Milionerke

Poruka
20.421
Sad mi nesto sinulo....da ste u milioneru i da treba da pozovete forumskog prijatelja da vam pomogne , koga bi i za koju oblast zvale ???


Zivo me zanima koliko se poznajemo i kako vidimo jedni druge ....ko je za sta pametan???

Al istinski pametan , trudite se da ne budete cinicni i podrugljivi ....
 
pa nema to veze sa pamecu..vise sa obrazovanjem...formalnim ili neformalnim, a ja niti znam ko se cime bavi niti ko je za koju oblast expert...
pa ne bi trebalo d aucestvujem u ovoj temi...ali dosadno mi ..pa ajde!!!
:D
 
Moja lista :

Lindu za pitanja koja se ticu sexa :mrgreen: i marketinga i kozmetike :arrow: tu je bog
Lilu za pitanja iz matematike i logike :worth:
Muerte - geografija i filozofija :lol:
Wanda - pedagogija
Sheddow - psihologija
Milesa - hemija i ti buckurisi
Filka - dizajn
Alal - umetnost
taote - gradjevinarstvo
Kojot - knjizevnost
Kvinsi - menadzment
Torrente - racunari i komjuterska tehnika
Koto - birokratija


Za početak toliko.
 
Poslednja izmena:
pa nema to veze sa pamecu..vise sa obrazovanjem...formalnim ili neformalnim, a ja niti znam ko se cime bavi niti ko je za koju oblast expert...
pa ne bi trebalo d aucestvujem u ovoj temi...ali dosadno mi ..pa ajde!!!
:D

Ma dobro razume se sta je pisac hteo da kaze....al ukljuci sad vijuge pa reci za koga mislis da bi mogao da ti pomogne u kojoj oblasti.
 
ne znam bre...nisam toliko detaljno proucavala ljude...

za cipele bi mogla ti
za medicinu marinac
za filozfiju i psihologiju beso
za knjizevnost borac
za svasta sofija
 
al si me nasla,strucnjak za sex :(
ja bih za pitanje srca zvala autorku teme koju sam dosla da posteno ispamujem
za pitanja perverzije gazdaricu
za pitanja provoda muvalo i wandu
za pitanja analize ljudskih odnosa hellen
za pitanja traceva borg(sace me rokne :lol:)
za pitanje poslovne prezentacije kvinsi
naravno pitanja ovih tematika se ne javljaju u kvizu,al nisam znala kako da im se uslihtam :mrgreen:
 
E svidja mi se i tvoja lista nema veze sto doticnih pitanja nema al dokaz je da ipak imamo viziju sta bi koga mogli pitati. Time se ideja teme siri ...pa ajte dalje :)

( i sta hoces , samo se bunis , jesam napisala i marketing ???!!! a sad se stih jos necega cek da dopisem )
 
Al istinski pametan , trudite se da ne budete cinicni i podrugljivi ....
nemam forumske prijatelje i ne igram milionera, a istinski pametnim osobama ovde smatram muvalo, november child i banshee...

ne citam mnoge teme a i ono sto citam je mestimicno, i mislim da mnoge osobe odavde daju pametne komentare iz raznih oblasti zivota... od svakoga ima sta da se nauci... ali samo ove tri osobe uvek i skroz razumem...
 

Back
Top