Tragovi bivših

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Milica Haubica

Početnik
Banovan
Poruka
16
Ne zamerite mi na ovome jer sam mlada i neiskusna. Ali imala sam nekoliko tipova do sada. Svi su bili teški ženskaroši. Htela bih da vas pitam da li ako sam nekome od njih pušila da li je to isto kao da sam lizala njihovim bivšim? Nisam sigurna ali mislim tako. I da li je na njima ostao kakav njihov trag? I da li ako nekoga poljubim to je isto kao da sam poljubila njegovu bivšu? Uh pomozite mi savetima.
 
Ne zamerite mi na ovome jer sam mlada i neiskusna. Ali imala sam nekoliko tipova do sada. Svi su bili teški ženskaroši. Htela bih da vas pitam da li ako sam nekome od njih pušila da li je to isto kao da sam lizala njihovim bivšim? Nisam sigurna ali mislim tako. I da li je na njima ostao kakav njihov trag? I da li ako nekoga poljubim to je isto kao da sam poljubila njegovu bivšu? Uh pomozite mi savetima.

Да, да...
И њиховим бившим и њихових бивших бившим као да си пуШила или у случају гејОва лизала...
Траг је сигурно остао и као такав пренешен је на тебе... мислим да би требала да посетиш гинеколога...

:mrgreen:
 
Ne zamerite mi na ovome jer sam mlada i neiskusna. Ali imala sam nekoliko tipova do sada. Svi su bili teški ženskaroši. Htela bih da vas pitam da li ako sam nekome od njih pušila da li je to isto kao da sam lizala njihovim bivšim? Nisam sigurna ali mislim tako. I da li je na njima ostao kakav njihov trag? I da li ako nekoga poljubim to je isto kao da sam poljubila njegovu bivšu? Uh pomozite mi savetima.

ako si sisala maminu sisu..to znaci da si se zvalila sa svojim caletom..a to znaci da si lizala sve sto je tvoj cale lizao.......+ si jos mozda i poosila..ako je tvoj cale bio gej....
fUJ kako si mogla..bas si looda...:manikir:
 
Ne zamerite mi na ovome jer sam mlada i neiskusna. Ali imala sam nekoliko tipova do sada. Svi su bili teški ženskaroši. Htela bih da vas pitam da li ako sam nekome od njih pušila da li je to isto kao da sam lizala njihovim bivšim? Nisam sigurna ali mislim tako. I da li je na njima ostao kakav njihov trag? I da li ako nekoga poljubim to je isto kao da sam poljubila njegovu bivšu? Uh pomozite mi savetima.

opet je nekome dosadno:roll:...izadji napolje prelepo je :cool:
 
Pa šta ako sam pušila???!!!

E baš vam hvala. Nezreliji ste od mene.

Jao ubiće me mama ako sazna! Ionako mi preti da će me ubiti!

Ali ja i dalje tako mislim. Šta ću kad sam još uvek mlada. Ali zrelija od vas. Pa vidite li šta pišete? Odrasli ljudi!
 
devojko.
idi, ubij se.

12028088971.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top