Kako postupiti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
recimo da je ovo neki tinejdzerski problem sa kojim se srecemo veoma cesto...Mada ja sam danas to prvi put doziveo sa svojih 17 hodina...Idem ja vama u skolu i nesto lepo raspolozen razmisljam kako cu zadnji dan provesti sa osmehom na licu tid itd...I vidim ide meni u susret jedan visoki razroki debilnog izgeda decko....Mrsav je jako i ide ulicom meni u susretu i kao macho gleda misice svoje:DMislim misice:DDa misice:DUpravo tako misice:D:hahaha:I ja nista ni ne obracam paznju samo na momenat obratio panju i nastavljam ja sve svoj hod kad ono prolazi on pored mene i krene ramenom da me zakaci!?Mislim da vazzzziii.....I ja se namerno izmaknem ne zeleci da pravim nikakav problem(jelte ja sam mirno dete, kulturno obrazovano koje ne zeli da dodje modro u skolu:D) i znete ono ccc kad kazemo u znak cudjenja to sam uradio:D A on(ma izgleda neka boodala belosvetska )ce mi kaze ,,Jel oces sad da ti dodjem da ti j*e*b*e*m mamu,,?I ja naravno nisam odreagovao na to mada kako samnastavio hod ocekivao sam da ce napravi neko sranje ali na svu srecu ja ni dlaku nemam manjka!?
Ono sto sam zeleo da pitam je da li ste se vi nasli u nekad ovakvoj situaciji?Kako ste odreagovali i kako mislite da je najbolje odreagovati?



I da zaboravih bio je uz pratnju nekog bogami starijeg momka tako isto neki mangoop dvadesetih godina:D
 
to mi rece jos neko da nisam od stakla...al mi nije bas merak da popijem batine na putu do skole!:hahaha:

pa to se ti sad pravdaj sam sebi.
Kao "ipak shkola je bitna, necu da me neshto omete u uchenju, necu da mi se klinke smeju"
blabla truc
znash ti vrlo dobro zashto se nisi potuko s njim
usro si se da te ne odvali od zhivota
Ali to treba prevazici, ne treba praviti djavola od njega, nego ***, ako ne mo'sh drugachije, udri u jaja pa kad se sagne u facu lemaj
nisu ni svi rodjeni za to

----------------
Now playing: The Clash - Should I Stay or Should I Go
via FoxyTunes
 
:mrgreen:

Taj rad.

A u takvim situacijama je najbolje ostati miran, prećutati, ali posle... hihihi... promenjena faca skroz na skroz...

A onda najbolje promeniti poot do skole:D

Ma bre jedared moras da popijes btaine nego bas mi nije merak i ja kao osoba nisam takav...Miroljubive sam prirode ali cinjenica je da me iznervira malo pa se razmlislja dal je bolje po mene da kazem nesto ili ne...Mada sad reko drugu on kaem ma bre ,,pas koji laje ne ujeda,,:DAli razlog vise zasto nisam nista rekao je i to sto je bio sanekim bas starijem:DA u Ni su svi povezani tako sa nekim vecim facama:D
 
A onda najbolje promeniti poot do skole:D

Ma bre jedared moras da popijes btaine nego bas mi nije merak i ja kao osoba nisam takav...Miroljubive sam prirode ali cinjenica je da me iznervira malo pa se razmlislja dal je bolje po mene da kazem nesto ili ne...Mada sad reko drugu on kaem ma bre ,,pas koji laje ne ujeda,,:DAli razlog vise zasto nisam nista rekao je i to sto je bio sanekim bas starijem:DA u Ni su svi povezani tako sa nekim vecim facama:D

Pu strebercino jedna:mrgreen: propustio takav pedagoski fajt zbog skole.....ljubi ga razredna:mrgreen::lol:
 
Covece ti ko da nemas ortake oko sebe?Jer imas ti neke drugove?
Bas pre nedelju dana uhvatila neka dvojica naseg druga i izlupali ga ko vola,zatvorili mu oko.
E onda se nakupilo nas 15-20 pa smo ih malo trazili po gradu,a oni pi#ke pobegli.
Popricali smo sa njima kasnije...
To ti kazem,ako ste svi u drustvu takve pi$kice (bez uvrede,ali tako je) da se brinete da li ces dobiti masnicu ili drugo i ne branite jedni druge,sta vam onda vredi sve ostalo?
Popijes batine,popio si i kraj price.Istrpi,ne trcis odmah kod mame da poljubi pa da prodje.
 
Samo brutalno. Polugom.
Posto ti vec ide ramenom na tebe, znaci ruka mu je dole, ne ocekuje napad na ruku, nego sudar ramenom. U momentu mimoilaska ga hvatas za zglob, sa spoljne strane i prolazis ga za pola koraka i malo u stranu i odmah se okreces ka njemu. Time si mu ruku automatski ispravio u laktu i zavrnuo. Nastavljas okret, a podlakticom svoje druge ruke mu se oslanjas na lakat. Kad klekne, ponudis mu da ti ljubi obucu. Gotova stvar.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top