Ne mogu ljude u oči da pogledam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
pre neki dan je bila ova tema, i jomini ju je zatvorio sa obrazlozenjem "bolida ima svuda" i mislio sam da je ispravno postupio. ali sada citam ispovest te osobe, i nekako sam malo promenio misljenje da je covek bas psihopata. ne tvrdim da je dobro uradio, ali, ako je tacno to sto novine prenose, jednostavno se na veoma neprimeran nacin snalazio. samim tim da ceka sudjenje na slobodi pokazuje da nije onakav kako bi covek pomislio nakon citanja prvog teksta o tom neprimernom slucaju.
Ne mogu ljude u oči da pogledam
Autor: Saša Trifunović | Foto:S.Trifunović | 16.04.2009. - 05:00


BOR - Nisam psihopata. Nisam ludak, ni monstrum. Ja sam čovek bez novca koji je napravio glupost zbog koje ću se kajati ceo život. Glupost zbog koje ću napustiti Bor u kome sam odrastao, jer ne mogu u oči da pogledam drugare kojima sam tajio da mi je otac mrtav već godinu i po i da leži u sobi tik do moje u kojoj sam spavao.

Ovako počinje ispovest za „Blic” Aleksandar Šumar zvani Buca, diplomirani ekonomista, koji je poslednja dva dana glavna tema medija jer je ustanovljeno da je 18 meseci skrivao smrt oca Rame (76) kako bi podizao njegovu penziju.
Šumara smo sreli u jednoj od borskih kafana gde ispija kafu i pokušava da objasni ljudima zbog čega je uradio ono za šta će se kajati ceo život. Shvata da nema opravdanja za ono što je učinio.
- Ne znam šta mi je bilo, ne znam što sam to učinio ocu sa kojim se nikada u životu nisam svađao - počinje priču Aleksandar, koji je zaradio krivičnu prijavu jer je podižući penziju na ime mrtvog oca „Marfin banku” oštetio za oko 400.000 dinara.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=88456
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top