internet protokol podataka merenje

markom993

Početnik
Poruka
30
zanima me kako da vidim koliki je bio saobracaj do sada,odnosno koliko sam podataka skinuo(MB) .... a nzm kako,,,imam onaj bezicni net,sto je sr**e ,pa hocu da uzmem ADSL,odnosno da vidim koliko sam skidao tokom meseca pa da odlucim dali da uzmem sa ogranicenim protokolom jer je jeftinij ili bez ogranicenja ??? dali postoji ta mogucnost ? plz help !! :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
zanima me kako da vidim koliki je bio saobracaj do sada,odnosno koliko sam podataka skinuo(MB) .... a nzm kako,,,imam onaj bezicni net,sto je sr**e ,pa hocu da uzmem ADSL,odnosno da vidim koliko sam skidao tokom meseca pa da odlucim dali da uzmem sa ogranicenim protokolom jer je jeftinij ili bez ogranicenja ??? dali postoji ta mogucnost ? plz help !! :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
postavi side bar google gadget imas gadget koji ti pokazuje opterecenje cpu,memorije,swap,upload,download jecinu signala wire.... tastere za st.bay isklj. itd
 
ovako....* 1024/128 = 1250.din (bez ogranicenja protoka)
* 1024/128 = 680.din (sa ogranicenjem 100+100)
* 4096/256 =1200.din (sa ogranicenjem protoka 300+300)-ovaj msm da je dobar,gledam zbog ocitavanja stranica,downloada,pinga,a protokol downloada moz da se kupi uvek primer-50.din=100+100MB pa sve do 900.din=10,000+10,000MB i mogu da trosim to koliko hocu nemam ogranicenje !!! ja msm da sezam nije los,dali mozda nek zna kakav je,ovaj bezicni me ubi,sra*e ping al download nije los !!
 

Back
Top