DCS BLACK SHARCK

Po fotkama mi ne deluje nesto posebno...skinucu je danas pa cu javiti utiske...ako sam razumeo pitao si i za serial tj. cd key...nadam se da se nalazi u iso image-u kad otpakujes igru ako ne potrazicu i to...mada mi se cini da sam po forumima video da ljudi traze crack a ne cd key...u svakom slucaju javicu kad skinem
 
Nabavio sam je pre neki dan...
Igru je pravio DCS tim, nekada u sklopu UBIa, ali su ih ovi najurili boga pitaj zashto, tako da su krenuli u samostalni rad... ocekuje se uskoro i simulacija A-10, mada on nije ni priblizno zanimljiv kao ovaj heli
Sta reci, savrshena simulacija... moze se ukljuciti realistican ili arkadni mod. Arkadni mod ne zasluzuje previshe paznje, ali je ovaj drugi savrshen... od ulaska u helikopter do izlaska iz njega... u kokpitu 98% dugmica radi... mora se odraditi cela start up procedura, programirati ruta...
Uz igru dolazi i okok 500 strana manuala, gde su objasnjeni svi instrumenti, svo oruzije, tehnike letenja i napadanja...
Fizika je jako dobro uradjena..ja sam za sada vezbao lebdenje, poletanje , sletanje i traffic pattern.. treba imati u vidu da ne mozete odmah sesti u heli i ici da gadjate amere...potrebno je dosta vezbe, a let na tastaturi i joypadu meni deluje nemoguce...dakle, potrebna je komplet oprema joystick, rucice gasa i pedale (fala bogu imam sve :D )
Igra je dosta zahtevna, kao i grafika...mozda su efekti eksplozije malo loshiji, ali sve ostalo je na jako visokom nivou... ja imam 8gb rama i 9800GTX, pa ponovo imam momente laga...
Multiplayer mod je jaaaako dobar.. koje igrao Lock on u multiplayeru zna kako to izgleda...

Kome treba dobar dzem nek se javi na pm
 
Kokpit je u potpunosti 3d, tako da galvu mozete pomerati levo-desno, gore-dole, napred-nazad, rotirati je..bukvalno imate punu slobodu kao u stvarnosti.. (ako imate IR track, onda je uzitak potpun, jer se onda pogled pomera sa vashom glavom...) , svako dugme se moze kliknuti i ima svoju funkciju... onaj displej desno ima milion modova...ja sam skapirao tek nekoliko stranica...
dcs2009-06-1717-54-14-26-1.jpg


dcs2009-06-1717-55-07-90-1.jpg


dcs2009-06-1717-57-18-01-1.jpg


Ovo je grafika na medium bez anti aliasinga... kad je sve u fulu izgleda duplo bolje, ali i ovako dosta lepo izgleda
 
Poslednja izmena:

Back
Top