Ugradnja optickog nisana na vazd.pusku u Novom Sadu

prodaje li ko vazdusnu a za koliko bi se mogla naci dobra u nekoj prodavnici?
sto se tice potrebe za optikom baci pogled:
http://www.gunpower.org.uk/home.htm
ta nije losa a kosta oko 350-600 funti!(zavisi od opreme)....amerikanci prodaju dosta vazdusnih za lov na glodare itd a neke bi mogle i coveka da overe kao Air force condor koja ima pocetnu od 1250feet/sec(oko 320+m/s,nisam siguran) sa zrnom od .25 koje je dosta vece od obicnog(naseg).177
imaju i kugle u tom kalibru!
 
Molim vas pomozite mi.....imam pusku Crvena Zastava 4.5mm/M56 i u radnji koju sam zvao kaja radi ugradnju nisana i prodaju mi kazu da za ovaj model nepostoji opticki nisan posto moja puska nema sinu na koju se on ugradjuje.........sta da radim da li neko zna gde mogu da nabavim nisan koji se moze prikaciti na moju pusku.............hvala unapred!!!
 
Paz' ' vamo !
Ako imas pusku, valjda imas i dozvolu. E kad imas dozvolu idi u bilo koju bolje snabdevenu prodavnicu oruzja i pogledaj recimo El Gamo. Zaboravi Zastavinu batinu i kupi nesto korisno. Obrati paznju na 5,56mm/300-tinjak m/s ( !!! ) vazdusnu. Dalje za tvoju informaciju, samo da znas da ne potcenjujes vazdusno oruzje ( google...) imas i sprava AIR 12, 7 mm !!! Slavija ( Velika ) 631 u Madjarskoj = 130 EU + 25 za opt. primer, jeftinija od nekog mobilnog. Vrlo efikasna i precizna za fazane na 10-15 m, recimo...
Pozdrav i pamet u glavu pre nego metak u cev !
 
Poslednja izmena:

Back
Top