RocketDock, veoma korisna alatka

blubokiz

Zainteresovan član
Poruka
235
RocketDock-150x150.png


Nakon što je na sestrinom laptopu menjan Windows, zapravo instaliran SP 3 (ne znam tačno čiji edit, ali je dobar, ako nekoga interesuje koji je edit, neka mi se javi, pa ću pogledati) uočio sam da na desktopu ima jedan "novi" bar na kojemu su "quick launch icons". Veoma mi je se svideo taj bar i malo sam pročačkao po njenom kompu da bih ga na kraju i pronašao...

Zove se Rocket Dock i može se skinuti sa neta, nije ugrađen u sp3 kao što sam na početku mislio.
Naravno odmah sam ga skinuo sa neta i jako mi se sviđa, tako da Vam preporučujem...
Lep je, koristan, brz, efikasan, a i ne troši puno ram memorije...

Download link

http://www.bpretraga.net/index.php/Blog/RocketDock-veoma-korisna-alatka.html

Kako Vam se čini program?
Meni je stvarno extra...
 
RocketDock koristim već odavno i mogu reći da mi dosta olakšava rad prilikom manipulacije mnogim aplikacijama, jer ne moram svaki put da otvaram desktop kako bih pokrenuo neki program. Dovoljno je samo preći mišem preko samog Dock-a i sve ikonice su dostupne nadohvat ruke. Moguće je kreiranje više različitih Dock-ova, koristiti predefinisane ikonice ili dodati vaše lične. Ima podršku za srpski jezik. Sami Dock-ovi i Docklet-i su zapravo preuzeti sa OS Mac OS X-a.
 

Back
Top