucstvu doktor, obucen za specijalca...

pa da..zato njegovi saveti tipa "uvek idite u suprotnom smeru od igličaste mahovine na listovima hibiskusa jer je veća šansa da naletite na bezen pun sveže pastrmke" ne piju vodu kod nas običnih smrtnika :)
 
Svi pricaju o Bearu, a niko ne pominje snimatelja. Mozda ne jede sve i svasta, ali covek ide gde i Bear i jos nosi i kameru. :D

A za namestaljku. Pa danas se mnogo toga namesta. Recimo na Diskaveriju oni merkati su zapravo pitomi - zato mogu da setaju slobodno medju njima. Ili recimo u Crocodile hunteru kad kao idu putem pa nadju napusteno mladunce kengura. A u stvari samo otvore vrata kombija i unutra 4 komada (musko, zensko i blizanci) i onda biraju najsimpaticnije.:D
 
Neke stvari su namjestene po meni ,ali vecina nije.Po meni je covjek legenda sta sve moze da pojede,jos samo fali da naleti na neki ljudski les i da ga smaze:eek:..sve ostalo je vec probao(zmije,zabe,zeceve,ribe,zebru,kamilu,paukove,crve,razne bube,ptice,rakove,varana...itd):worth: a tek sto su mu delikatesi na tim zivotinjama o tome necu ni da pricam:lol:
 
Ja sam bila na letovanju, a njega privatno znam, sta ima da se snimam sa tom vucibatinom?! Hteo je on da snimamo nesto drugo, ali ja sam ga glatko odbila.

to sam i ja cuo...bilo na tunizanskoj televiziji...kazu da je pedofil,da placa devojcicama do 12 godina da sa njim snimaju neke perverzne scene...drogira se,a i bio je na operaciji pola...zena mu je vanzemaljac...
 

Back
Top