Da li su zene/devojke lepe i ujutru???

melt

Početnik
Poruka
20
Moram priznati da generalno moj odgovor glasi "ne"; mozete me nazvati shovinistom i ne biste bili daleko od istine, ali dosad mi se samo jednom desilo da je devojka s'kojom sam bio bila lepsha izjutra nego noc pre toga (mozda jer uopshte i nije imala shminku); necu da kazem da ih je bilo neshto extra puno... imam tek 21, ali mislim da zelim da chujem shta raja globalno misli o tome... :wink:
 
Devilishgirl:
analiticar:
Ženu koju zavolim lijepa mi je i ujutro, i uvječe, našminkana....bitna mi je ona... :D

Ovo je dobro :D


Jack Maloumni, nisi zanimljiv, cak mi te zao :(

poceli smo da se vredjamo ?
pa onda sta da ti kazem operisao sam jednu maloumnu pre neki dan jadnica je imala benigni tumor na mozgu i morali smo da joj odstranimo dve trecine mozga i znas sta je rekla kad se probudila posle narkoze... dajte mi pc na mrezi ocu da kuckam po forumu krstarice i zvacu seeee ma zvacu seee devilishgirl !
 
melt:
Moram priznati da generalno moj odgovor glasi "ne"; mozete me nazvati shovinistom i ne biste bili daleko od istine, ali dosad mi se samo jednom desilo da je devojka s'kojom sam bio bila lepsha izjutra nego noc pre toga (mozda jer uopshte i nije imala shminku); necu da kazem da ih je bilo neshto extra puno... imam tek 21, ali mislim da zelim da chujem shta raja globalno misli o tome... :wink:

Zavisi koliko si piva popio pre nego sto si je upoznao :wink: Nisi ti sovinista... nego alkoholicar :)
 
Nekad mislim da treba zabraniti nekim ljudima da kazu svoje misljenje,cak i u zezanju.I ne shvatam moderatore koji ne reaguju na ovakve ogavstine na racun zena.Melt ti si garantovano *****.I koje ti imas iskustvo? Sa 21 ne mozes znati skoro nista o zenama.To ces shvatiti kad budes imao 31.Pitam se kakav si ti ujutru kad se probudis,da li si ruzan,smrdis,ali ti to najbolje znas sam.A ovaj predhodni post osim ako nije u konteksu za@ebancije napisan,a i tako je odvratan,moze da napise samo neki napaljeni zenomrzac,neka rugoba,koja ni Z od zene nije videla.Nije normalno da ovakvo misljenje ima jedan muskarac,ili je ovaj svet otisao u @urac. :evil:
 
sabajle smrdim....pa sam pre par godina pocheo da stavljam dezodorans pred spavanje....a onda sam provaslio da mi zpravo smrdi iz usta :lol: :lol: ....o ti zalosna istino....i imam krmelje...i svako pored koga se probudim izgleda isto....i smrdi....zato "bez kontakta molim"....do kupatila...onda zestoko trljanje i grgoljenje....pa da pozelim dobro jutro....
P.S. sigurno je zbog genetski modifikovane hrane :? .....ali chuo sam da ima neki gel koji neutralishe bakterije usne duplje :roll: .....na kratko....tako da je salivacija bez pratecih neugodnih mirisa.....
nije listerin....ma bole me paja....kolgejt i zdravo :wink:
 
goodday:
sabajle smrdim....pa sam pre par godina pocheo da stavljam dezodorans pred spavanje....a onda sam provaslio da mi zpravo smrdi iz usta :lol: :lol: ....o ti zalosna istino....i imam krmelje...i svako pored koga se probudim izgleda isto....i smrdi....zato "bez kontakta molim"....do kupatila...onda zestoko trljanje i grgoljenje....pa da pozelim dobro jutro....
P.S. sigurno je zbog genetski modifikovane hrane :? .....ali chuo sam da ima neki gel koji neutralishe bakterije usne duplje :roll: .....na kratko....tako da je salivacija bez pratecih neugodnih mirisa.....
nije listerin....ma bole me paja....kolgejt i zdravo :wink:

Notirajte da je aktivni sastojak mnogih pasti za zube TRICLOSAN, zapravo pesticid, veoma toxican antibiotik. Nedavno sam imala reakciju na njega, pa sam ustanovila sta je to sto stavljam u usta nekoliko puta na dan.... cist otrov!
 
just a girl:
Nekad mislim da treba zabraniti nekim ljudima da kazu svoje misljenje,cak i u zezanju.I ne shvatam moderatore koji ne reaguju na ovakve ogavstine na racun zena.Melt ti si garantovano *****.I koje ti imas iskustvo? Sa 21 ne mozes znati skoro nista o zenama.To ces shvatiti kad budes imao 31.Pitam se kakav si ti ujutru kad se probudis,da li si ruzan,smrdis,ali ti to najbolje znas sam.A ovaj predhodni post osim ako nije u konteksu za@ebancije napisan,a i tako je odvratan,moze da napise samo neki napaljeni zenomrzac,neka rugoba,koja ni Z od zene nije videla.Nije normalno da ovakvo misljenje ima jedan muskarac,ili je ovaj svet otisao u @urac. :evil:

Svet je odavno otisao u kurhac.samo meni nisu trebale godine da to shvatim.Sem toga cinjenica je da svakom smrdi iz usta ujutru.I to je samo jedna istina.
Takodje svaka toaleta koja nije prethodno vece skinuta nakon spavanja izgleda ocajno.
Ali ovo nije receno u kontekstu vredjanja zena.Ovo je bila samo moja prosta konstatacija.Koja proistice iz mog licnog vidjenja stvari.sto uopste meni nedaje za pravo da mislim da izgledam bozanstveno ujutru.cak sta vise nikada neizlazim prvih sat vremena nigde.tereba mi vremena da se oporavim od spavanja.
 

Back
Top